Profi.ru: Çalışanların işveren hakkındaki yorumları, çalışma ve önerilerin özellikleri 2019

Profi.ru: Çalışanların işveren hakkındaki yorumları, çalışma ve önerilerin özellikleri 2019

Profi.ru: Çalışanların işveren hakkındaki yorumları, çalışma ve önerilerin özellikleri 3 28.01.2019, 14:45

"Profi.ru": Çalışanların işveren hakkındaki yorumları, çalışma ve önerilerin özellikleri

Öneriler ve yorumlar her zaman büyük rol oynamıştır.hizmet sektöründe. Görev ne olursa olsun, bir kişi her zaman iyi bir şöhrete ve bu tür problemleri çözmede geniş deneyime sahip bir uzman bulmaya çalışır. Özellikle onarım çalışmaları gibi, bu tür bir alan ile ilgilidir. Döşeme döşemeniz gerekiyorsa, söz konusu hizmeti kendiniz için kimin yaptığını bildiğiniz kişilere sorarak bu hizmeti sipariş edebilirsiniz. Bu ilke birçok iş alanında çalışmaktadır.

"Profi.ru" işveren hakkında yorumlar

Projenin temeli olarak öneriler

Ancak, her biri için geri bildirim ve arkadaş tavsiyesiBizden "spontane", "epizodik" karakter, daha sonra "Profi.ru" hizmetinin yaratıcıları (metinde daha fazla sunacağımız hakkında geri bildirim) bu iş üzerinde çalışmaya karar verdi. Sadece bir ya da bir başka uzman hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı veren tek bir hizmet temelinde bunları bir araya getiren öneriler fikrini kullandılar.

Fikrin ve onun sadeliğine rağmen, öyle görünüyor ki,bariz doğa, böyle bir hizmet milyonlarca kullanıcıya tadı geldi. Bu da projenin popülaritesini sağladı ve pazarda popüler ve başarılı oldu.

"Profi.ru" personel değerlendirmeleri

Bu yazıda ne hakkında konuşacağız"Profi.ru" temsil eder. Hizmetin hizmetlerini kullanan kişilerin yanı sıra, uzman olarak çalışma yapanların yorumları, karakterizasyonumuzda büyük bir rol oynamaktadır. Bu nedenle, bu makaleyi okuyarak, bu proje hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve aynı zamanda hizmetlerini kullanmaya değip değmeyeceğini anlayabilirsiniz. Ve şimdi dikkatinize hizmetin genel özelliklerini sunuyoruz.

"Profi.ru" hakkında

Hazırlık sürecinde bulduğumuz yorumlarMateryal, karakterize ettiğimiz hizmetin iç İnternet pazarında nispeten yeni olduğunu gösteriyor. Daha ziyade, ticari başarıya sahip olan eski projelerden yeni ve birleşik bir hizmete "yeniden doğuyor". Bununla birlikte, hizmet, 2013 yılında 600 binden fazla müşteriye başarıyla hizmet vermeyi başardı. Ardından, şirketin web sitesinde yayınlanan bilgi klibine göre, tüm kullanıcıların% 94'ü ihtiyaç duydukları uzmanların iletişimini aldıktan sonra tatmin oldu.

"Profi.ru" yorum

Aslında, bugün proje bir katalogBu ya da bu işi üstlenmeye hazır insanlar. Bu durumda, uzmanlardan binlerce teklif de bulabileceğiniz büyük bülten panoları ve arama motorları, aksine, "Profi.ru" hizmetinin ana özelliği - yorumlar. Bir ya da bir başka ustanın hizmetlerini zaten kullanmış olan kişiler, önerilerini okuyabiliyorlardı. Sırayla, bir usta emretti, aynı şeyi yapacaksın, böylece birileri yardım için ona dönebilir.

Hizmet modeli, herhangi bir çalışan hakkında sadece objektif bilgi ve güvenilir bilgi için kurulmuş olan dev bir ağız sözcüğü gibidir.

Müşteri faydaları

Sıradan alınan yardımlarŞirketle işbirliği yapan kullanıcı sadece çok büyük. Her şeyden önce, bu güvenilirlik. Dairenizde onarım çalışması yapmak istiyorsanız, ancak bu göreve rastgele insanlara güvenmekten korkuyorsanız, "Profi.ru" servisi sizin kurtarmanıza gelecektir! Değerlendirmeleri okuduktan ve bir ya da bir başka uzmanın niteliklerinin ayrıntılarını öğrendikten sonra, probleminizi çözmenize yardımcı olacak gerçek bir ustayı daha doğru bir şekilde alabilirsiniz.

"Profi.ru" çalışmaları hakkında yorumlar

Hizmet, çalışanlara verilen tüm verilerin güvenilirliğinden sorumludur ve bu da, anketteki beyan edilen bilginin, uzmanın gerçek becerileri ile uyumluluğundan bahsetmemizi sağlamaktadır.

Buna ek olarak, güvenilir bulabilirsinizsanatçı, hizmet size ilgi alanlarını korumak için bir araç sağlar! Her şeyden önce, eğer iş zayıf bir şekilde yapılırsa, ustayı her zaman etkileyebilir ve onu "Profi.ru" destek servisine başvurmakla tehdit edebilirsiniz. Personelimizden aldığımız geri bildirimler, bunun normal bir durum olduğunu ve ustanın gerçekten yanlış olması durumunda, ona biraz etki gösterebileceğinizi gösterir. Sadece ertesi gün “kaybolan” sıradan işçilerle, bunu yapmayacaksınız.

Ayrıca, elbette, hizmet sizin için çalışacak kişiye güvenmenizi sağlar. Ve bu da önemli.

Uzman Profilerinden Profi.ru

İşçiler için faydalar

Sıradan müşterilere sağlanan faydalara ek olarak,"Profi.ru" yorumlarına adanmış olan servis, iş arayanlar için iyi şartlar sağlıyor. Eğer gerçekten iyi bir uzmansanız, mutlaka iyi bir fikirle ayrılacaksınız ve bu nedenle, iş piyasasında daha rekabetçi olacaksınız. Ve bu da, bu hizmetin temelinde kazanç için yeni fırsatlar sunuyor. Aynı müşterileri bizim kullandığımız şekilde aramak daha zor ve muhtemelen daha pahalı olurdu.

Doğrulama prosedürü

Daha önce belirttiğimiz gibi, şirketHer uzmanın özel bir kontrolü. İstemci o kimin profil okuduğu kişiyle uğraşmak zorunda kalacak emin olabilir ki bu yapılır. Bu doğrulama birkaç aşamada gerçekleşir. İlk - uzmanlarının önceki çalışmaları ile tanıştırmaktır işin eski yerine arama yorumlar, ikinci - Bir kullanıcı anketi, amacı ile belirlenen anket bu onların şirkette cihazda tahrik hangi motifler kişinin bir tür olduğunu anlamak için.

Bu prosedürün genel amacı açıktır: Şirketin kendi saflarına kimin gireceğini kontrol etmeniz gerekir.

önlemler

Tabii ki, hizmet tüm bilgileri garanti eder.Bir uzman hakkında bırakılmış, gerçek durumlara karşılık gelir ve bir ya da bir başka göstericinin herhangi bir tahrifatını kullanmaz. Doğru, hizmetin sorumluluğu her zaman bir uzman tarafından gerçekleştirilir, çünkü hizmet sadece aracı olarak hareket eder.

Doğal olarak, eğer müşteri gerçeği tatmin etseydi,Bir hizmetin sunulduğu sırada, çalışanla ilgili uygun bir geri bildirim bırakabilir, böylece gelecekteki müşterileri kiminle uğraştıklarını anlarlar. Böyle bir "doğal seçim" icracı, hizmet çalışanları listesinden çıkarılacaktır.

"Profi.ru" personelinde çalışmak yorum

Hizmet türleri

"Profi" nin hizmetlerini kullanarak ne sipariş verebilirim?ru "Personel, sitede çok sayıda aktivitenin bulunduğunu, bunların hepsinin size yardımcı olacak gerçek uzmanları olduğunu söylüyor. Çalışanların listesi, öğretmenler, müzisyenler, spor eğitmenleri, oto tamir uzmanları, inşaat işçileri ve onarım işleri için çalışanlar içeriyor ve diğer birçok bölüm.Bir bölümlerin her biri çeşitli yönlere ayrılmıştır.Bu nedenle, her zaman kendiniz için iyi bir itibar ve olumlu bir kitle ile son derece uzmanlaşmış bir sanatçı seçebilirsiniz önerileri.

Müşteri Desteği

Kullanıcılar proje hakkında neler bildiriyor?Bu sitede siparişli uzmanlar? Bunların birçoğu, hizmet işlevlerine dayanarak, öncelikle ilginç ve yararlı bir fikir hakkında bilgilendirir. Yorumlara bakarak, hayatı gerçekten kolaylaştırıyor, siparişi için bir sanatçı seçebilme şansı veriyor, önceki işinden yorumlara odaklanıyor. Buna ek olarak, bu çalışma modeli, ustaların inşaat malzemelerini çalarak ertesi gün kaybedilmeyeceklerine dair bazı güvence sağlıyor (örneğin). Olumlu öneriler, fikri gerçekten övüyor, projeden iyi konuşuyorlar.

Öte yandan, birtakım olumsuzlar varyorumlar. Çoğunlukla iş kalitesinden memnun olmayan müşterilerden geliyorlar. Firmanın sorunu çözemediğine tanıklık ediyorlar ve tüm olumlu tavsiyelere rağmen usta işi düzgün bir şekilde yerine getiremedi. Bu, doğrulama sistemlerinin bile yardım etmediğini gösteriyor.

Uzman Görüşleri

Öte yandan, "Profi.ru, müşterilerin emirlerini yerine getiren kişiler, önce tüm tamirciler, eğitmenler, oto tamircileri ve diğer uzmanlar arasında hizmete olumsuz bir tutum gösteren bazı yorumlar bulduk.

Gerçekten de, sistemin kurallarına göre,Her sipariş, çalışan "Profi.ru" lehine% 20 vermelidir. Sistemin bazı katılımcılarının işverenleri hakkında yapılan incelemeler, hizmetler için çok yüksek komisyon anlamına gelmektedir.

Aynı zamanda, bu ödeme için asgari tutar500 ruble. Çoğunlukla böyle bir yüksek komisyon nedeniyle küçük işler (1000-1500 ruble için) usta için kârsızdır. Bu nedenle, bu tür insanlar (özellikle yüksek seviyede profesyonellik ve işlerini bilmeleri gibi) böyle bir maliyetli hizmet ile işe yaramayacaktır.

Ancak, diğer uzmanlar, aksine, övgühizmet, işindeki sadeliği ve müşterilerin "Profi.ru" da olduğu kolaylığa dikkat edin. Uzmanların geri bildirimleri, sistemin yetersiz müşterilerle başa çıkabilmenizi de sağladığını göstermektedir. Sonuçta, bazı insanlar bazen uzmanı olumsuz geri bildirimlerle mantıksız olarak tehdit ediyor. Bu gibi durumlarda, "Profi.ru" servisinin yöneticisi sorunu çözmeye yardımcı olur. İncelemeler, bunun her zaman işe yaramadığını doğrular. Oyuncunun itibarı, sadece ortak bir dilin bulunmadığı bir müşteriye ulaşırsa ciddi şekilde zarar görebilir.

"Profi.ru" yönetici yorumları

bulgular

Bu yüzden, modeli genel terimlerle özetledik,Bu ya da bu alanda uzmanların arama hizmetinin çalıştığı. Ve bunun için birkaç sonuç çıkarabilirsin. İlk olarak, sistem müşteriler için gerçekten kullanışlı ve yararlıdır. İyi bir uzmana ihtiyacınız varsa, bu hizmetle iletişime geçebilir ve birini bulabilirsiniz.

İkincisi, eğer bir çalışan iseniz ve müşterileri arıyorsanız,Bu platform, hizmetlerinizi kullanmak isteyen yeni insanlardan oluşan bir akını size sağlayabilir, "Profi.ru" da bir işiniz olacaktır. Çalışanların geribildirim notları dikkatli olmanız gerektiğini, çünkü sistem modelinin oyuncu için koruma sağlamadığından emin olun. Eğer müşteri sadece size olumlu bir cevap vermek istemezse, tüm itibarımızı kolayca bozabilir. Geri kalanında sistem, popülerliği ve istikrarlı büyümesi ile teyit edilen mükemmel çalışır.

Profi.ru: Çalışanların işveren hakkındaki yorumları, çalışma ve önerilerin özellikleri 2019

Profi.ru: Çalışanların işveren hakkındaki yorumları, çalışma ve önerilerin özellikleri 2019

Related news

 • Sim ile Nasıl Kavanoz Süslenir
 • Rihanna’nın En Çok Kullandığı Saç Renkleri Neler
 • Inadina Yaşamak son bölüm izle

 • Profi.ru: Çalışanların işveren hakkındaki yorumları, çalışma ve önerilerin özellikleri 29

  Profi.ru: Çalışanların işveren hakkındaki yorumları, çalışma ve önerilerin özellikleri


  Profi.ru: Çalışanların işveren hakkındaki yorumları, çalışma ve önerilerin özellikleri 30

  Profi.ru: Çalışanların işveren hakkındaki yorumları, çalışma ve önerilerin özellikleri 64

  Profi.ru: Çalışanların işveren hakkındaki yorumları, çalışma ve önerilerin özellikleri 11

  Profi.ru: Çalışanların işveren hakkındaki yorumları, çalışma ve önerilerin özellikleri 14

  Profi.ru: Çalışanların işveren hakkındaki yorumları, çalışma ve önerilerin özellikleri 34

  Profi.ru: Çalışanların işveren hakkındaki yorumları, çalışma ve önerilerin özellikleri 12