Çok markalı Redmond da güveç - lor ve tatlı meyve 2019

Çok markalı Redmond da güveç - lor ve tatlı meyve 2019
15.09.2019

Çok markalı Redmond da güveç - lor ve tatlı meyve 58

Çok markalı "Redmond" da güveç - lor ve tatlı meyve

Çok mağazalı güveç "Redmond 4502" - bir yemek,hatta bir çocuk pişirir. Bu harika mutfak aletinde üreticiler "Pişirme" adlı bir program hazırladılar. Bu mod size farklı dolgular içeren kekler, bisküvi, turta yapmanıza izin verir. Çok mağazalı güveç "Redmond" da süzme peynir, et, patates veya makarna olabilir.redmond'da güveç çoklu gökkuşağıBazen "Kızartma" modunu kullanabilirsiniz, eğer sizSadece uzun süreli ısıl işlem gerektirmeyen ürünlerin hazırlanmasını tamamlamak gerekir. multivarka "Redmond" Tencere sebze (patlıcan, pancar, kabak), balık fileto, peynir (o yağmurlama için kullanmak iyidir), et ve sakatat çeşitli hazırlanabilir. Bazıları folyoyu kullanmaya teşebbüs ediyor. Bir multivarkta fırın yapmak için, üniteye zarar verme tehlikesi olduğundan gerek yoktur.

Çok mağazalı "Redmond" da güveç için kullanılan reçete

İlk önce klasik lor hazırlayalım. Malzemeleri dört bölüme alın. İki paket (iki yüz gram) süzme peynirine ihtiyacınız olacak. redmond multivark'ta güveç tarifiOnun şişmanlığı kendi başınıza seçiyor.takdirde, fakat tercihen en az yüzde dokuz. Yalnızca az yağlı süzme peynir varsa multivarka "Redmond" ekşi krema veya puding bir çift doz eklemek zorunda kuru olsun. üç yumurta almalıdır peynir ilave olarak, şeker beş yemek kaşığı kadar tatmak (ama unutmayın - şeker nem yemekleri artırır), teste kalın krem ​​ve kabartma tozu bir fincan. Proteinleri şekerle çırpın. Yolkaları ayrı ayrı pound yapar. Proteinlere ekleyin. Silinmiş peynir ve ekşi krema ile karıştırın. Karışımı bir blender içinde çırpın. Sıvılaşırsa - iki ya da üç yemek kaşığı irmik ekleyin: fırında pişirirken aşırı nemi emer.

Elde edilen hamuru bir silikon kaşıkla çoklu-kaplamanın kapasitesine getirin ve kapağı kapatarak istenilen modu ayarlayın.raremold 4502 içinde güveçGüveç 1 saat 50 dakika pişirilmelidir. çanak soğuyana kadar Multivarki kapattıktan sonra, bir saat dörtte birini beklemek gerekir - bu süre zarfında uzak duvardan kırmak ve biraz düşmek zamanıdır. Güveçte sıcak, reçel veya ekşi krema ile servis yapmak en iyisidir. Yukarıdaki tarif temeldir, çilek ve meyve ekleyerek değiştirilebilir. Güveç daha diyet yapabilirsiniz - şeker miktarını azaltmak, ekşi krema kefir (yüz gram) ile değiştirilir. Bu durumda Manku kefir gecesi için ıslanmak daha iyidir. Sabah, bir saat yirmi dakika karıştırın ve pişirin. Şeker olmadan yapabilir, bir avuç kuru üzüm ile değiştirebilirsin.

Clafuti - multi-mağaza "Redmond" tatlı güveç

Bu pasta ve tatlı arasında bir haç -sıvı gözleme meyilli meyveler. Bir multivarkta mükemmel bir pişirme seçeneği. Meyveler veya meyveler alınabilir. Elma ve armut en iyi küçük küpler halinde kesilir. Ahududu ile çok lezzetli olacak. Ayrıca bu kırkalı kekin temelini yüz elli gram buğday unu ve yetmiş beş gram tereyağı ile pişirmeye çalışın. Hazırlanan tabağa meyve dolgu maddesini (500 gram) koyun, iki yüz gram ekşi krema, iki yumurta, yetmiş beş gram şeker ve bir yemek kaşığı buğday unu karışımı ile doldurun. Kırk beş dakika "Pişirme" modunda pişirin.

Çok markalı Redmond da güveç - lor ve tatlı meyve 2019

Çok markalı Redmond da güveç - lor ve tatlı meyve 2019

Related news

 • Kırmızı altın nedir Kırmızı altının gramı başına özellikleri, bileşimi, numunesi ve fiyatı
 • En Popüler Victoria’s Secret Melekleri
 • Detoksifikasyon tedavisi
 • Akne ve Sivilce Gizlemek İçin Fondöten Kullanımı
 • Haşhaşlı Tatlı Videosu

 • Çok markalı Redmond da güveç - lor ve tatlı meyve 64

  Çok markalı Redmond da güveç - lor ve tatlı meyve


  Çok markalı Redmond da güveç - lor ve tatlı meyve 50

  Çok markalı Redmond da güveç - lor ve tatlı meyve 26

  Çok markalı Redmond da güveç - lor ve tatlı meyve 39

  Çok markalı Redmond da güveç - lor ve tatlı meyve 83

  Çok markalı Redmond da güveç - lor ve tatlı meyve 52

  Çok markalı Redmond da güveç - lor ve tatlı meyve 59

  Çok markalı Redmond da güveç - lor ve tatlı meyve 38

  Çok markalı Redmond da güveç - lor ve tatlı meyve 97

  Çok markalı Redmond da güveç - lor ve tatlı meyve 72

  Çok markalı Redmond da güveç - lor ve tatlı meyve 79

  Çok markalı Redmond da güveç - lor ve tatlı meyve 27

  Çok markalı Redmond da güveç - lor ve tatlı meyve 2

  Çok markalı Redmond da güveç - lor ve tatlı meyve 8