Radar dedektörü Sho-Me STR-525: fiyat, değerlendirme 2019

Radar dedektörü Sho-Me STR-525: fiyat, değerlendirme 2019
18.07.2019

Radar dedektörü Sho-Me STR-525: fiyat, değerlendirme 88

Radar dedektörü Sho-Me STR-525: fiyat, değerlendirme

Otomotiv elektroniği giderek artmaktadırBirden fazla fonksiyonun bir kerede birleştirildiği kombine modifikasyonlar. Belki de bu çözümün en popüler örneği, trafik polisi radarını belirleme yeteneğine sahip DVR'dir. Bu tür cihazlar, lazer dahil olmak üzere en modern radarların sinyallerini yakalamanıza ve aynı zamanda otomobilin önünde neler olduğunu video kameranın üzerine kaydetmenize izin verir. Bununla birlikte, bu teknik, belirgin maliyetinden bahsetmeden, iki kez de nadiren etkilidir. Bu nedenle, belirli bir sorunun çözümüne ithaf edilen özel cihazlar talepte kalır. Bu, sınıfının en başarılı temsilcilerinden biri olan Sho-Me STR-525 radar dedektörünü içerir.

radar dedektörü bana str 525

Model hakkında genel bilgi

Daha fazla teknolojik araçların ortaya çıkışının arka planına karşıradarın tespiti bu model gereksiz mütevazı ve hatta modası geçmiş gibi görünebilir. Cihaz oldukça basit görünüyor: tasarım kompakt bir alanın ihtiyaçlarına göre optimize edildi ve bağlantı sistemi, üçüncü taraf ekipmanlara ek kablolama olmadan bir kabloyu tamamen yönetmenize izin veriyor. Yine de, cihazın çalışma özellikleri oldukça çekici.

Üreticisine göre, radar dedektörü Sho-MeSTR-525, Vizir, Chris-P ve Binar sistemleri gibi GIBDD kilitlerinin geleneksel modelleriyle başa çıkmakta ve aynı zamanda en yeni AMATA ve LISD serilerinden lazer polislerinin sinyallerini yakalamaktadır. Ancak, bu cihazda ciddi bir kusur hala GPS eksikliği var. Optimize edilmiş bir dolguya sahip bu tür bir cihaz için bu tür navigasyon teknolojilerinin tamamen işe yaramaz gibi görünse de, uygulama tersi örnekleri göstermektedir. Yeni bir jenerasyonun aynı hız metrelerinde radar sensörleri olmadan çalışan modeller oluşmaya başladı. Bu, teorik olarak bile, STR-525'in modifikasyonunun böyle bir cihazı belirleyemeyeceği anlamına gelir. Ancak, GPS sensörünün kendi içinde varlığının anti-radar maliyetini önemli ölçüde artırdığını düşünmek önemlidir. Aslında, bu nedenle, genellikle benzer konumlandırma modülleriyle çalışan navigasyon sistemleriyle birleştirilirler. Ancak bu durumda, bu tür ekipmanlardan imalatçı, doldurmayı optimize etmeyi reddetti.

işlevselliği

Netleştikçe, isteğe bağlı doldurma değilBu dedektörün gücüdür. Yine de, geliştiricilerin önerdiği temel özellikler. Özellikle, cihaz sabit ve hareketli Strelka kompleksleri ve bazı multirradaries'in belirlenmesini sağlayan doldurma ile donatılmıştır. Acil durumlar için tedarik hattı da ek bir slot ile sağlanmıştır - birkaç yapısal kapanımdan biri. Ayrıca, Sho-Me STR-525 radar dedektörü, çeşitli modlarda çalışmayı hedeflemektedir. Örneğin, kullanıcının, cihazın çalışması için rota ve şehir koşullarında otomatik ayarları vardır. Ayrıca, belirli aralıkları devre dışı bırakmak mümkündür.

yorumlar bana str 525 radar dedektörleri

Radar dedektörünün özellikleri

Geliştiriciler, iyi bir sebepten vazgeçtilerGelişmiş teknolojik çözümlerin kullanımı ile geniş bir seçenek. Cihazın avantajları, en yaygın hız ölçerlerinden gelen sinyalleri sabitlemenin temel yeteneklerinin kapsamlı bir çalışmasında ifade edilir. Modelin, modern radarların - Ultra X, K, X ve VG-2 sistemlerinin çalıştığı neredeyse tüm frekans aralıklarını desteklediğini söylemek yeterlidir. Yüksek algılama oranlarını elde etmek için, cihaz hassas bir lens kullanır ve dolgu kendisi öncelikli seçim ile sinyalleri işler. Bu arada, Sho-Me STR-525 radar dedektörü de bu tür cihazların ortak probleminden muaftır. Sadece sürücüyü değil, bazı durumlarda da yerleşik elektronik aksamı sık sık yanlış alarmlarla ifade ediyor. Bu sürüm, yenilikçi bir algoritma ile özel bir koruma sağlar. Belki bu, bu cihazın en etkili teknolojik çözümlerinden biridir; analoglar bile, daha yüksek seviyedeki radarlarda sıklıkla bulunmaz.

Paket İçeriği

Aksesuarlı ek aksesuarlarstandart set seviyesine küçültülür. Komple sette, sabitleme cihazlarını, kullanıcının talimatını ve bir çakmağa bağlı güç adaptörünü - bu benzersiz güç kaynağı kablosunu bulmak mümkündür. Doğru, bu bileşenlerin her biri niteliksel olarak uygulanır ve sahibinin bunları değiştirme ihtiyacı olmayacaktır. Bu özellikle Sho-Me STR-525'i sabitleyen bağlantı elemanları için geçerlidir. Sho-Me STR-525 radar dedektörü, hem ön cama hem de gösterge paneline monte etme kabiliyetini destekler. Her iki varyant için ayrı bir set temin edilir.

radar dedektörü sho bana str 525 fiyat

Sinyal yakalama yeteneği hakkında geri bildirim

Sahiplerine göre, model etkilidirRusya'da yaygın olan hız metre sinyallerinin neredeyse her türlü ile başa çıkıyor. Bu, sabitleme doğruluğu ve vurgulanan geniş algılama mesafesidir. Atlama oranı minimumdur ve genel performans resmi üzerinde neredeyse hiçbir etkisi yoktur. Bu, kaynak tabanına minimum yatırımla, birincil işlevini niteliksel olarak yerine getiren dedektörün gücüdür. Ancak, uzmanların çalışmaları gösterildikçe, Sho-Me STR-525 radar dedektörü, daha modern sistemlerden radyasyonun işlenmesinde iyi değildir. Cihazın Avtodoriya kompleksi gibi radarsız cihazlardan önce açık bir şekilde geçmesi bile söz konusu değil. Bazı lazer sistemlerinde sorunlar ortaya çıkmaktadır, bu nedenle teknolojik olarak gelişmiş bir yol altyapısına sahip bölgelerde, bu model hayal kırıklığı yaratabilir.

sho bana str 525 radar dedektörü fiyatları yorumlar

Tasarımın güvenilirliği hakkında geri bildirim

Model, geleneksel üsluptaalışılmış tasarım ve kontroller. Kullanıcılar plastik muhafazanın gücünü ve fonksiyonel parçalarının dayanıklılığını göstermektedir. Zorlu çalışma koşullarında bile, cihaz yüklere dayanabilir ve optimum performansı koruyabilir. Üreticinin, gövdenin yaratılmasında muhafazakâr bir yol seçtiğini söyleyebiliriz, bu da güvenilir ve şoka dirençli bir radar dedektörü Sho-Me STR-525'in serbest bırakılmasına izin verdi. Müşteri yorumları da önerilen bağlantı elemanlarının gücünü belirtiyor. Genellikle, temel donanımda, tasarımını bozan, kolayca aşınmaya veya kırılmaya maruz kalan bu parçalar. Ancak bu modelde, yüksek kaliteli bir Velcro ve teknik ve fiziksel özelliklere layık bir plastik vardır.

radar dedektörü radar dedektörü bana str 525

Ergonomi hakkında yorumlar

Kontrol fonksiyonları açısından, cihaz ayrıcaBazı yönlerden birçok premium modelden daha caziptir. Sahipler, temel araçların kurulum ve kullanımındaki kolaylığı vurgular. Bununla birlikte, içerik oluşturucular da bir dizi uygun ekleme yaptı. Örneğin, birçoğu, aktif çalışmanın birkaç saniyelik süresinin ardından sesini kapatmak için ayarlanabilen sesli bildirim seçeneğine dikkat çeker. Aşırı gürültülerden rahatsızlık duyulmaması da, söz konusu gezintilerle de belirtilen gereksiz gezilere karşı verilen koruma nedeniyle başarılmıştır. Sho-Me STR-525 - gereksiz manipülasyon olmadan rahat çalışma odaklı radar dedektörleri. Belki bu, bu gelişmenin rakiplerine bir başka avantajıdır.

Modelin maliyeti ne kadar?

radar dedektörü sho beni str 525 müşteri yorumları

Modelin tüm kusurlarını ve eksikliklerini söyleyebilirsin.maliyeti ile dengelenir. Cihazı yüksek seviyeli radarla karşılaştırırsanız, eksiklikler açık olacaktır. Fakat bütçe sınıfına birçok şekilde ait olan, Sho-Me STR-525 radar dedektörünü haklı çıkarır. Cihazın fiyatı ortalama standartlara göre 2.5-3 bin ruble. Bu sınıftaki aynı kayıt sinyallerine sahip bir model bulmak kolay değildir.

Üstelik bu seviyenin çoğu cihazıÇinli üreticiler tarafından temsil edilmektedir ve bu üretim, düşük teknolojik performansı hesaba katmadan bile, ortalama tüketiciye neredeyse hiç uymayacaktır. Ayrıca Sho-Me STR-525, teknolojik avantajlarından bazıları için de dikkat çekmektedir. Radar dedektörü (fiyatlar, cihaz ve işlevselliği ile ilgili incelemeler ve makalemizin konusu haline gelmiştir) tüketiciden temel performans açısından ciddi şikayete neden olmaz ve birçok sürücü için gerçekten bir tanrıçadır.

Sonuç

sho bana str 525 radar dedektörü sho beni str 525

Yeni teknik özelliklerin, seçeneklerin tanıtımı vefırsatlar son kullanıcı için her zaman faydalı değildir. Pek çok durumda, inovasyon pazarlama hareketinden başka bir şey değildir. Sadece bu fazlalıktan, Sho-Me STR-525 radar dedektörü yok edildi. Tanım, 3 bin fiyatı ve uygulama pratiği - tüm bu özellikler tüm özellikler için dengeli bir modeldir. Elbette, bu cihazı alırken, eksiklikleri hatırlamak önemlidir. Bunlardan birincisi, modern hızmetrelerin bazı sistemlerini tam olarak tespit edememektir. Ancak, bu değişikliğin en yaygın radarlarıyla çalışırken, hem sınıfında hem de bazı premium cihaz ailelerinde eşit değildir.

Radar dedektörü Sho-Me STR-525: fiyat, değerlendirme 2019

Radar dedektörü Sho-Me STR-525: fiyat, değerlendirme 2019

Related news

 • Https zorla zayıflama çay
 • Toplardan gelen rakamlar - kendi elleriyle inanılmaz şeyler
 • Doğum sonrası kilo vermek
 • Laima Vaikulenin Biyografisi. Şöhret yolu
 • Meyveli çikolatalı krep tarifi

 • Radar dedektörü Sho-Me STR-525: fiyat, değerlendirme 66

  Radar dedektörü Sho-Me STR-525: fiyat, değerlendirme


  Radar dedektörü Sho-Me STR-525: fiyat, değerlendirme 87

  Radar dedektörü Sho-Me STR-525: fiyat, değerlendirme 27

  Radar dedektörü Sho-Me STR-525: fiyat, değerlendirme 84

  Radar dedektörü Sho-Me STR-525: fiyat, değerlendirme 78

  Radar dedektörü Sho-Me STR-525: fiyat, değerlendirme 74

  Radar dedektörü Sho-Me STR-525: fiyat, değerlendirme 48

  Radar dedektörü Sho-Me STR-525: fiyat, değerlendirme 66

  Radar dedektörü Sho-Me STR-525: fiyat, değerlendirme 56

  Radar dedektörü Sho-Me STR-525: fiyat, değerlendirme 71

  Radar dedektörü Sho-Me STR-525: fiyat, değerlendirme 96