Rüya, rüyada deniz

Rüya, rüyada deniz

Deniz hakkında rüya gördün mü? Ve sen, tabiki, hayalini açıklamak istiyorsun, ne anlama geldiğini buldun mu? Eğer öyleyse, bu konuyla ilgili bilgi aramaya başlıyorsunuz, çeşitli rüya kitaplarını okuyorsunuz ya da arama motoruna yazıyorsunuz: "deniz hayallerinin rüyalarını hayal edin."

İşte aramalarınızın yaklaşık sonucu: rüyada "Sakin deniz - iyi bir işaret, bir rüya barış ve huzur, umut, sevinç, yeni fırsatlar, sevgi ve uyumlu bir ilişki, sorunların bir mola ile, iyileşme sürecinin ... Fırtınalı deniz anlamına gelebilir - Bir alarm işareti, bu koşullar üzerinde kontrol kaybı istikrarsızlık anlamına gelebilir ait ... hayatında değişiklikler".

Bazen karşılaşabilir ve karşınızyorumlama: İtalyan rüya kitabı "işlerine üzüntü ve yerine getirilmemiş umutlar, yalnızlık ve durgunluk anlamına gelebilir sakin bir deniz ... Fırtınalı deniz etrafında yaşamı, başarılı bir mücadele ... kaynayan, duyguları, tutkulu aşkın bir fırtına anlamına gelebilir":, rüyada deniz neyi deniz vücudunuzun sembolize" oldu bu yüzden (gövde) kendisi ve hisseder ...". Ezoterik Rüya Kitap: "Deniz - su yüzeyinde veya alt tarafında fırtınalı dalgaların arasında, sahilde sizi ve hayat vardır, Rüyanda olan hayatın, denizde idi bu." Çin rüya yorumu: "kıyılarında olmadan mavi deniz - refah, mutluluk ve mutluluk."

Bu rüyanın ilginç ve derin bir yorumuDenise Lin, ünlü rüya kitabı oluşturuldu: "Bir rüya deniz bilinçaltımıza, sezgi, antik, doğal bilgelik Sakin deniz veya okyanus gücü size sezgi güvenmek zorunda anlamına, büyük iç gücü bir fırtınalı deniz bir fırtına demektir duygusal denge hakkında diyor temsil .. duygular ". Değil denizin birçok halklarının mitlere sebepsiz - bu insanlık büyük ilk anne korumak ve zorlu üreten ve öldürme ... Bu arada kaos ve düzenin güçleri temsil eder, aynı zamanda, akıllı ve rüzgarlı. Belki de bu deniz fikri genetik hafızadan kaynaklanır, çünkü okyanus hayatın beşiğidir. Sihirli rüya kitabına göre deniz, kadınsı güç demektir ...

Çoğu zaman, denizle ilgili hayaller,Özgürlük, acımasız bir çevreden kaçma arzusu, acı sınırlamalardan ve sınırlardan ya da değişim arzusundan (özellikle hayal ettiğin denizde bir yelken ya da gemiden olsaydı). Belki de vücudunuz size yorgun ve dinlenmeye ihtiyaç duyduğunuzu hatırlatır. Yolculuk ya da yolda gitmeyi hayal ederseniz su alanı hayal edilebilir (başarılı olup olmayacağını, deniz durumuyla anlayabilirsiniz). Bir rüyada denize batırmak elverişsiz bir işarettir, belki de başkasının elinde bir oyuncak oldu ya da kendiniz "kafanı kaybettiniz". Her durumda, bu rüya, koşulların sizden daha güçlü olduğunu söylüyor. Aksine, bir rüyada suda yürümek, tüm sorun ve durumlarla kolayca baş edebileceğiniz anlamına gelir. Bir kız için böyle bir rüya mutlu bir sevgiyi canlandırır. Ay ışığında gece denizi, uzun süredir beklenen huzurun başlangıcı olan sıkıntıların ve zorlukların sona ermesinin bir işareti olarak düşleyebilir (tesadüfen bu tür düşler genellikle paranormal kabiliyetleri olan insanlarda görülür). Denizin üzerinde bir dolunayı hayal etmek - paraya. Büyük dalgalar ya da tsunamiler hakkındaki hayaller (eğer kıyıda iseniz) geçmişini unutmanın zamanı geldiğini söylüyor. Denizin içinde çıplak yıkan - hayattan önce bir güvensizlik duygusu, savunmasızlık. Balık için - şansa. Yeni bir işletmenin başlangıcına kadar bir gemiye, bir gemiye veya bir gemiye binmek. Büyük paranın büyük su hayalleri olduğu düşüncesi de var.

Elbette, tüm bu yorumlar büyük ölçüde doğrudur, fakatBir kişinin hayallerinin çok bireysel olduğunu unutmayın. Bizimle uyku dilimiz bilinçaltımız veya belki de ruhumuzdur. Sadece sizin için anlaşılabilir bir dernek dili. Deniz sizinle ne iş yapıyor? Hangi duygulara sebep olur? Ne hakkında? Bu rüyada nasıl hissettin, iyi hissediyor musun yoksa korktun mu? Belki uyanık olduğunuz veya nereye gitmek istediğiniz bir yer olabilir? Denizden hoşlanıyor musun yoksa seni üzüyor mu? Tüm bu sorulara kendinize cevap verirseniz, size gönderilen mesajı bir rüyada çözebileceksiniz.Related news

 • Switch VAZ 2108: öneriler ve kurulum koşulları
 • Buğdaylı yoğurt çorbası diyeti ile Etiketlenen Konular
 • Kedilerin kedileri: karşı ve karşı
 • Lohusa Şerbeti Nedir Nasıl Yapılır
 • Kepek İçin Doğal Bitkisel Çözümler Mevcut

 • Rüya, rüyada deniz

  Rüya, rüyada deniz


  Rüya, rüyada deniz

  Rüya, rüyada deniz

  Rüya, rüyada deniz

  Rüya, rüyada deniz

  Rüya, rüyada deniz

  Rüya, rüyada deniz

  Rüya, rüyada deniz

  Rüya, rüyada deniz

  Rüya, rüyada deniz

  Rüya, rüyada deniz

  Rüya, rüyada deniz

  Rüya, rüyada deniz

  Rüya, rüyada deniz

  Rüya, rüyada deniz