Pet Pansiyon’ ile Evcil Hayvanlara AVM Yolu Açıldı 2019

Pet Pansiyon’ ile Evcil Hayvanlara AVM Yolu Açıldı 2019


Pet Pansiyon’ ile Evcil Hayvanlara AVM Yolu Açıldı 57 16.01.2019, 17:40

‘Pet Pansiyon’ ile Evcil Hayvanlara AVM Yolu Açıldı

AVM’lere giderken evcil hayvanlarından ayrılmak istemeyenler içinTürkiye’de ilk kez, Taurus AVM’de inşa edilen ‘Pet Pansiyon‘, hizmete giriyor.

Pet Pansiyon’un açılışı, 12 Nisan Cumartesi günü, saat 14.00’te, hayvansever kimliği ile tanınan gazeteci-yazar Bekir Coşkun’un katılacağı törenle gerçekleşecek. Bunun yanı sıra, Yetenek Sizsiniz yarışmasında 1. olan köpek Max, açılışta hünerlerini sergileyecek.

Ücretsiz misafir edilecekler

Taurus AVM ziyaretçilerinin, alışveriş süresince gönül rahatlığı ile kedi ve köpeklerini emanet edebilecekleri pansiyon sayesinde petler, ücretsiz konaklama olanağından yararlanırken; ziyaretçilerinin talepleri doğrultusunda yine Pet Pansiyon içerisinde bulunan Club Safari Kuaför ve Spa’da ücretli olarak bu hizmeti alabilecek.

Sevimli dostlar için tüm detaylar düşünüldü

Taurus Balgat AVM Yatırım A.Ş. Genel Müdürü Ömer Tezcan’ın hayali olan “Pet Pansiyon” için bazı hayvansever derneklerinin kurucularıyla da işbirliği yaptıklarını belirten Taurus AVM Müdürü Meriç Kaptan, şunları söyledi: “Taurus AVM kısa zamanda herkesin AVM’si haline geldi. Açıldığımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ndan beri tüm bireylerin hiç sıkıntı yaşamadan, yorulmadan, eğlenceli ortamda alışveriş yapmaları ve vakit geçirmeleri için elimizden geldiğince çalıştık, çok sayıda etkinlik düzenledik. Bu süreçte gördük ki ziyaretçilerimizin çok ama çok önemli bölümü canları kadar sevdikleri kedi ve köpekleri için de bu yaşam merkezinde artı değer katılmasını istiyorlar. Çünkü kendileri evden ayrılırken onları yalnız bırakmak içlerine sinmiyor. Gerçek bir hayvan dostu olan Taurus Balgat AVM Yatırım A.Ş. Genel Müdürü Ömer Tezcan’ın fikir babası olduğu Pet Pansiyon’la Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik. Bu hayvan dostlarımız için ilk hizmetimiz değil; aynı zamanda restoran bölümünde kalan yemeklerimizin toplanmasını sağlayarak Çankaya Belediyesi sahipsiz hayvan barınağına iletiyoruz. Bu arada hayvanlara zarar vermesini önlemek için yemek artıklarına kürdan katılmamasına özellikle işaret ediyoruz. Şimdiden hayvanseverlerden inanılmaz destek aldık. Çok mutluyuz.

Pet Pansiyon’ ile Evcil Hayvanlara AVM Yolu Açıldı 2019

Pet Pansiyon’ ile Evcil Hayvanlara AVM Yolu Açıldı 2019

Related news

 • Cinsel uyarılma bozukluğunun görülmesi
 • Sütlü Kabak Pane Tarifi
 • Saçtaki Beyazları Yok Eden Doğal Kür
 • Roma mitolojisinde tanrıça Diana. Kim o

 • Pet Pansiyon’ ile Evcil Hayvanlara AVM Yolu Açıldı 100

  Pet Pansiyon’ ile Evcil Hayvanlara AVM Yolu Açıldı


  Pet Pansiyon’ ile Evcil Hayvanlara AVM Yolu Açıldı 89

  Pet Pansiyon’ ile Evcil Hayvanlara AVM Yolu Açıldı 47

  Pet Pansiyon’ ile Evcil Hayvanlara AVM Yolu Açıldı 84

  Pet Pansiyon’ ile Evcil Hayvanlara AVM Yolu Açıldı 1

  Pet Pansiyon’ ile Evcil Hayvanlara AVM Yolu Açıldı 9

  Pet Pansiyon’ ile Evcil Hayvanlara AVM Yolu Açıldı 51