24.06.2019

Rüya Tercümanı - adam güzel bir rüyaydı, bu da hayatın başarılı olduğunu gösteriyor 43

Rüya Tercümanı - adam güzel bir rüyaydı, bu da hayatın başarılı olduğunu gösteriyor

Eğer bir erkeği hayal edersen, Miller'ın hayal kitabıHayal ediciyle birlikte nasıl durduğunu açıklar. Atletik olarak inşa edildiğini varsayarsak, yakışıklı bir adam, aristokrat tavırlarla ayırt edersek, o zaman rüya sadece ihtişamlıdır. Böyle bir sembol size hayattan tam bir memnuniyet vaat ediyor. Bir servet kazanmanız da mümkündür.

Ancak teklifte başka bir yorum var.Aynı rüya kitabı. Bir erkek çirkin, çekingen ve suratsız, besbelli iyi görünmüyor gibiydin. Bu kırmızı ışıktır, yanlış yönde hareket ettiğinize dair bir uyarıdır ve sizi üzen birçok problem yüzünden hayal kırıklığına uğrayacak ve şok edecektir.

Hâlâ bu rüya kitabı, bir rüyada güzel bir adam belirtirhayalpereste kesinlikle seveceği bir şöhret vaat edebilir. Ancak eğer o sadece çirkin değil, aynı zamanda sizi de korkutursa, o zaman arkadaş olarak düşündüğünüz belli bir kişi size bazı sıkıntılar verecektir. Gerçek hayatta yaşayacaklarını söyledi, Miller'ın hayal kitabı.

Birkaç ekleme ve bir sonraki rüya kitabı. Hayalinde yaşlı bir adam - gerçekte uzun ömürlü olmak için, genç birisi rahatsız edici olayları uyarır ve yağ size çok hoş anlar vaat eder. Bu bilgi, Hasse'nin rüya kitabından geliyor ve yazar Tsvetkov'un bir sonraki kaynağı, açık bir ifadeyle, böyle bir rüyanın bunu gören kişiye zevk vaat ettiğine inanıyor.

Belki de sadece bir insanı görmüyorsunuzdur.temas kurmak Rüya kitabı ne diyor? Bir rüyadaki bir erkeğinle öpüşüyorsun, neden yapardı? Freud'un hayalindeki kitapta bu gibi olaylar kadının yeni tanıdığı şeyleri öngörüyor. Çekici görünüşlü bir adamla tanışacaksın. Ama sonradan o doğal bir jigolo olduğu ortaya çıktı.

Birçok kaynaklar gerçekte ayrılması için bir rüya bir adam öpüşme iddia ve bazı durumlarda, ihanet etmek. Bir adam bir adamı öperse Örneğin, hainlik görmüş geliyor?

Ama biz zaten modern bir rüya kitabını bekliyoruz. Adamın hayali mi vardı? Görünüşe göre gerçek zevki deneyimleyeceksin. Bu durumda, bir rüyada bir erkekle tanışmak zorunda kalırsanız, o zaman bir çeşit sulu tarihe çekilirsiniz. Ve eğer bir kadın onun bir erkek olduğunu hayal ederse, böyle bir rüya, gerçek hayatta, aynı zamanda tarihe karıştığınızı ama belirsiz olduğunu da uyarır. Böyle bir olayın sonuçları uzun süre sizi etkileyebilir.

Ayrıca bu rüya kitabında, rüyalarınızın adamıtatlı bir konuşma yaptığınız rüya, ne yazık ki, gözyaşları ve acı çekecekleri konusunda uyarıyor. Ve önemsemeyin. Ama hayal edin ki bir rüyada kısa boylu bir adam meydan okurcasına davranır ve hatta savaşmak için başka bir kişiyi kışkırtır, ki bu açıkça ondan daha güçlüdür. Bu, gerçek hayatta, küçük problemler için aynı zamanda ana problemleri çözmekten kaçınmanız anlamına gelir. Aynı rüya, hayatınızı değiştirecek, sizi mutlu edecek yeni ve hoş bir tanıya işaret edebilir.

Şimdi Ezoterik Rüya Kitabını açalım. Genç bir adam, yeni işlerin habercisi olarak hayal eder ve kendini yeni görevler belirler. Eğer o yaşlılıkta ise, o zaman bu rüya size yaşamda iyi bir değişim gösterir. Şeref için, zafer peşinde koşuyor. Şansını korkutmaya çalışma! Agresif bir adam hayal kurabilir. Daha sonra yorum bu kalitenin ifade derecesine bağlıdır. Ne kadar agresif olursa, sizin için o kadar başarılı olur ve o kadar başarılı olursunuz.

Ama eğer uykusunda kibar ve sevecen ise, o zamanaksine. Bu, gelecekte size gelen şöhretin sizi incitebileceği anlamına gelir. Bir erkek seninle bir rüyada ilgilenirse, o seninle arar, o zaman bazı maddeyi hatırlatırsın. Bu durumda rüya nesnenin eylemleri sizin için bir ipucu. Mesela, bir rüyada onun yerine okşarlar çeşitli engelleri rapor edebilir.

Bir rüyada yatakta bir adam,Bazı işlere yaklaşımı değiştirmek ve yaratıcılık uygulamak için gereklidir. Ve eğer aynı zamanda sizi iyi tanırsa, o zaman meşgul olduğunuz durum sizin için hayati önem taşır. Ona daha çok dikkat et.Related news

 • Meme kanseri olabilirsiniz dikkat
 • İsviçre Frangı İsviçre para birimi: döviz kuru, oran
 • Batı Hattı
 • En büyük 100 kripto para biriminden 95i düştü
 • Nohuttan Sağlıklı Yoğurt Mayası Yapılışı Videosu

 • Rüya Tercümanı - adam güzel bir rüyaydı, bu da hayatın başarılı olduğunu gösteriyor 5

  Rüya Tercümanı - adam güzel bir rüyaydı, bu da hayatın başarılı olduğunu gösteriyor


  Rüya Tercümanı - adam güzel bir rüyaydı, bu da hayatın başarılı olduğunu gösteriyor 29

  Rüya Tercümanı - adam güzel bir rüyaydı, bu da hayatın başarılı olduğunu gösteriyor 73

  Rüya Tercümanı - adam güzel bir rüyaydı, bu da hayatın başarılı olduğunu gösteriyor 39

  Rüya Tercümanı - adam güzel bir rüyaydı, bu da hayatın başarılı olduğunu gösteriyor 60

  Rüya Tercümanı - adam güzel bir rüyaydı, bu da hayatın başarılı olduğunu gösteriyor 85

  Rüya Tercümanı - adam güzel bir rüyaydı, bu da hayatın başarılı olduğunu gösteriyor 67

  Rüya Tercümanı - adam güzel bir rüyaydı, bu da hayatın başarılı olduğunu gösteriyor 34

  Rüya Tercümanı - adam güzel bir rüyaydı, bu da hayatın başarılı olduğunu gösteriyor 24

  Rüya Tercümanı - adam güzel bir rüyaydı, bu da hayatın başarılı olduğunu gösteriyor 77

  Rüya Tercümanı - adam güzel bir rüyaydı, bu da hayatın başarılı olduğunu gösteriyor 74