Oyuncu Sergei Parshin: biyografi, filmografi, kişisel yaşam 2019

Oyuncu Sergei Parshin: biyografi, filmografi, kişisel yaşam 2019

Oyuncu Sergei Parshin: biyografi, filmografi, kişisel yaşam 65 26.01.2019, 16:22

Oyuncu Sergei Parshin: biyografi, filmografi, kişisel yaşam

Şüphesiz ki hiç kimseSergei Parshin - Sovyet ve Rus döneminin sinema ve sinemadaki en yetenekli aktörlerinden biri. Bunu zekice oynanan roller ile kanıtladı. Oyuncu, izleyiciye sadece kahramanı ile eğlenemeyeceğini değil, aynı zamanda ona sempati duyacağını da göstermeyi bırakmaz. Ve bu tür işler pahalıdır.

Biyografi gerçekleri

Estonya'dan yerli bir oyuncu. Sergey Parshin, Kohtla-Jarve yerleşmesinde 28 Mayıs 1952'de doğdu. Babası ve annesi basit madencilerdi: Şeyl mayınları üzerinde çalıştılar. Daha sonra Moskova ve Tüm Rusya Patriği olan tiyatro ve sinema babası Alex'in gelecekteki yıldızı vaftiz edildi.

Sergei Parshin yüksek ilgi göstermeye başladıçocukluktan sanat. Hala bir okul çocuğu iken, bir tiyatro kulübüne katılmaya başladı. İleride litsedeyu için oyunculuk mesleğinde yerini anlamak daha sonra gelecek, ancak bir sertifika alırken Leningrad Devlet Tiyatro Enstitüsü'ne girmeye karar verir. Biyografisi çok dikkat çekici olan Sergei Parshin, 1973'te liseden mezun oldu.

Aktörler aktörü

O zaman, Irina Meyerhold ve Vasily Merkulov'un atölyesinde aktif olarak çalıştı. Kendisi için “yaşam yolunu” açan akıl hocalarını düşünen oyuncularıydı.

Sergey Parshin

Sergey Parshin öğretmenler için onlara minnettarGerçek problemin genç yetenekleri ve çalışmaları yöneten kanunlara iletmek mümkün. Bu Merkulov'un ve Meyrhold "Aşk, caz ve özellikleri" (Yu Grushes) üretimlerinde onun öncü roller oynamaya yardımcı oldular, "Valentin ve Valentina" (M. Roshchin), "Tartuffe" (Molière).

Tiyatro başlangıcı başarılı oldu

Alexandrinsky Tiyatrosu'nda, topluluğuLGITMiKa mezunu kayıtlı, katılımı ile oyun düzenleniyor: "Yeşil kuş" (K. Gozzi). İçinde, Truffaldino oynar ve rol ona oyunculuktaki ilk başarıyı getirir. Eleştirmenler, bu prodüksiyonu izledikten sonra, aktör Parshin Sergey’in tekniğe güvenle sahip olduğunu, mizah duygusundan yoksun olmadığını ve kahramanın nasıl güleceğini bildiğini kaydetti.

Ancak, herkes ilk çıkışını bilmiyoraktör başka bir oyunda yer alacaktı - "Tiyatro fantezileri". Tarza gelince, o zamanlar için - neşeli ve keskin bir konumdaydı.

Sergey Parshin fotoğraf

Öyle ya da böyle, ancak prömiyer, oyun yazarı ile tiyatro yönetimi arasındaki anlaşmazlık nedeniyle gerçekleşmedi.

Tiyatroda çalışır

Yine de, Sergey Parshin keskinleşmeye devam ettiDaha sonra bir kökten farklı görüntüleri oynardım bir plastik organik ve iştahlı aktör, giderek onların becerileri,. Alexandrinsky Tiyatrosu ailesi oldu. Redkozubov ( "Untilovsk" Leonov, 1978), Kudashev ( "Onüçüncü Başkanı" A. Abdullin, 1980), Bunning Cook ( "Rembrandt" Kedrina D., 1977), Belan: Sahnede, o parlak ve unutulmaz rolleri bir çok oynanan ve diğerleri (O Zahradnik, 1983 "tavus melodi").

Yeni bir yaratıcılık turu

Bir süre sonra, Sergei Parshin (aktör)yaratıcı arayıştaydı ve performanslarda yer almadı. Lyceum 1993 yılında işe döndü. İzleyiciye, AP Çehov'a göre (Svetlana Milyaeva tarafından sahnelenen) Platonov imgesindeki yeteneğinin derinliğini bir kez daha ortaya koydu. Aktörün bir diğer unutulmaz rolü Valery Fokin'in "Müfettiş" indeki Gorodnichy'dir.

Sergey Parshin aktör

Oyuncuyu daha da popüler hale getirdi: onun Parshin için Devlet Ödülü ve St. Petersburg "Altın Sofit" Yüksek Tiyatro Ödülü verildi. "Alexandrinsky" de uzun yıllar süren çalışmalarında yetmiş farklı görüntü üzerinde çaldı.

Bugünün tiyatro gösterileri

Şu anda Sergey Parshin, kimin fotoğrafBugün sadece metropolün değil, aynı zamanda Melpomene'deki il tapınaklarının posterlerini süslüyorlar, aktif olarak çalışmaya devam ediyorlar. Özellikle "Izotov" (Andrei Moguchev) yapımında bir taksi şoförü imajı dikkat çekicidir. Bu çalışma için oyuncuya “En İyi Yardımcı Rol” dalında “Altın Sofit” tiyatro ödülü verildi.

Dikkat edilmelidir ve kusursuz bir şekilde oynadığı rol2009 yılında yönetmen Shcherban tarafından yönetilen "Vanya Dayı" nın yapımında Ivan Voynitsky. Tiyatro eleştirmenlerinden biri, aktörün çalışmaları hakkında şunları söyledi: “Bu Sergei İvanoviç'in en iyi rollerinden biri. Voynitski'nin imajının çok dokunaklı ve sempatik bir şekilde gösterdiği bir performansı hatırlamak zor. Parshin'in kahramanı, doğasının tüm melankolik doğasına rağmen, diğer karakterlerin aksine bir çekiciliğe ve iç güce sahiptir. "

Sinemada roller

Filmografisini hesaplaması zor olan Sergei Parshin, sadece tiyatro sanatçısı olarak ün kazanmıştır.

Sergey Parshin filmleri

Onun yetenekleri film yapımcıları tarafından fark edildi. İlk rolü - film "akıllı şey" bir müzisyen, 1973 yılında filme aldı. Yaygın "a Hero için Mirror", "Kış Kiraz", "Tutku Bulvarı", "Genç Rusya" ve diğerleri gibi ünlü filmlerde yaptığı çalışmalarla film endüstrisinde da bilinir. Şüphesiz, talep edilen film oyuncusu Sergey Parshin. Filmleri çok tanıdık ve modern bir kitle oluşturur: Genel Sung Remezova ( "Kullanıcı adı Arnavutça-3, 4"), ormancı Adeksandr karahindiba rolü ( "Son kordon Devam."), Kim Tovstik ( "boş örnekleri").

TV sunucusu çalışması

Birçok kişi, TV sunucusu olarak Sergei Parshin'i hatırlıyor. On beş yıl boyunca bir asker olan Ivan Varezhkin'in “Tale'den Sonra Masal” adlı çocuk şovunda oynadı. Aktör, Masal'a çok düşkün olan çocuklardan aldığı bir mektup yığınını hatırlıyor. Ve sadece ülkemizden değil, Çekoslovakya, Polonya, Bulgaristan'dan da çok sayıda vardı. Ne yazık ki, transfer SSCB'nin dağılmasıyla kapatıldı.

Sergey Parshin

Sergey İvanoviç ayrıca Kuzey başkentinde bir radyo sunucusu olarak çalıştı.

Dublaj ustası

Parshin'in son derece zekası ona yardım etti veyabancı filmlerin seslendirme ve seslendirme sanatında bir profesyonel. Kötülük Kont Dracula ve popüler Hollywood oyuncusu Stephen Seagal için konuştu. Az sayıda insan, Sergei Parshin'in Rus televizyon ekranlarında tekrar tekrar gösterilen Latin Amerika melodramlarının kahramanlarını seslendirdiğini biliyor.

kurumsal işaretler

"Dükkandaki meslektaşları" ile ilişkilerde Sergeiİvanovich çatışan durumların ortaya çıkmasını en aza indirmeye çalışan saygılı ve dokunaklı. Bunun için, onun fikri oyunculuk ortamında büyük otoriteye sahiptir. On yıl boyunca Alexandrinsky Charitable Vakfı'na başkanlık etti ve 2008'den beri Rus Tiyatro İşçileri Sendikası'nın St. Petersburg şubesinin başına geçti. Dokuz yıl önce, devlet başkanının inisiyatifinde, Parshin Şeref Ödülü'ne layık görüldü.

reklâm

Tabii ki, izleyiciler ilk ay değilmavi ekranlar köylünün erkek gücünü arttırmak için araçlardan birini övdüğü bir reklamı görüyor. Onun rolü, Sergey Parshin'den başkası tarafından oynanmadı. Pek çoğunun mantıklı bir sorusu olabilir: “Cinsel iktidarsızlık problemini çözmeyi amaçlayan bir ilacın reklamını yapmak için tanınmış bir aktöre duyulan ihtiyaç nedir?” Yasağın cevabı basittir. Eşi Parshin kanserle hastalandı ve tedavi, oyuncunun sahip olmadığı çok para gerektirdi. Tiyatrodaki çalışma çok fazla kar getirmedi. Ve bir gün, Sergei İvanoviç'in arkadaşlarından biri, bir miktar para kazanmak için "erkek" uyuşturucu reklamını yapmakta olduğunu öne sürdü. Bu güne kanıtlanmıştır. Çift artık hayatta değil ve Parshin başka bir videoda görünmeye davet edildi ve oyuncu buna katılıyor.

"Sigara ve alkol reklamı yapmıyorumiçecekler. Sorunun "erkek" bir parçası var, bu yüzden ilacın ne kadar etkili olduğu hakkında konuşamam. Bazı arkadaşlarım bunun gerçekten 1 numaralı araç olduğunu söyledi. Batıda, ünlü aktörler reklamda vurulmaya karşı değiller ve sonunda, uyuşturucudan iktidarsızlık reklamını neden utanç verici? ”

Sergey Parshin ailesi

Spor taraftarları zaten bir hane adı ve şu ifadeyi kullandılar: “Peki ya aniden?” İnsanlara zaten gitti.

Kişisel hayat

İlk karısı LGITMiKa'dan kendi ülkesinde mezun oldu.üniversite tiyatro: beraberce reenkarnasyon sanatının temellerini öğrendi. Gelecek Vavilov eşi moda şehir evinde bir sanat eleştirmeni olarak çalıştı. Genç aktörler dördüncü yılda üzerinde evli ve damat bir tanık ünlü Sovyet aktör Vasili Merkür idi. Tatiana Astrateva - - hasta onkoloji Ama bir süre sonra, aile servet haberleri o Sergey İvanoviç eşi tarafından gölge düşürdü. Acilen ameliyata paraya ihtiyacım vardı. Ne kimin özel hayatı tehdit altında olduğunu, diğer yarısını kurtarmak için Sergey Parshin, nasıl? Yukarıda belirtildiği gibi, o bu kınanması gereken bir şey görünce, "Sialeksa" reklam yıldızı kabul etti. o önemli değildi O zaman, nasıl, ana şey para kazanmak için - kendi Tatiana iyileşti için.

Ne yazık ki, aktör karısına yardım etmeyi başaramadı: 2006 yılında öldü. Onunla evlilikte, aktörün iki oğlu vardı: Alexander ve Ivan. İkincisi, babasının ayak izlerine gitti ve bir aktör oldu. İlk olarak bu mesleği reddetti, ancak babasıyla birlikte "Tam 22'de, saat dörtte ..." filminde Boris Galkin tarafından çekilen filmde oynadı. Sergei İvanoviç'in torunları yurtdışında uzun süre yaşamışlar, ancak bu, aktörün onlarla iletişim kurmasını engellemez.

Ikinci eş

Elbette, kişisel yaşamındaki sert testlerAilesi bu dünyada ana değeri olan Sergei Parshin idi. Tekrar evlenmenin gücünü buldu ve seçimi Halkın Sanatçıları Natalia Kutasova idi. Onunla aktör, Vladimir Shevelkov'un "Gözetlemenin altındaki aşk" filminde rol aldı. Aktörüne göre, bir evin nasıl saklanacağını bilen harika bir karısı var.

Sergey Parshin biyografisi

"Çalıştığın yere saygı göstermelisin"

Bugün aktör, gençlik bilgi ve deneyimini aktarıyoraktörler bir galaksi. Öğretmeyi sever. Bir keresinde ona öğrettiklerini için oyuncularını öğretir. Özellikle, öğrencilerin oyunculuk sanatına sevgisini aşılamaktadır. bir tiyatro kostüm olabildiğince dikkatle ele alınmalıdır: Ayrıca Sergei her öğrencinin kavradı sağlamak için çalışmaktadır.

"İşten sonra, giyinme odasına gelen oyuncu,giysileri askıya hafifçe asın ve oda etrafına saçmayın. Sanatçı, sadece tiyatroda değil, sinemada da kırk yıldır bu kurala bağlı kalıyorum, "sanatçı vurguluyor. Sergei İvanoviç'in yaşamı uzun süredir, bugün olduğu gibi, daha önce olduğu gibi para peşinde koşmuyor ve filmlerde oynaması önerilen rollerle ilgili çok okunaklı. Aktör, zamanının çoğunu St. Petersburg'da geçiriyor: Vasilievsky Adası'nda Baltık Denizi'nin güzel manzarasına sahip üç odalı bir dairesi var.

Oyuncu Sergei Parshin: biyografi, filmografi, kişisel yaşam 2019

Oyuncu Sergei Parshin: biyografi, filmografi, kişisel yaşam 2019

Related news

 • Döşeme tavukları: hemşirelik ve beslenme
 • Limonlu Kek
 • Cedi Osman, takımı Cleveland Cavaliersın yenildiği maçı 21 sayı, 7 ribauntla tamamladı
 • Koç Holding’den çocuklara armağan
 • Yıldırım at sırtında halkı selamladı

 • Oyuncu Sergei Parshin: biyografi, filmografi, kişisel yaşam 100

  Oyuncu Sergei Parshin: biyografi, filmografi, kişisel yaşam


  Oyuncu Sergei Parshin: biyografi, filmografi, kişisel yaşam 72

  Oyuncu Sergei Parshin: biyografi, filmografi, kişisel yaşam 93

  Oyuncu Sergei Parshin: biyografi, filmografi, kişisel yaşam 59

  Oyuncu Sergei Parshin: biyografi, filmografi, kişisel yaşam 80

  Oyuncu Sergei Parshin: biyografi, filmografi, kişisel yaşam 33

  Oyuncu Sergei Parshin: biyografi, filmografi, kişisel yaşam 13

  Oyuncu Sergei Parshin: biyografi, filmografi, kişisel yaşam 51

  Oyuncu Sergei Parshin: biyografi, filmografi, kişisel yaşam 63

  Oyuncu Sergei Parshin: biyografi, filmografi, kişisel yaşam 58

  Oyuncu Sergei Parshin: biyografi, filmografi, kişisel yaşam 90

  Oyuncu Sergei Parshin: biyografi, filmografi, kişisel yaşam 2

  Oyuncu Sergei Parshin: biyografi, filmografi, kişisel yaşam 100

  Oyuncu Sergei Parshin: biyografi, filmografi, kişisel yaşam 38