Parayı Yandexten Kiwiye kayıpsız, hızlı bir şekilde nasıl aktarabilirsiniz 2019

Parayı Yandexten Kiwiye kayıpsız, hızlı bir şekilde nasıl aktarabilirsiniz 2019

Parayı Yandexten Kiwiye kayıpsız, hızlı bir şekilde nasıl aktarabilirsiniz 34 31.01.2019, 02:08

Parayı Yandex'ten Kiwi'ye kayıpsız, hızlı bir şekilde nasıl aktarabilirsiniz?

İnternet birkaç yıldır sadece bir yer haline gelmedi.eğlence değil, aynı zamanda işlemlerin bir yer hesaplarda işlemleri, işlerini, satış ve hizmetler için ödeme. Tabii ki, ağda hareket ettirmeye yarayan araçlar elektronik para ağırlık başka bir kullanıcıdan diğerine hareket hangi kaynaklara sahiptir. WebMoney, «Yandex», QIWI - ödeme sistemleri, kendi segmentinde en popüler hale gelmiştir. O birbirleriyle olan işbirliği her kullanıcı için avantajlı ve kullanışlı olduğu gibi görünüyor, ama ne yazık ki, son ikisi arasında para doğrudan transferi yoktur.

Yandex'ten Kiwi'ye para aktarma

Yandex'ten Kiwi'ye nasıl para aktarabilirsiniz? WebMoney - kurtarma görevine

Uluslararası ödeme sistemi "Webmoney" değilyatırım fonlarının güvenliğinin sadece bir garantörü değil, aynı zamanda ağda finansal işlemler yapmak için bir aracıdır. "Yandex.Money" den "Kiwi" ye para da bu operatörün hesapları aracılığıyla aktarılabilir. Söylemeye gerek yok, kullanıcının üç elektronik sistemde cüzdan olması gerekiyor. Buna ek olarak, fon sahibi, resmi bir sertifika satın alarak kimliğini WebMoney'de kaydettirmeli ve kimlik belgesini geçtikten sonra "Yandex" e kayıt etmelidir. Bu işlemler için, kullanıcı pasaportun bir kopyasını sistem sitelerine yüklemelidir. Müşteri, taranan belgelerini kontrol ettikten sonra resmi bir sertifika alabilir.

Para transfer şartları koşullardan oluşuriki sistem. "Yandex", 6 gün içinde cüzdan üzerinden ödeme yapılmasını garanti eder; "Webmoney", 2 iş günü içinde ödeme yapar. Para çekerken kullanıcı belirli bir miktarda pay almak zorundadır - bir komisyon. Toplamda% 14.5'dir.

Yandex Para'ndan Kiwi'ye

Uzmanlaşmış döviz siteleri

"Yandex.Para "daha az zararla" Kivi "ye transfer edilebilir. Bunu yapmak için, cüzdan tutacağının Internet üzerindeki otomatik değişim sistemlerinin yardımına dönmesi gerekir. Bu sitelerin bazıları sadece% 0.5 ücretlidir. Fakat düşük ilgi bu kural değildir. Cüzdan sahipleri, transfer şartlarını dikkatlice okumalıdır. Bu nedenle, bazı otomatik sistemler% 40'a kadar komisyon ücreti alıyor.

Her bir site eşanjörünün çekilme şartları şarttırkendi Kullanıcı önce bir işlem yaparsa, transfer süresi 2 ila 7 iş günüdür. Bu, yaptırımın doğrulanmasıyla ilgilidir. Tüm müteakip borsalar anında yapılır.

Kivi'ye Yandex para transferi

Bankalar aracılığıyla transferler

"Yandex.Para "ve QIWI birkaç düzine banka ile işbirliği yapıyor. İçlerindeki hesaplar, elbette, aracı olarak kullanılabilir. Ve eğer müşteri Rus bankasının hizmetlerini kullanıyorsa, o zaman hesaptan "Yandex" cüzdanından gelen fonlar, neredeyse anında alacak. Uzun süre beklemek ve son transferlere gerek yok.

Parayı nasıl aktaracakları sorusuna böyle bir cevap"Yandex" dan "Kiwi" ye, herhangi bir müşteriyi tatmin edecek: minimum şartlar ve düşük komisyon. Arama motorunun finans sitesi sadece% 3 ve 15 ruble tutarında bir çekilme miktarını dayatıyor. Her bankanın emekçileri için bir ödül olarak, elbette, transfer edilen fonların yüzdesini de gerektireceğini unutmayın.

Yandex Kiwi cüzdanı

En uygun yol

Hızlı, güvenilir ve pratik bir seçenekbanka kartları ile para çekilmesi ve yatırılması. Bu şekilde "Yandex" den "Kivi" ye para çevirmek, Rusya'nın neredeyse her ikametgahı olabilir. İleri yaştaki insanlar bile emekli maaşlarını banka kartlarına yatırıyorlar. Bu, kullanıcının bunları tasarlamak için zaman harcamak zorunda olmadığını gösterir.

Visa ve MasterCard sahipleri1-6 iş günü içinde "Yandex" cüzdanından hesap fonları. Aynı QIWI hesabını karttan yenileyin - anında. Havale şartları tüm Rus bankalarının müşterileri için geçerlidir. Şanslılara Alfa Bank ve Discovery'nin kart sahipleri denilebilir. Müşterileri için "Yandex", teslim süresini birkaç dakikaya indiriyor. Tek koşul bağlı servis "banka ile bağlantı" dir.

"Yandex" tarafından yapılan komisyon da küçük. "Kiwi-purse" girilen miktardan bir kuruş kaldırmaz. Ancak, herhangi bir şekilde çekilme için, hesap sahibi Yandex.Money lehine% 3 ve 15 ruble ile pay almaya hazır olacak.

Sonuç

Hala "Yandex" den "Kivi" ye çeviri yapabilirsiniz.çeşitli şekillerde. Bunlar para transferleri, mobil operatörlerin hesapları, terminalleri ve satış ofisleri, Sberbank ATM'leridir. Fakat bütün bu varyasyonlarda, oldukça büyük komisyon ücretlerinin hoş olmayan bir gerçeği var. Bu nedenle, para ve zaman içinde gereksiz kayıpların önüne geçmek için, her bir ödeme sistemi paketine aynı miktarda sahip olmak daha iyidir.

Parayı Yandexten Kiwiye kayıpsız, hızlı bir şekilde nasıl aktarabilirsiniz 2019

Parayı Yandexten Kiwiye kayıpsız, hızlı bir şekilde nasıl aktarabilirsiniz 2019

Related news

 • Çene Ucunu Büyütme: Çene Ucu Estetiği
 • Golden Rose, Paustovsky: özet ve analiz
 • Bir Aşk Hikayesi 25. Bölüm 2. Fragmanı izle

 • Parayı Yandexten Kiwiye kayıpsız, hızlı bir şekilde nasıl aktarabilirsiniz 21

  Parayı Yandexten Kiwiye kayıpsız, hızlı bir şekilde nasıl aktarabilirsiniz


  Parayı Yandexten Kiwiye kayıpsız, hızlı bir şekilde nasıl aktarabilirsiniz 12

  Parayı Yandexten Kiwiye kayıpsız, hızlı bir şekilde nasıl aktarabilirsiniz 79

  Parayı Yandexten Kiwiye kayıpsız, hızlı bir şekilde nasıl aktarabilirsiniz 44

  Parayı Yandexten Kiwiye kayıpsız, hızlı bir şekilde nasıl aktarabilirsiniz 87

  Parayı Yandexten Kiwiye kayıpsız, hızlı bir şekilde nasıl aktarabilirsiniz 34

  Parayı Yandexten Kiwiye kayıpsız, hızlı bir şekilde nasıl aktarabilirsiniz 9