Oyuncu Olga Lerman: biyografi, fotoğraf. Filmler ve TV şovları 2019

Oyuncu Olga Lerman: biyografi, fotoğraf. Filmler ve TV şovları 2019
18.07.2019

Oyuncu Olga Lerman: biyografi, fotoğraf. Filmler ve TV şovları 51

Oyuncu Olga Lerman: biyografi, fotoğraf. Filmler ve TV şovları

Olga Lerman hala genç bir aktris,Çok sayıda parlak rolle övünemez. Yine de, belli başarılardan gurur duyma hakkına sahiptir. İlk kez kız, romantik komedi “Yakışıklı” nın ana rollerinden birini oynayarak dikkat çekti. Gizemli kahverengi saçlı kadın hakkında başka ne var?

Olga Lerman: yolun başlangıcı

Yıldız mini dizisi "Güzellik" doğdugüneşli Bakü'de, Mart 1988'de oldu. Olga Lerman, teatral bir aileden geldiği için güvenli bir şekilde aile geleneğinin ardılı olarak çağrılabilir. Ebeveynleri hayatlarını Samed Vurgun'un adını taşıyan tiyatroda hizmet etmeye adadılar.

olga lerman

İlginçtir, bir çocuk olarak, Olga ve hayal etO bir aktris olamazdı. Tekrar tekrar amatör tiyatrolara katıldı, ancak kaderini tiyatroyla ilişkilendirmeyi planlamadı. Bir balerin kariyeri hayal eden kız dans etmeyi severdi. Yaklaşık sekiz yıldır koreografi okulunda okudu.

Öğrenci yılları

Olga Lerman balerin olmadı,şimdi pişman değil. Mezun olduktan sonra beklenmedik bir şekilde Moskova'ya gitti, birçok teatral üniversiteye doktora başvurdu. Aktrisin girmesi Shchukin okuluna girebildi, Nifontov'a götürüldü.

olga lerman fotoğraf

Öğrenci yılları Lerman ile hatırlıyorzevk. İlginç bir şekilde, bilim insanlarıyla ilgilenen ilginç insanlarla iletişim kurdu. "Pike" de çalışırken bile ilk sete geldi. Olga ilk çıkışını peri masalı "Uzak Arazi" nde yaptı. Daha sonra, acemi aktris televizyon filmi "Aşk ve Diğer Saçmalıklar" bölümünde rol aldı, televizyon filmi "Köprüde Parti" küçük bir rol oynadı. Ayrıca Satire Tiyatrosu'nda yer alan "Baby and Carlson" yapımında yer aldı.

Tiyatroda çalışmak

Olga Lerman, Shchukin okulunun mezunu oldu.2011 yılında. "Unleashed Komedi" tezinde Arletta'nın imajını somutlaştırdı. Bu prodüksiyon sayesinde izleyiciler arasında yer alan Vakhtangov Tiyatrosu Galina Konovalova'nın aktrisinin dikkatini çekti. Bu kadın Olga'yı "Pike" mezunu başarılı bir şekilde geçmiş olan seçmelere davet etti.

olga lerman filmografisi

Başlangıç ​​oyuncusu oyuna ilk çıkışını yaptı"Kadınlar Sahil". Sonra Anna Karenina'nın yapımında önemli bir rol oynadı. Daha sonra Eugene Onegin'de Tatiana'nın rolleri, Othello'daki Desdemona'da Eva'ya Özveride bulunan Chimera'nın izleri. Yeterince hızlı Lerman, Vakhtangov Tiyatrosu'nun yıldız sayısına girmeyi başardı.

Filmografi

"Yakışıklı" - mini dizi, sayesindeOlga Lerman ilk önce seyircinin dikkatini çekti. Aktrisin filmografisi, 2011 yılında bu romantik komedi aldı. Onun kahramanı ünlü bir mimar olma hayalleri olan neşeli ve iddialı bir Alexandra Tsvetkova idi. Tabii ki, kıza hedefe giden yolda engel oluşturanlar var.

Dahası, fotoğrafı Olga Lerman da görülebilir.makale, biyografik drama Ekaterina Zavyalova oynadı "Peter Leshchenko. Bütün bunlar ... ". Bu dizi izleyiciyi ünlü rönesans sanatçısının tarihine tanıtıyor. Cinsel drama "Shuler" daki kıza ilginç bir rol geldi.

Gizemli kahverengi saçlı kadın, başka hangi filmlerde ve dizilerde 29 yaşında çekilmeyi başardı? Liste aşağıda önerilmiştir:

 • "Yalnız sözleşmede."
 • "Mucizelerin ülkesi."
 • "Konsolide Kader".
 • "Çocuklar ve kadınlar."
 • "Ormanın kenarında bulunan ev."
 • Ark.

2019 sonunda Lerman'ın katılımıyla yeni bir TV projesi bekleniyor. Bu karşı-istihbarat ajanı Georgy Chadayev'in hikayesini anlatan gerilim filmi “I'm Alive” hakkında.

Kişisel hayat

Oyuncu kişisel olarak reklam vermemeyi tercih ediyorhayat, bu yüzden çeşitli söylentilerle ilgili. Örneğin, Olga "Shuler" dizisi üzerinde çalışırken tanıştığı aktör Feoktistov ile bir roman ile tanındı. Olga Lerman bu dedikoduları reddetti ve Anton'u aileden çıkarmayı düşünmediğini söyledi.

Oyuncu Olga Lerman: biyografi, fotoğraf. Filmler ve TV şovları 2019

Oyuncu Olga Lerman: biyografi, fotoğraf. Filmler ve TV şovları 2019

Related news

 • İstiridye Mantar Sote
 • Villarrealde yeni teknik direktör Luis Garcia
 • Limonlu ve lavantalı ekmek tarifi
 • Vegan beslenme sağlığı bozar mı
 • Mücver tarifi – Mücver nasıl yapılır -Az yağlı – Kolay yemek Tarifleri – Kolay Tarifler

 • Oyuncu Olga Lerman: biyografi, fotoğraf. Filmler ve TV şovları 11

  Oyuncu Olga Lerman: biyografi, fotoğraf. Filmler ve TV şovları


  Oyuncu Olga Lerman: biyografi, fotoğraf. Filmler ve TV şovları 100

  Oyuncu Olga Lerman: biyografi, fotoğraf. Filmler ve TV şovları 61

  Oyuncu Olga Lerman: biyografi, fotoğraf. Filmler ve TV şovları 74

  Oyuncu Olga Lerman: biyografi, fotoğraf. Filmler ve TV şovları 21

  Oyuncu Olga Lerman: biyografi, fotoğraf. Filmler ve TV şovları 81

  Oyuncu Olga Lerman: biyografi, fotoğraf. Filmler ve TV şovları 36

  Oyuncu Olga Lerman: biyografi, fotoğraf. Filmler ve TV şovları 33

  Oyuncu Olga Lerman: biyografi, fotoğraf. Filmler ve TV şovları 98

  Oyuncu Olga Lerman: biyografi, fotoğraf. Filmler ve TV şovları 62

  Oyuncu Olga Lerman: biyografi, fotoğraf. Filmler ve TV şovları 68

  Oyuncu Olga Lerman: biyografi, fotoğraf. Filmler ve TV şovları 93

  Oyuncu Olga Lerman: biyografi, fotoğraf. Filmler ve TV şovları 37

  Oyuncu Olga Lerman: biyografi, fotoğraf. Filmler ve TV şovları 34

  Oyuncu Olga Lerman: biyografi, fotoğraf. Filmler ve TV şovları 70