Pürüzsüz ve güvenilir Maybelline AffinitonePürüzsüz ve güvenilir Maybelline Affinitone


Pürüzsüz ve güvenilir Maybelline Affinitone 82 16.02.2019, 19:19

Pürüzsüz ve güvenilir "Maybelline Affinitone"

Tonda krema "Maybelline Affinitone "bir yenilik olarak kabul edilir veKozmetik pazarında satışların tartışmasız lideri, uzun zamandır geliştiriciler tarafından sunulmasına rağmen. Bugüne kadar, bu araç sadece satın alınmadı, sipariş ve arkadaş ve tanıdıklar tarafından sürekli tavsiye edilir. Make-up sanatçıları ve profesyonel kozmetik uzmanları, müşterilerine "Maybelline Affinitone" uygulamasını önerir. Peki böyle bir başarının sırrı nedir?Maybelline Affinitone

Belki de eşsiz bir şekilde başlamaya değer.bu vakfın patentli bir formülü. Cilt bakım ürünlerinin bileşimi (aksi takdirde adlandırılamaz), mineraller gibi kıyılmış toz gibi birçok kez içerir - burada ve silikon, magnezyum ve çok ihtiyaç duyulan kalsiyum. Cilt ile mükemmel bir şekilde birleşir ve ona aynı parlak parlak gölgeyi verir. Hipoalerjenik özelliklerinden dolayı, "Maybelline Affinitone" her tür cilt için kesinlikle uygundur, ancak problemli ve çok yağlı olan bu ürünün sık kullanımı hakkında bir güzellik uzmanına başvurmak zorundadır - aslında başka bir temel.

Ancak, "Maybelline Affinitone" hiç de değilucuz üreticiler ekleyerek çok hoş kokular, talk, silikon ve diğer elementleri içerir. Ama kabul edersiniz: bu kremin fiyatı sadece dikkat çekicidir - gerçekten sürprizler. Ayrıca, formülasyonu SPF18 içerir, böylece ürünü yaz aylarında kullanabilirsiniz, böylece cildinizi doğrudan güneş ışığından koruyabilirsiniz. Tabii ki, kompozisyon, cildi nemlendiren, büzülmesini ve çatlak oluşumunu engelleyen bir su bazını içerir.Maybelline Affinitone yorum

Adil seksin kozmetiklerinin en talepkar olması bile kendilerine bazı avantajlar bulacaktır:

 1. Krem soyulmasına neden olmaz. Yüzde olsa bile, "Maybelline Affinitone" mükemmel bir şekilde gizler.
 2. Bununla birlikte, krem ​​yağlı parlaklık, kızarıklık veya alerjiye neden olmaz.
 3. Dokusuna göre, iş gününün sonunda bile cilt üzerinde oldukça hafif ve algılanmaz.
 4. Tonal aracı birkaç evrensel ton içerir. Onlardan uygun kutu ve koyu tenli ve "kar beyazı" seçin.

Krem Maybelline AffinitoneAyrıca, "Maybelline Affinitone" yorumaynı zamanda cilt ile tamamen birleşebilme yeteneği için toplar - iyi bir şey değildir, çünkü "mükemmel ton" denir. Serinin 6 rengi var: doğal bej ve pembe-bejden kum ve vanilya beji - güzel isimler! Yüz kremi "Affinitone" ciltte 24 saate kadar devam eder, tabi ki de, gerçekle yüzleşmeye değerdir ve zaman zaman düzeltilmesi gerektiğini itiraf eder: özellikle sıcak havalarda bulaşabilir.

Ama bunlar için başka güzel bir bonus bulunacak.Vitamin eksikliğinden muzdarip olanlar: E vitamini bileşimine dahil olarak cildi besler ve çevrenin agresif etkilerinden korur. Buna ek olarak, sadece kompakt, ekonomik bir paket ve gerçekten kanıtlanmış bir sonuçtur.

Bir vakıf nasıl uygulanır? Başlamak için, küçük bir miktarını yüzün bireysel alanlarına uygulamak ve parmakların pedleriyle özel geniş bir fırça ile karıştırmak gerekir. Gece için yıkamayı ve cildin gözeneklerinin nefes almasını sağlayın, çünkü en hafif temel bile bir maskeleyici maddedir.

Pürüzsüz ve güvenilir Maybelline AffinitonePürüzsüz ve güvenilir Maybelline Affinitone

Related news

 • Bu sinsi napotipler: tedavi veya kaldırma
 • Angry Birds Bisküvi Yapımı
 • Tasfiye değeri

 • Pürüzsüz ve güvenilir Maybelline Affinitone 66

  Pürüzsüz ve güvenilir Maybelline Affinitone


  Pürüzsüz ve güvenilir Maybelline Affinitone 45

  Pürüzsüz ve güvenilir Maybelline Affinitone 82

  Pürüzsüz ve güvenilir Maybelline Affinitone 31

  Pürüzsüz ve güvenilir Maybelline Affinitone 6

  Pürüzsüz ve güvenilir Maybelline Affinitone 76

  Pürüzsüz ve güvenilir Maybelline Affinitone 94

  Pürüzsüz ve güvenilir Maybelline Affinitone 68