26.06.2019

Psikoterapist Alexander Kolosov: biyografi, öğreticiler ve yorumlar 59

Psikoterapist Alexander Kolosov: biyografi, öğreticiler ve yorumlar

Alexander Kolosov - ünlü yerliPsikoterapist. Aileler arası ilişkiler kurmanın yanı sıra, kendiniz ve çevrenizdeki diğerleriyle çatışmaları çözmek için bir danışman olarak ünlendi. Önde gelen yazarın eğitimleri düzenli olarak çeşitli televizyon programlarına katılıyor.

Bir psikoterapistin oluşumu

Alexander Spike

Alexander Kolosov'un yüksek eğitimi var. Moskova Devlet Pedagoji Üniversitesinden mezun oldu. Psikoloji ve Psikoterapi Fakültesinin mezunu.

Aynı zamanda kendimi bir diploma ile sınırlamamaya karar verdim.düzenli olarak kendi niteliklerini yükseltmek. 80'lerin sonunda, Obninsk'te bulunan Kaluga bölgesinde bir psikolojik merkezde pratik psikoloji ve medyumlar kursundan geçti. All-Union Correspondence Polytechnic Institute diplomasını aldı.

2000'li yıllarda, düzenli olarak yeni bilgi edinmiştim vebecerileri. Evlilik çatışmaları psikolojisi, cinsiyetbilim alanında psikolojik danışma, sorunlu ortaklıkların psikoterapisi ve evlilik ihtilaflarında profesyonel becerilerin geliştirilmesine yönelik dersler vermiştir. varoluşsal-hümanist terapi ve danışmanlık merkezi, hem de psikoterapi ve hipnoz eriksonovskomu kısa kursların temelinde düzenlenmiştir klinik hipnoz ve kısa vadeli psikoterapi, hatta bazı tazeleme kursları, sertifika programının sahibi.

Hatta Moskova'da bulunan Devlet Beden Eğitimi ve Spor Akademisi'nin sertifikası ve sertifikası da var.

Kişisel başarılar

alexander kolosova eğitim materyalleri

Alexander Kolosov hayatta çok şey başardı,Onun örneğiyle, ona yardım için başvuran hastalara ve müşterilere ilham veriyor. Kişisel başarılar, tüm Rus ve uluslararası örgütlere üye olmayı içerir. Bu, All-Russian Profesyonel Psikoterapötik Ligi, Uluslararası Holistik Psikoloji ve Psikoterapi Derneği, Rus Bilimsel Cinsel Toplum, Fitness Profesyonelleri Derneği, Uluslararası Kişisel Gelişim Uzmanları Birliği.

Alexander Kolosov'un eğitim materyalleri arasında şunlar yer almaktadır:Kendi içinde insanlara en zor hayati durumlarda yardımcı olabilecek çok sayıda pratik tavsiye. En ünlü yayını, ilişkilerde önde gelen psikologları bir araya getiren bir konferansta yapılan "Sevgi ve aileyi nasıl koruyacak" raporudur. Forum Moskova'da yapıldı.

Düzenli olarak onun tavsiyesi ile bulunabilirAylık olarak yol açtığı "Aşk ve seks" dergisi "Cleo". Yararlı bir çok şey bulup, ana kitabında "psikolojik ilişkiyi bul", "tut, tut ve tut" - erkek gözleriyle kendine bak. " Alexander Kolosov'un esas olarak kadınlarla çalıştığını ve yöntemlerinin çoğunun adil cinsiyete destek olmayı ve yardım etmeyi amaçladığını belirtmek gerekir.

Görsel bir yol Kurs ve eğitmenlerin yazarı olan Kolosov Alexander, DVD'de yayınlanan video filmlerinde tüm katılımcılara tavsiyelerde bulunuyor. Onlar ilişki sorunlarına adanmıştır.

Mesleki Beceriler

alexander kolosova biyografisi ve aktiviteleri

Çok sayıda müşteri bir psikolog ve psikoterapist olan Alexander Kolosov, zengin bir mesleki beceri seti çekiyor. Bazen herhangi bir görevi zorla çözebiliyor gibi görünüyor.

Her şeyden önce, müşterileriyle veya bir grupla birlikteEğitimini yürütürken, psikolojik sorunun nedenini ve neden mümkün olan en kısa sürede çözülemeyeceğini belirler. Bu konuda bireysel ve grup psikolojisine dair derin bir bilginin yanı sıra, büyük kişisel rahatsızlıkların ortaya çıkma mekanizmalarının ve nasıl düzeltilebileceğinin yollarına da yardımcı olur.

Kolosov'un eserinde önemli bir rol, onun özel tarafından oynanırMüşterinin talebini ve sorunun özünü tam olarak tespit etme ve fark etme yeteneği. Aynı zamanda, danışmanlık ve etkili psikoterapi için ustaca uygulanmış zengin bir teknikler listesine sahiptir.

Hastalarla çalışmanın olumlu sonuçlarınave müşteriler, her bir bireysel duruma bireysel bir yaklaşımla ve sonuca ulaşmak için kullanılan iç ve dış ölçütlere dair bilgi edinirler.

Psikoterapist uzmanlığı

alexander başak psikolog psikoterapist

20 yıldan fazla koçluk tecrübesine sahip olan KolosovHer şeyden önce, zor bir yaşam durumunda kendini bulan kadınların yanı sıra danışmanlık ve beraberindeki sorunlu evli çiftlere yardım konusunda uzmanlaşmıştır.

Alexander Kolosov yardımcı olacak bir danışmanTüm aile sorunları ile ilgilenmek isteyen. Ayrıca, yaşam için ciddi ilişkiler kurmanın sorunlarını nasıl çözeceğinizi ve cinsel yaşamı nasıl kuracağınızı söyleyecektir.

Öğreticiler

alexander başak danışmanı

Biyografi ve Alexander Kolosov'un faaliyetleriyüksek profesyonelliklerini kanıtlamak. Eğitim programları çerçevesinde gerçek yardım ve tavsiye alabilirsiniz. Tüm müşteri kategorileri için düzenli olarak geliştirilmektedir. En popüler - eşinizin (erkek veya kadın) anlamak için nasıl, tam olarak bir insan seks istediğini nasıl tanımlanacağı, nasıl iyi bir evlilik gibi istediğiniz bu hediyeler almak için öğrenmek - bir kez ve bir jet orgazma ulaşmak için nasıl bütün hayat için.

Tüm bu konularda Kolosov herkese tavsiye vermeye hazırdır. Profesyonel bir psikoterapist olarak nitelikleriyle, bu zor değildir.

Eğitimler Kolosova

alexander kulakları kursları ve eğitimleri

Ek olarak, profesyonel becerilerle desteklenir.Gestalt psikolojisi teknikleri, bedensel yönelimli uygulamalar. Bir kişinin ruhunu ve bedenini anlamak için ince bir uzman olarak kabul edilir, bir ilişkide duyguların tazeliklerini nasıl tutabileceğini, sevginin ve sadece pozitif enerjinin tadını nasıl çıkarabileceğini söyler.

Bu bilgi eğitimi sırasında müşterileri tarafından alınırErkek gücü, deneyimlemeyi durdurma becerisi kazanır. Kadınlar, erkeklerin ve ailelerin amaçlarını gerçekleştirmelerini ve hayatlarının olaylarını istedikleri şekilde şekillendirmeyi ve kaderin nasıl geliştiğini anlamayı öğrenebilirler. Kaderinizin ustaları olun - daima müşterilerine Kolosov'u söyler.

Iş sonuçları

Kolosov'un özel gururu,çalışmaları boyunca yaklaşık sekiz yüz farklı seminer ve web semineri gerçekleştirdi. Yirmi yıllık başarılı bir çalışma için, Rusya genelinde 230 aile kurmayı başardı. Ve sadece kurtarmak için değil, birlikte yaşamlarının daha güçlü, arkadaş canlısı, mutlu ve cinsel olarak tatmin olmasını sağlamak için her şeyi yapmak.

Kolosov'un hizmetlerinin maliyeti ucuz değil. Moskova'da kişisel kişisel danışmanlık size dört bin rubleye mal olacak, telefonla veya internet üzerinden görüşme ücreti üç bin ruble. Kişisel destek için her hafta için üç bin ruble vermek zorunda kalacak. Bir seferde beş tam zamanlı ders, bir kerelik bir ödemeye tabi, 16 bin ruble maliyeti.

Müşteri Desteği

Değerlendirmelerde müşteriler ana sayfadaKolosov'dan alınan tavsiye ve tavsiyeden memnun kalınız. Okuryazarlığını ve bilgeliğini takdir ediyorlar. Ve ayrıca bilgiyi nasıl gönderdiği: erişilebilir ve anlaşılabilir. En önemlisi, kadın dinleyiciyle iletişim kurmayı kolaylıkla yönetir.

Ayrı teşekkür dersi nedeniyle"Bir milyoner için evlendi." Birçok kadın bir psikoloji koçu olarak şaşırmış, bir erkek, görsel ve adım adım zengin bir damadın nasıl kazanılacağına ve hayatının geri kalanında mutlu bir şekilde nasıl yaşayacağınıza dair tavsiyelerde bulunmaktadır. Bu ipuçlarından yararlanan ve kendilerine ulaşanların raporları ilham veriyor.Related news

 • Ve kızılcık kompostosu daha iyidir
 • Baba Candır 11. Bölüm izle FULL HD
 • 10 yıldır bir kıza pasta: fikirler, açıklamalar
 • İntihardan vazgeçirildi, Fener kümeye, Galatasaray şampiyon diye bağırdı
 • Mirgün Cabas: Biz böyle mutluyuz

 • Psikoterapist Alexander Kolosov: biyografi, öğreticiler ve yorumlar 50

  Psikoterapist Alexander Kolosov: biyografi, öğreticiler ve yorumlar


  Psikoterapist Alexander Kolosov: biyografi, öğreticiler ve yorumlar 10

  Psikoterapist Alexander Kolosov: biyografi, öğreticiler ve yorumlar 16

  Psikoterapist Alexander Kolosov: biyografi, öğreticiler ve yorumlar 53

  Psikoterapist Alexander Kolosov: biyografi, öğreticiler ve yorumlar 53

  Psikoterapist Alexander Kolosov: biyografi, öğreticiler ve yorumlar 92

  Psikoterapist Alexander Kolosov: biyografi, öğreticiler ve yorumlar 64

  Psikoterapist Alexander Kolosov: biyografi, öğreticiler ve yorumlar 81

  Psikoterapist Alexander Kolosov: biyografi, öğreticiler ve yorumlar 48

  Psikoterapist Alexander Kolosov: biyografi, öğreticiler ve yorumlar 22

  Psikoterapist Alexander Kolosov: biyografi, öğreticiler ve yorumlar 99

  Psikoterapist Alexander Kolosov: biyografi, öğreticiler ve yorumlar 63

  Psikoterapist Alexander Kolosov: biyografi, öğreticiler ve yorumlar 90