Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri 2019

Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri 2019

Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri 41 11.02.2019, 07:12

Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri

Dünyanın birçok ülkesinde popüler bir yemekkahvaltı veya akşam yemeği sütlaç. Pudra şekeri yoğunlaşıp yayılmadığı için, şekerin, şekerlenmiş meyve ve yumurtaların eklenmesiyle süt veya sütte pirinç lapası ile aynı şekilde hazırlayın. Çanak, fırında kaynatılır veya pişirilir. Ve bu kaçan süt ve yanmış yulaf lapası hakkında endişe etmiyor, bir multivarkta pirinç pudingi hazırlamak mümkündür. Yemeğin tarifleri makalemizde sunulmaktadır. Karamel kremalı, elmalı hamurlu, kuru kayısı ve kuru üzüm ile puding yapmayı teklif ediyoruz.

Lezzetli bir sütlaç hazırlamanın sırları

Çok kanallı bir pilavda lezzetli bir puding hazırlayın, yararlı sırlar ve önerilere yardımcı olur:

 1. Pirinç pudingi için seçim gereklidirYüksek oranda nişasta içeren yuvarlak taneli pirinç çeşitleri. Yemek hazırlamak için ideal, geleneksel olarak İtalyan risotto yemek pişirmek için kullanılan arborio'dur. Kısa pirinç tanelerinin özel yapısı nedeniyle, yemek krem ​​kıvamındadır.
 2. multivarka sütlaç Çocuklar böylece gıda yağ içeriğini azaltmak, su ile farklı oranlarda karıştırılarak, tam yağlı süt ile pişirilir.
 3. Pirinç lapası içindeki yumurtalar sadece bulaşıklar soğuduktan sonra müdahale ederler, böylece kıvrılmamalıdırlar. Bu, pudingi gerekli yoğun kıvamı verecek ve görünüşünü bozmayacaktır.

Redmond multivarkında pirinç pudingi nasıl pişirilir

Puding sütlü yulaf lapasıMultivarke "Redmond" iki aşamada hazırlanır. Her şeyden önce, püresi, ikinci aşamada dayak yumurta ile karıştırılır, doğrudan pişirilir. Bundan sonra puding "Pişirme" modunda hazırlığa getirilir.

çok değişkenli sütlaç

Multivark Redmond'ta adım adım sütlaç pudingi bu sırayla hazırlanır:

 1. alet yıkandı pirinç kase yüklenir (madde 1.5.), kuru üzüm, şeker ve tuz iki avuç, tat eklenen tüm süt ve su (500 mL) ile doldurulur.
 2. Multivarkın kapağı kapanır ve "Süt lapası" programı seçilir. Pişirme süresi otomatik olarak ayarlanır (35 dakika).
 3. Pişirmenin sonunda, yulaf lapasının biraz soğumasını sağlamak için çoklu kapağın kapağı açılmalıdır.
 4. Bu zamanda, derin bir kapta, köpüğe 2 yumurta yendi. Yavaş yavaş, kelimenin tam anlamıyla bir kaşık, yumurta karışımı lapası tanıtıldı. Üniform bir kıvam elde edilene kadar kütle iyice karıştırılır.
 5. Temiz bir fincan multivarkında, ön hazırlıktereyağı ile yağlanmış, hazırlanan yumurta-pirinç kütlesi ortaya konmuş ve "Multi-Cook" pişirme modu 35 dakika 125 derecede ayarlanmıştır.

Çok renkli Polaris pirinci pudingi

Bu tarifi için lezzetli sütlaççanak bazı sofistike ekler elma confiture, eklenmesi ile hazırlanır. Hazırlık dizisi birkaç basit adım içerir:

Çok değişkenli tariflerde sütlaç

 1. Elmalar (3 adet.) çekirdekten temizlenir, büyük dilimlere kesilir ve çoklu avuç içi diplerine bir avuç kuru üzüm ile birlikte serilir. Meyveler, şekerli (50 g) yukarıdan tepeler, daha sonra "Bake" modu 15 dakika boyunca açılır. Müstahzarın sonunda, mahsul temiz bir tabağa aktarılır.
 2. Cihazın temiz bir kase içinde bir bardak yıkanmışpirinç, 1,5 bardak su ve bir bardak süt. Tadı şeker (0.5 yemek kaşığı), Limon kabuğu ve tarçın tadı. "Groats" modunda çok kanallı süt pudingini 35 dakika hazırlıyoruz.
 3. Hazırlanmış yulaf ezmesi biraz serin, 2 sarısı sürün, karıştırın.
 4. Bir tabak üzerine pudingi soğutun ve elma reçeli üzerine dökün.

Bir çocuğa sütlaç pudingi: çok değişkenli bir tarif

Narin sütlaç pudingi, multivark için aşağıdaki tarifle elde edilir. Bu lezzetli yemek aşağıdaki sırayla hazırlanır:

Çok değişkenli sütlaç püresi nasıl pişirilir

 1. Yıkanmış yuvarlak pirinç (3/4 cent.) Kabın içine dökülür ve kaynar suya (350 mi) dökülür. Multivar bir kapakla kaplanır, "Groat" modu ayarlanır ve yulaf lapası 20 dakikaya kadar pişirilir.
 2. Pirinç lapası süt (350 ml), şeker (1/3 p.) Içine dökülür ve tuz eklenir. Pirinçten elde edilen süt püresi, uygun modda kapalı kapağın altında 15-20 dakika daha kaynatılır.
 3. Yumurta 1/2 bardak sütle köpük haline getirilir veKurutulmuş kayısı ve vanilya tadı. Multivarktaki sütla pudingi, yarım saat daha kapalı kapağın altında kayboluyor. Çanak biraz soğuduğunda, masaya servis edilebilir.

Karamel kremalı sütlaç

Bu tarif, akşam yemeğinden sonra kalan pirinci kullanıp, kokulu karamel kremalı lezzetli bir pudingi hazırlamanızı sağlar.

multivark içinde sütlaç bebek tarifi

Bir multivarka kasesine puding yapmakYüklenen pişmiş pirinç (3/4 adet), şeker (a. 1/4), süt (2 adet) dökülür. Daha sonra, 30-40 dakika süt püresi pişirme modu. Bu sırada yapışmaz kaplamalı bir kızartma tavasında karamel hazırlanır. Bunu yapmak için, şekerli su (1/2 bardak) Kaynamaya kadar yüksek ısıda ısıtılır ve sonra kalınlaşana kadar pişirilir. Çırpılmış yumurtalar pişmiş yulafın içine konur (2 adet). Kütle iyi karıştırılmış ve yarım saat boyunca bir kapakla kapatılmıştır. Pirinç puddusu yeterince soğutulduğunda, bir tabakta kaseden dikkatlice çıkarın ve soğutulmuş karamelin üzerine dökün. Multivarquet'te hazırlanan sütlaç, porsiyon halinde kesilerek kahvaltı veya akşam yemeği için masaya servis edilir.

Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri 2019

Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri 2019

Related news

 • Çocuğunuza her gün söylemeniz gereken cümleler
 • Dondurma Çubuğu ile Yelpaze Yapımı
 • Göz seğirmesi nasıl geçmektedir
 • Fikri mülkiyet nesneleri - öz ve türleri
 • ÖRGÜ ERKEK BEBEK YELEĞİ 0-6 AYLIK YAPIM AŞAMALARI
 • Rüptüre yumurtalık kistlerinin nedenleri ve semptomları

 • Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri 90

  Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri


  Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri 61

  Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri 44

  Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri 85

  Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri 99

  Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri 61

  Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri 1

  Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri 75

  Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri 79

  Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri 14

  Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri 51

  Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri 88

  Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri 82

  Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri 52

  Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri 58

  Çok değişkenli sütlaç: en iyi yemek tarifleri 56