Periskoptaki takma ad değiştirme şekli: ipuçları ve talimatlar 2019

Periskoptaki takma ad değiştirme şekli: ipuçları ve talimatlar 2019

Periskoptaki takma ad değiştirme şekli: ipuçları ve talimatlar 20 27.01.2019, 09:11

Periskoptaki takma ad değiştirme şekli: ipuçları ve talimatlar

Uzun yıllardır, Twitter kullanıcılarıabonelerle iletişim kurmak için yeni fırsatlar. Geliştiricilerin başarısı, Periscope programıydı ve kısa sürede popülerlik kazandı. Kullanıcı pencerelerin, dilin ve gizliliğin rengini manuel olarak ayarlayabiliyor. Uygulamayı kişiselleştirirken, Periskop'taki takma adın nasıl değiştirileceğini bilmeniz gerekir.

İlk başlama

Müşteri yükledikten ve açtıktan sonraprogramında yeni bir hesap oluşturabilir veya "Twitter" daki profili kullanarak giriş yapabilir. Telefona kayıt olurken, daha sonra değiştirilemeyen bir kullanıcı adı girmeniz gerekir. Mevcut bir hesabı kullanırken, veriler "Twitter" daki profilden indirilir. Bu bilgi yalnızca yardım masası aracılığıyla değiştirilebilir.periskoptaki takma adı nasıl değiştirilir?

Bunu yapmak için, bir mesaj yazın ve [email protected] Konu satırına "değiştir" ibaresini girinkullanıcı adı ". Sonra, istemcinin kullanıcı adını değiştirmek istediğini yazmanız gerekir. Mektubun İngilizce olması gerekir. İsterseniz çevrimiçi çeviri hizmetleri de kullanabilirsiniz.

Mesaj ayrıca,İstenen kullanıcı adı. Doğrulama için, Periskop'da kayıtlı olan telefon numarasını veya "Twitter" daki hesabı not etmeniz gerekiyor. İşlem 2-3 hafta sürer. Ayrıca @periscopehelp'e "Twitter" da özel bir mesaj gönderebilirsiniz.

Periskop'taki takma adımı değiştirebilir miyim?

Kayıt olduktan sonra bir süre sonramüşteriler yeni bir kullanıcı adı belirtmek istiyor. Bunu yaparken, genellikle bu kavramı bir takma adla karıştırıyorlar. Bu görüş bir yanılgındır. Nick - iletişim kurarken görüntülenen takma isim.periskoptaki takma adı nasıl değiştirilir?

Kullanarak yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz.teknik destek. Şu anda değiştirmek mümkün değildir. "Twitter" da yeni bir giriş girerseniz, "Periskop" programındaki kullanıcı adı aynı kalacaktır. Uygulamadaki profil, sosyal ağda ilk kullanılan kişisel sayfayla ilişkilendirilir. Program silindikten sonra bile kullanıcı adı serbest bırakılmaz ve "Twitter" daki hesap ekli kalır.

Kullanıcı yeni bir profil oluşturmak istiyorsauygulama ve sosyal ağdaki başka bir sayfaya bağlamak için o zaman Periskop'tan çıkması gerekiyor. Sonra "Twitter" da farklı bir giriş kullanan yeni bir hesap oluşturmalısınız. Kullanıcı sayfasını kapatmak için profiline gidin, sonuna kadar ilerleyin ve "çıkış" düğmesine tıklayın. Periskoptaki takma adın nasıl değiştirileceğinin farkında olan müşteri prosedürü bağımsız olarak uygulayabilir. Bununla birlikte, teknik desteğe başvurmanız gerekmez.periskoptaki takma adını değiştirebilir miyim

Periskoptaki takma ad nasıl değiştirilir?

Uygulamanın yeni sürümünde bir değişiklik işlevi vargörüntülenen ad. Periskop'taki takma adın nasıl değiştirileceğini merak eden müşteriler bunu küçük adamın simgesine tıklatarak yapabilir. Düğme sağ üst köşede. Kullanıcı profili sayfası açılır. Ardından "düzenle" düğmesini tıklayın ve bir takma ad girin. Fotoğrafı hemen değiştirebilir ve kendiniz hakkında "kısa bir not" yapabilirsiniz.

Müşteri, Periskop'taki takma adın nasıl değiştirileceği konusunda herhangi bir sorunuz varsa teknik destek uzmanlarıyla iletişime geçebilir.

Periskoptaki takma ad değiştirme şekli: ipuçları ve talimatlar 2019

Periskoptaki takma ad değiştirme şekli: ipuçları ve talimatlar 2019

Related news

 • Franchise Ice Age: karakterler ve özellikleri
 • Rüya berbat mı
 • Gazetecileri örgütlü hakaret’ suçlamasıyla dinlemişler
 • Linux metin editörleri arasındaki fark nedir

 • Periskoptaki takma ad değiştirme şekli: ipuçları ve talimatlar 62

  Periskoptaki takma ad değiştirme şekli: ipuçları ve talimatlar


  Periskoptaki takma ad değiştirme şekli: ipuçları ve talimatlar 95

  Periskoptaki takma ad değiştirme şekli: ipuçları ve talimatlar 24

  Periskoptaki takma ad değiştirme şekli: ipuçları ve talimatlar 17

  Periskoptaki takma ad değiştirme şekli: ipuçları ve talimatlar 6

  Periskoptaki takma ad değiştirme şekli: ipuçları ve talimatlar 91

  Periskoptaki takma ad değiştirme şekli: ipuçları ve talimatlar 96