Onu seven birisini nasıl büyüleyebiliriz araziler 2019

Onu seven birisini nasıl büyüleyebiliriz araziler 2019
21.07.2019

Onu seven birisini nasıl büyüleyebiliriz araziler 37

Onu seven birisini nasıl büyüleyebiliriz? araziler

İhale ve tutkulu aşk, ötesinde algılanıryaşına bağlı olarak, harika bir hediye olarak. Sadece şimdi "şımarık" olabilir. Yani, bir kişi aniden, muhteşem dürtüsünün izinsiz kayıtsızlıktan geldiğini fark eder. Ve durumu düzeltmek için seçenekler için acı arayışı başlıyor. Er ya da geç bir kişi, sevdiği birini nasıl büyüleyeceğini düşünür. Ancak, böyle bir sorunun sorulması ve "holigan" demek olmasa bile, ilişkilerin konusunu hafifçe işleyenlerin olduğu görülür. Bir aşkın nasıl güvenli hale getirileceğini anlayalım, bunun olumsuz sonuçlarından kaçınarak.

seven birini nasıl büyüle

En önemli şey hedef belirleme

Sevdiği birini nasıl büyüleyeceğiyle ilgilenmek,insanlar durumu çok taraflı olarak görüyorlar. Bu özellikle kötü değil, sadece bencil, ya da ne. Büyüün, başkasının hayatında bir müdahale olduğu anlaşılmalıdır. Bunun tam olarak istediğin gibi olduğunu söyleyeceksin ve sevgiyi buna (bir başkasının) hayatına sokmaya, içinde mutluluk yaratmaya çalışacak mısın? Eh, yanlış bir şey yok gibi görünüyor. Sadece burada soru şu: ama oraya davetlisiniz? Karşılıklılık söz konusu değilse, görüyorsanız, bu kişi ile bir kişi veya tutku nesnesi olarak özellikle ilgilenmediniz. Kendi kendime ısrar etmeli miyim? Soru, bir kural olarak, felsefi bir şeydir ve sevmeyi seven kişiyi nasıl büyüleceğini ciddi olarak düşünenler için önemli değildir. Onlara pratik yap. Hadi ona gidelim, sonra sonuçları tartışıyoruz.

uzaktan nasıl büyülenir

Birçok yol var, seç

Başlamak için, büyü yapmak mümkündüruzaktan, bağımsız olarak veya bir uzmanın çalışmasıyla. Bunların hepsi farklı yöntemler. Onların artıları ve eksileri var. Seçim problemini çözme, her birinin olumsuz sonuçlarını değerlendirmeye çalışın. Eğer akıl yürütmemek için, ve bu yüzden, pratikte öğrenmek isteyenlerin nasıl büyüleneceğini öğrenmek, sonra bağımsız bir şekilde bağımsız bir çalışma seçmektir. Onun asıl avantajı, hatalarınızın minimum düzeyde olacağı ve eğer başarılı olursa, efekt çarpıcı olacaktır. Sadece etkinliğine olan inancına değil, aynı zamanda sevgisine, bir başka kişiye olan mutluluğa olan samimi arzusuna ritüel koymak önemlidir (ona bir kurban diyelim). Kural olarak bunu unutuyorlar. Ama boşuna. Sihir duygu ve niyetleri üzerinde çalışır. Onlara hangi kuvvetlerin kurtarılacağına bağlı. Ve privorotami durumunda - bu hizmetin "ödeme" de. Karanlık, bildiğiniz gibi, "kan" isteyecektir. Buna ihtiyacın var mı?

Basit bir beyaz yöntem

Sihirli deneylerinizi başlatmamanız önerilir.çok karmaşık ritüeller. Görünüşte basit, ama içsel olarak saf ve zengin uyum ritüelleri çok sayıda var. Örneğin, basit bir arsa öğrenebilirsiniz. Onun yardımı ile hayat için büyü yapmak için belki işe yaramaz. Ancak ilgi çekmek, kurbanın dikkatini çekmek, kesin olacaktır. Ve orada demir, aşk hiç bir sihir olmadan doğal bir şekilde çiçeklenecek. Öyleyse sevgilinizde günah yoktur ve arzu edilen mutluluk oldukça mümkündür. İşte bir komplo: "Güneş ışığı yuvaları olmayan bir kuş gibi, civcivler yol açmayacak, o yüzden sen (isim) bensiz acı çekiyorsun, huzurun farkında değilsin. Su akan dere akarken, yokuş aşağı gitme eğilimindedir, bu yüzden ruhunuzda aşkım (isim) ortaya çıkar, sıçrayan. Amin! "Zihinsel olarak, kurbanın gözlerine bakarak söylemelisin. Eğer utangaç olursanız, bu kelimeleri bir tedavi için söyleyin ve sevdiğiniz kişiye teklif verin. Ayrıca çalışır.

fotoğrafta ne kadar büyüleyici

Büyünün Ritmi

Bazen gerektiren bir ritüel kullanıntemas, bir sebepten dolayı çalışmıyor. Birçoğu süreçte utanır veya kaybolur. Bu durumda, uzaktan nasıl büyüleceğini bilmelisin. Bu arada, hiçbir şey karmaşık değil. Örneğin, bir elma ile bir ayin alalım. Bölgenizde yetişen taze bir meyveye ihtiyacınız var. İstediğinizde kendi ellerinizle söndürün (eğer mümkünse). Bir elma kırmızı olarak kan kullanılması önerilir. Adlarını (sizinkileri ve kurbanları) yazan küçük bir kağıt parçası hazırlayın. Hala bir "altın" iplik (sarı veya lurex) gerekir. Yarım cuma günü yarım saat içinde elmayı kes. Pişmiş yaprağın içine yerleştirin, meyvesini birbirinden ayıramayacak şekilde sabitleyin, şöyle deyin: "Kırmızı kanatların elması güneşte nasıl kurur, böylece Rab (isim) acı çeker, yaşamın sevinçleri bilinmez. Özür dilerim, üzülme, sadece umutsuzluk etme. Elma sosu - yeniden doğmuş aşk! Amin! "

komplo büyülemeye

Bir portre ile ayin

Bazen aşk büyüsü tecrübesizlik nedeniyle işe yaramıyor"Sihirbaz". Böyle bir başlangıç, bir insanı nasıl büyüleyeceğine dair tavsiyede bulunduğunda, gerekli düşünce imajlarının yaratılmasını tamamen göz ardı ederek, detaylara çok dikkat eder. Ve bu son derece önemlidir. Enerji kurbanlara yöneltilmelidir. Aksi takdirde, komplo kelimesi, büyücünün niyeti, muhatabı ulaşmadan önce uzayda çözülür. Ve durumla başa çıkmak için nasıl? Fotoğrafta Büyüleyici! Portre ritüelde kullanılması, büyülü enerjinin "sütü içine" uçmasına izin vermez. Bu şekilde kurban bağlı. Ve bunu yapmak için tavsiye edilir. Geceleri, bir mum alevi içinde bir iğne ısıtın. İşaret parmağını birikir. Bir damla kan ver. Bu parmağı fotoğrafın üzerine getirin, şu sözleri okuyun: "Ben sipariş verip, yanmam için tutkuyla cezalandırıyorum, diğerinin umurunda değil. Sen benim ismimle (ismim) baş edemezsin. Dinlemek isteyeceksiniz, ıstırap ve ıstırapları bilirsiniz! Etrafımda olmasaydım, bütün beyaz ışığı sevmezsin! Gücüm kalbinize nüfuz eder, sizi bastırır, engelleri bilmiyorsunuz! Öyle olsun! "Fotoğrafın güvenli bir şekilde gizlenmesi gerekiyor, böylece başka birinin gözü ona düşmüyor, büyülü enerjinin akışını kapatmıyor. Ve istediğini aldığın zaman, aynı mumun alevine yak!

bir erkek nasıl büyülenir

Ritin Sonuçları

Burada insanlar,bağımsız olarak kişiyi çeker, anlayışı değil, isteğin yerine getirilmesi için ödemesi gerekir. Bu büyük bir hata. Gerçek şu ki, beyaz ya da siyah bir büyü, "Tanrı'nın zanaatında" bir müdahaledir. Bu arada, bu tür uygulamalar yapmak, insanlar aslında, aslında, onların özünü anlamak için zahmet bile etmiyorlar. Belki de, büyünün kurbanı, sevginin kucağına zevkle koşardı. Sadece bir anahtar seçmelisin. Yine de, bir büyünün büyüsünü uygularken, kişi belirli bir sorumluluğu üstlenir. Yardım için bir şeyler vermek zorunda olduğunuzu fark etmek gerekir. Ve ne ödeyebileceğinizden bahsetme, yanıltılma. Para ödemek zorunda kalacaksın, hiç değil.kendini nasıl büyüleEn iyi ihtimalle, bir rahatsızlık olacakveya ciddi sonuçları olmayan bir kaza. Eğer ciddi şekilde ısıtıyorsanız, çok pahalı bir şey vermeniz gerekecektir. Ne yazık ki, barış, mutluluk, uyum olabilir. İstenen "tutku konusu" nu bulduğunuzda, zaman içinde hayalini kurduğumuz değerin olmadığını anlayabilirsiniz. Ve düzeltmek için çok geç olacak. Hem kurbanın hem de kendinin hayatını boz. Böylece her yaştan ve ölümden bekleyeceksiniz, her dakika ihtiyatsızlık ve açgözlülük için para ödeyecek. Mevcut tüm bilgiler kullanılarak bu gibi adımlar dikkate alınmalıdır. Ve Evren'in, birisinin iradesine boyun eğmeye gerek duymadan, size karşılıklı sevgi vereceğini düşünmek daha iyidir.

Onu seven birisini nasıl büyüleyebiliriz araziler 2019

Onu seven birisini nasıl büyüleyebiliriz araziler 2019

Related news

 • Saruhan Hünel kimdir Saruhan Hünelin biyografisi
 • İğne Oyası Sepet Modeli Yapılışı Videolu
 • ÇEYİZLİK TIĞ ÖRGÜDEN MUTFAK ÖNLÜĞÜ YAPIMI
 • Konuşan Araba Modeli Patik Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Ağ kartı kablosunu göremiyor: sorunu nasıl çözeceksiniz

 • Onu seven birisini nasıl büyüleyebiliriz araziler 47

  Onu seven birisini nasıl büyüleyebiliriz araziler


  Onu seven birisini nasıl büyüleyebiliriz araziler 7

  Onu seven birisini nasıl büyüleyebiliriz araziler 69

  Onu seven birisini nasıl büyüleyebiliriz araziler 55

  Onu seven birisini nasıl büyüleyebiliriz araziler 76

  Onu seven birisini nasıl büyüleyebiliriz araziler 33

  Onu seven birisini nasıl büyüleyebiliriz araziler 10

  Onu seven birisini nasıl büyüleyebiliriz araziler 79

  Onu seven birisini nasıl büyüleyebiliriz araziler 77

  Onu seven birisini nasıl büyüleyebiliriz araziler 97

  Onu seven birisini nasıl büyüleyebiliriz araziler 49

  Onu seven birisini nasıl büyüleyebiliriz araziler 86

  Onu seven birisini nasıl büyüleyebiliriz araziler 5

  Onu seven birisini nasıl büyüleyebiliriz araziler 67