Plastik pencereleri terleyelim. Ne yapayım 2019

Plastik pencereleri terleyelim. Ne yapayım 2019

Plastik pencereleri terleyelim. Ne yapayım 37 17.02.2019, 10:24

Plastik pencereleri terleyelim. Ne yapayım?

Plastik pencerelerin avantajı zaten birçok kişi tarafından takdir edilmiştir. Onlar uzun yıllar birlikte ele aldığımız eski ahşaplardan daha iyidirler. Modern çift camlı pencereler daha estetik bir görünüme sahiptir. Fakat bu avantajın yanı sıra daha pratik avantajlar da vardır. Plastik pencereler daha iyi ısıyı korurlar, ek bir ses yalıtımı aracıdır ve daireye toz girmesini engellerler. Ancak, aynı zamanda bir dezavantajı var. Plastik pencere terlemesi sorunu ortaya çıkar.

Yoğunlaşma, içinde damlacıklar şeklinde görülür. Sonra camdan aşağıya akarlar ve pencereye bir yığın su oluştururlar. Bu önemli bir sakıncadır, bu da bir çok zahmete neden olur. Plastik camlar neden terlenir ve bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Önce bu fenomenin nedenini bulmanız gerekir. Kondens çeşitli faktörlerin etkisi altında oluşturulabilir.

Öncelikle, fark nedeniyle plastik pencere terlemesioda sıcaklığı ve pencerenin dışında. Daire, pencerenin dışında yüksek bir nem ve düşük sıcaklık olduğunda, çift camlı pencerede su damlaları yerleşerek pencere kenarında su birikintileri oluşturur.

Plastik pencere hermetikdir ve erişimi içermezhavayı odaya girerek havadaki nemi arttırır. Sadece odayı düzenli olarak havalandırmak yeterlidir ve sorun elimine edilir. Daire havalandırma sistemine sahipse, işletimini kontrol edin.

İkinci olarak, yüksek nemin nedenikapalı bitkiler olun. Genellikle denizlikler üzerinde maruz kalırlar ve bilindiği gibi çiçekler nem verirler. Pencerelerde bir kondens oluşturarak yerleşir. Bu durumda, sorunu çözmek kolaydır. Bitkileri yalıtım camından uzaklaştırın.

Pencerenin nem oranını azaltmak için,sıcak havaya erişim sağlamak için. Plastik pencereler çok büyük pencereler nedeniyle sıklıkla ter eder. Mümkünse onları azaltmamız gerekir. Bu mümkün değilse, pencereye ilave ısıtma sağlayın. Bunun sebeplerinden biri de budur.

Apartmanda pencereleri terleme ve aşırı nedeniyletasarruf. Kurulum için tek bölmeli bir birim seçilirse, bu yoğuşmaya neden olabilir. Camda daha fazla oda var, daha az şimşek ihtimali var. Bu sorunu çözmek için çift camlı pencereyi değiştirmek veya mevcut pencerenin ısınmasını güçlendirmek mümkündür.

Bazı üreticiler "kış modu" ek fonksiyonuna sahip plastik pencereler üretiyorlar. Bunu önceden öğrenin ve pencereyi ek ısıtma ile sağlayacak şekilde kullanın.

Plastik terlemenin bir başka nedeniPencereler, kalitesiz bir kurulumdur. Kurulum doğru yapılmadıysa ve pencereyi soğuran yarıklar varsa, yoğunlaşma meydana gelebilir. Bunun sebebi ise, tüm delikleri dikkatlice kapatmanız ve maksimum ısı tutma sağlamanız gerekir. Bundan sonra problem çözülecek.

Görünüşün nedeni, durum daha karmaşık hale gelirPlastik pencerenin yüzeyindeki aşırı nem, fabrika evliliğinde kaplıdır. Bu durumda, üreticiye başvurmalısınız, çünkü sorunu kendi başınıza çözmeniz mümkün değildir. Satıcılar arızalı ürünü değiştirmelidir. Kışın görünen pencerelerde yoğunlaşmayı ortadan kaldırmanın bir başka yolu işe yaramayacaktır.

Pencereleriniz size sorun veriyorsapencere üzerinde suyun süzüldüğü ve boşaltıldığı, ardından yukarıdakileri dikkatlice analiz edip nedenini bulmasıyla ilişkilidir. Muhtemelen, denenmesi gereklidir. Bunun sebebinin apartmandaki iklimle ilgili olmadığından emin olduktan sonra, iç mekandaki tesislerin ve geniş pencerelerin yanı sıra diğer şartların varlığı da satıcıyla veya üreticiyle temas kurmaktan çekinmektedir.

Plastik pencereler hayatı daha konforlu hale getirmek için tasarlanmıştır. Bu nedenle operasyonları rahatsızlığa neden olmamalı ve ruh halini bozmamalıdır.

Plastik pencereleri terleyelim. Ne yapayım 2019

Plastik pencereleri terleyelim. Ne yapayım 2019

Related news

 • YELEK MODELİ ÖRNEĞİNDEN BERE YAPIMI
 • Amerikan Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA)
 • Bitta – Zeytinli Hellim Peynirli Kıbrıs Ekmeği
 • Işığın Çocuğu Arel
 • Meslek Lisesinden İmam Hatibe Çevrildi, Boş Kaldı: Okullar İhtiyaca Göre Açılmalı

 • Plastik pencereleri terleyelim. Ne yapayım 71

  Plastik pencereleri terleyelim. Ne yapayım


  Plastik pencereleri terleyelim. Ne yapayım 47

  Plastik pencereleri terleyelim. Ne yapayım 14

  Plastik pencereleri terleyelim. Ne yapayım 23

  Plastik pencereleri terleyelim. Ne yapayım 94

  Plastik pencereleri terleyelim. Ne yapayım 97

  Plastik pencereleri terleyelim. Ne yapayım 26

  Plastik pencereleri terleyelim. Ne yapayım 93

  Plastik pencereleri terleyelim. Ne yapayım 16

  Plastik pencereleri terleyelim. Ne yapayım 24

  Plastik pencereleri terleyelim. Ne yapayım 89