Paten kiralama ile Moskovada ücretsiz paten pistinde 3 04.02.2019, 13:22

Paten kiralama ile Moskova'da ücretsiz paten pistinde

Kışın gelişiyle birlikte, skate severler dört gözle bekliyorBuz pistlerinin açılmasını bekleyin. Rusya Federasyonu'nun başkentinde çok fazla sayıda yer var. Böyle bir zevkin bedeli farklıdır. Ve Moskova'da bir serbest paten pisti açtıklarında? Bu tür kuruluşların zaten var olduğunu belirtmek isterim. Şu yerlere bakalım.

Patriğin Havuzları'nda paten pisti

Moskova'da ücretsiz paten pisti

Moskova'da ücretsiz paten pisti nedir? Patriğin Göletleri üzerinde bulunan. Yer - Moskova'nın merkezi. Çocuklar ve yetişkinler binebilir. Herkes eğlenebilir. Pistin ortasında güzel bir Noel ağacı var. Çocuklar için buz kaydırakları ilginç olacak ve tatiller ve hafta sonları animasyon siparişi verebilirsiniz. Akşamları pist aydınlatma ile dekore edilmiştir. Bölgede bir kafe ve bir vestiyer var. Bu sessiz ve rahat yerlerden biridir. Burada birkaç insan var. Altyapıya gelince, oldukça gelişmiştir. Sadece bir kafe ve bir vestiyer değil, aynı zamanda bir tuvalet, paten kiralama, bir bagaj odası, ücretli otopark bulunmaktadır. Buz pateni pistine sadece ücretsiz giriş. Patenlerin kiralanması için ayrı ödeme yapmanız gerekecektir.

Moskova'da ücretsiz paten pistleri

Sokolniki'de "Dev"

Moskova'daki serbest silindirleri açıklamak, geri çevrilebilirbuna dikkat. Kış tatilleri için çok güzel bir yer. Bütün aile için uygundur. Buz pateni pistine ve parka ücretsiz giriş. Mükemmel bir kafe, paten, giyinme odası ve ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

Kızıl Meydan'daki buz pateni pisti

Moskova'da başka hangi serbest paten pistleri var? Örneğin, Kızıl Meydandaki. Ancak bu tamamen ücretsiz değildir ve belirli günlerde girişi ödemek zorunda kalmazsınız. Şubat 2016'nın sonuna kadar çalışacak. Buz pateni pisti kendisi büyüktür, 450 kadar ziyaretçi serbestçe kaymaktadır. Hafta içi, giriş ücretsizdir. Ve hafta sonları ve tatillerde - sadece boş koltuklar varsa. Yedi yaşın altındaki çocuklar için ücretsiz, ancak kendisine bir bilet alan bir yetişkinin girişine izin verilir. Çocuklar ve emekliler için de bir indirim sistemi var. Bütün aileyi sürmenin sevgilileri için ucuz aile biletleri vardır. Sunulan hizmetler: eğitici eğitimi, modern giyinme odası, paten kiralama ve bileme, tıbbi yardım. Haftada en az bir kez, buz pistinde temizlenir. Şu anda teknik bir mola var.

VDNKh'de buz pateni pisti

Moskova'da ücretli paten pistlerini tanımlamak, çekilmeye değerbuna dikkat. Mart 2016 ortasına kadar çalışacak. Toplu taşıma ile ulaşım kolaydır. Üç bölgeye sahiptir: çocuklar için, aşırı insanlar ve rahat kayak tutkunları. Patenlerin giriş ve kiralama fiyatları, haftanın gününe ve saatine göre değişir. Fakat yine de, emeklilerin, on altı yaşın altındaki büyük ailelerin çocuklarının, haksızlıkların, yetimlerin serbest kalacağı belirli bir zaman vardır.

Ziyaretçilere kiralık ve paten bileme,bir depo odası, soyunma odaları. Ayrıca çok sayıda kafe ve birkaç restoran, tuvalet, iki sağlık merkezi, bir hokey sahası kiralamak imkanı da var (ayrıca bir çocuk oyun alanı da var). Ek olarak, tatilde aşırı spor ve eğlence programları için bir park var.

"Arc de Triomphe'de"

Moskova'da ücretsiz yapay buz pistleri

Buz pistlerini yapay buzla ne yapabilirsiniz?Moskova'da ücretsiz mi? Örneğin, "Arc de Triomphe" platformunda. Ama herkes bunu yapamaz, sadece belirli bir halk kitlesi. Tabii ki, emekliler, dezavantajlı ve büyük ailelerin çocukları, yetimler, yetimler ve diğer faydalanıcıları da içerir. Buz pateni için, haklara ilişkin hakları doğrulayan bir belge gönderdiğinizden emin olun. Bölgede bir kafe, paten kiralama, vestiyer, vestiyer var. Ayrıca bir hokey okulu ve artistik patinaj dersleri de vardır. Gün boyunca kısa süreli teknik molalar vardır.

Prospekt Mira üzerinde buz pateni "Olimpiyat"

Ücretsiz yapay buz pistleri ile ilgileniyorsanızMoskova'da, buna dikkat edin. Aralık 2015'te açıldı. Merkezi bir Noel ağacı ile dekore edilmiştir. Tam anlamıyla Barış Caddesi'nden birkaç adım ötededir. Sunulan hizmetler: ücretsiz giriş, kaykay kiralama (kadın dahil). Ayrıca küçük bir kafe, vestiyer, soyunma odası, tuvalet bulunmaktadır. Aynı zamanda pistte bir figür paten okulu var. Eğitim ödenir. Bu, kiralık patenlerle Moskova'da popüler bir paten pisti.

Moskova'da buzdan yapay buzlar buz tutuyor

"Gümüş buz"

Moskova'da en popüler paten pistlerinden biri. "Izmailovo" parkının girişine yakındır. Buz pateni her gün çalışıyor. Okul çocukları için, her gün% 50 indirim. Altyapı oldukça gelişmiştir. Birkaç kafe, otopark, kiralık ve paten bileme, soyunma odası var. Tüm yararlanıcı kategorileri ücretsiz olabilir. Ancak sadece belirli bir zamanda: Salı günleri 13: 00-16: 00.

Moskova'da ücretsiz kapalı buz pistleri

Birçoğu kapalı paten pistleriyle ilgileniyor. Genellikle tüm yıl boyunca çalışırlar. Bazıları için daha rahat ve sıcaktırlar.

Kompleks "Snezh.kom" paten pisti

Moskova'da serbest paten pistlerini inceledik. Şimdi birkaç başka yer tanımlamak istiyorum. Paten pisti Moskova'nın kuzeybatı kesiminde, Moskova Çevre Yolu'ndan yaklaşık bir kilometre uzaklıkta bulunuyor. Metroya ya da taksiye binebilirsin. Buz pateni pisti her gün açıktır. Çocuklar ve yararlanıcılar için indirim ve sosyal paketler vardır. Ayrıca, tatillerde% 20'ye varan indirimler sistemi ve önceden bilet satın alma. Buz pateni pisti bu hizmetleri sunmaktadır: bir disko, hokey sınıfları, eğitmenli ve eğitmensiz bireysel kayak imkanı, çocuklar için gruplar, soyunma odaları, paten kiralama ve bileme imkanı.

Moskova'da bir serbest paten pisti açtıklarında

Sovyetlerin Kanatlarında Buz Geceleri

Moskova'da başka hangi tollers vardır? Buz Geceleri. Bu birkaç kapalı gece silindirinden biridir. Bazen çeşitli yarışmalar düzenlenir. Bu dönemde buz pateni pisti kapalıdır. Her gün 22:00 ile 05:00 saatleri arasında açıktır. Öğrenciler, öğrenciler, yararlanıcılar için indirimler% 25'dir. 7 yaşın altındaki çocuklar ücretsiz olarak binebilir. Bu durumda, bir yetişkin olmalı. Bu durumda bir biletin tam bedelini ödemek zorunda kalacak. Ziyaretçiler, tüm gece müzik çalma, bir kafe, paten kiralama, park etme olanağı sunmaktadır.

Moskova'da ücretli silindirler:

 1. Gorki Park'ta buz pateni pisti. Kaplıdır. 2015 yılında buz gibi bir sokaklar keşfi için ünlü, uzunluğu 200 metre ulaştı. Dolayı çocuklar için buz labirentine varlığına popüler. Boyutlar, paten pistlerini bölgelere ayırmamıza izin verir: diskotek, çocuk, yetişkin. Altyapı oldukça özeldir: Akdeniz mutfağı, Gürcü mutfağı, çay kafesi, şekerleme, chebureka, sandviç. Sunulan hizmetler: Paten kiralama ve bileme, snowboard ve artistik patinaj okulu, rahat bir konaklama için tüm koşullar. Faydalanıcılar için ücretsiz giriş. Pazartesi gün izinli.
 2. Hermitage Bahçesinde buz pateni pisti. Bahçeler arasında bahçeye binmek için harika bir fırsat. Yapay buzlu hokey için ek bir pist var. Ayrıca bir vestiyer, paten kiralama ve bileme, bagaj odası ve gardırop da bulunmaktadır. Giriş sadece yedi yaşın altındaki çocuklar için ücretsizdir.

Küçük bir sonuç

Şimdi neyin ücretli ve ücretsiz olduğunu biliyorsunuz.Moskova'da kapalı paten pistleri. Herhangi bir kurumun çalışmaları hakkında bilgi çeşitli koşullar nedeniyle değişebilir. Bu nedenle, hoş olmayan durumlardan kaçınmak için güvenilirliğini ve uygunluğunu sürekli olarak izlemeniz önerilir.Related news

 • TUNUS AFGAN İŞİ BEBEK ÖRGÜLERİ VE TÜRKÇE VİDEOLU ÖRNEĞİ
 • Tetiş Yapı Elazığspor: 0 - Adanaspor: 1 MAÇ SONUCU
 • Spermogram nasıl alınır
 • SIRALI RENKLİ KÜPLER ÖRGÜ LİF MODELLERİ YAPIMI
 • Tavuklu Krep Tarifi Videosu

 • Paten kiralama ile Moskovada ücretsiz paten pistinde 22

  Paten kiralama ile Moskovada ücretsiz paten pistinde


  Paten kiralama ile Moskovada ücretsiz paten pistinde 34

  Paten kiralama ile Moskovada ücretsiz paten pistinde 86

  Paten kiralama ile Moskovada ücretsiz paten pistinde 38

  Paten kiralama ile Moskovada ücretsiz paten pistinde 28

  Paten kiralama ile Moskovada ücretsiz paten pistinde 18

  Paten kiralama ile Moskovada ücretsiz paten pistinde 60

  Paten kiralama ile Moskovada ücretsiz paten pistinde 22

  Paten kiralama ile Moskovada ücretsiz paten pistinde 78

  Paten kiralama ile Moskovada ücretsiz paten pistinde 10

  Paten kiralama ile Moskovada ücretsiz paten pistinde 49

  Paten kiralama ile Moskovada ücretsiz paten pistinde 72

  Paten kiralama ile Moskovada ücretsiz paten pistinde 51

  Paten kiralama ile Moskovada ücretsiz paten pistinde 18