Ofis Şıklığını Zevke Dönüştürecek 6 FikirOfis Şıklığını Zevke Dönüştürecek 6 Fikir


Ofis Şıklığını Zevke Dönüştürecek 6 Fikir 46 24.02.2019, 10:21

Ofis Şıklığını Zevke Dönüştürecek 6 Fikir

Ofis Şıklığını Zevke Dönüştürecek 6 Fikir

İş yerinizin daha çok konuşulmasını istiyorsanız, iş yerinize gösterdiğiniz ilgi ve özeniofisinizede göstermelisiniz. Evinize gösterdiğiniz dekorasyon çalışmalarını ofislerinize de göstererek ofisinizin markalaşması için daha çok özen göstermelisiniz.Ofisinizin şıklığıişletme imajını en iyi şekilde yansıtır. KlasikOfis kıyafetlerinizibırakarak klasikten uzak farklı yaklaşımlar daha dikkat çeker. İster kendinize ait özel bir oda ayırın isterse odanızın köşesine çalışma alanınız yapın her şeyi zevkinize ve beğeninize göre döşemelisiniz, konforlu olarak hazırlanmalıdır. Birbirinden farklı ofis dekorasyonları ünlü tasarımcılar tarafından en ince işçilikle bizlere sunuluyor. Günümüzde dev duvar saatleri, ahşap ve camın birlikte kullanıldığı farklı masa sandalye seçenekleri bizlere sunulmaktadır. Ofisinize seçeceğiniz eşyalar, ofisteki duvarların, kapıların, parkelerin rengine uygun olmalı ki şık görünüm göz kamaştırabilsin diye. Eski klasik ofis ortamı yerine farklı olarak açık renkler kullanılarak daha sıcak bir ortam yaratılabilir. Yazımızın devamında ofis şıklığını zevke dönüştürecek 6 fikir hakkında bilgi verilecektir.

 1. Çalışma Masası

Ofisinizi düzenlerken en önemli unsurlarından birisi de kullandığınız masa. Renkli, insana canlılık ve enerji depolayan bir çalışma masası modelini seçmelisiniz. Çalışma masanıza küçük kutular, çalışma lambaları, küçük oyuncaklarla tamamlayarak şıklığını zevke dönüştürebilirsiniz.

ofis-masa

Ofis İçi Tasarımlar

 1. Sandalye Seçimi

Uzun süre masanın başında çalışıyorsanız en çok dikkat etmeniz konulardan bir tanesidir. Konforlu ve verimli bir çalışma gerçekleştirmek istiyorsanız rahat ve sırtı destekleyen sandalyeler kullanmalısınız. Sandalyenin rengini odanın ve masanın rengiyle bir tutarak şık bir görünüm ortaya koymuş olursunuz.

 1. Modüler Mobilya Sistemi

Genellikle çocukların ve gençlerin odalarında tercih edilen bu tip mobilyalar artık yetişkinlerin çalışma odaları için de alternatif oluşturmuştur. Bu tip mobilyaların ekleme ve çıkarmalarıyla istediğiniz şekle sokularak pratik ve kullanışlı bir çözüm sunuluyor.Ofislerde böyle tip modellerin kullanılmasıyla odalarınızı şık hale getirebilirsiniz.

 1. Ofis Kıyafetleri

İş yerinizin çalışma planına göre giyinebilirsiniz. Ancak ofisiniz şahsi ise gelecek olan müşteri karşısında takım elbiseyle çıkılması sizin hem iş olanağınızı yükseltecek hem de sizinofis şıklığınızıgösterecektir.Ofis kıyafetlerinizdedüzen ve tertip her zaman düzenli bir şekilde olunmalıdır.

 1. Çalışma Alanının Geniş Olması

Ofisinizde sadece çalışma masası, raf ünitesi, sandalye için küçük bir oda sizin için uygun değildir. Evraklarınızı koyacağınızı geniş bir dolap, yazıcı, tarayıcı, faks cihazınızı koyacak yeriniz olması gerekmektedir. Rahat hareket edecek bir alana ihtiyacımız olacaktır. Bundan dolayı geniş bir çalışma odası hem sizi rahatlatacak hem de ofisinizin şıklığını pekiştirecektir.

 1. Ofisin Aydınlık Olması

Ofis şıklığınıarttırmak için mümkün olduğunca ışık almasını ve aydınlık olmasına özen göstermelisiniz.Ofisinizde mümkünce birkaç pencereli mekanda olmasında fayda var. Bu şekilde çalışırken hem gün ışığından yararlanacak  ve bol bol temiz hava alarak gününüz keyifli olacaktır.


Ofis Şıklığını Zevke Dönüştürecek 6 FikirOfis Şıklığını Zevke Dönüştürecek 6 Fikir

Related news

 • Çiprasın daha önce iptal ettiği Moskova ziyareti 7 Aralık’ta gerçekleşecek
 • Tablet yüklenmezse ne yapmalıyım
 • Merkez Haberleri: Savcı, İsmail Çolak için etkin pişmanlıktan cezasında indirim istedi
 • Göç Zamanı film gibi veda etti

 • Ofis Şıklığını Zevke Dönüştürecek 6 Fikir 35

  Ofis Şıklığını Zevke Dönüştürecek 6 Fikir


  Ofis Şıklığını Zevke Dönüştürecek 6 Fikir 64

  Ofis Şıklığını Zevke Dönüştürecek 6 Fikir 54

  Ofis Şıklığını Zevke Dönüştürecek 6 Fikir 67

  Ofis Şıklığını Zevke Dönüştürecek 6 Fikir 87

  Ofis Şıklığını Zevke Dönüştürecek 6 Fikir 63

  Ofis Şıklığını Zevke Dönüştürecek 6 Fikir 96

  Ofis Şıklığını Zevke Dönüştürecek 6 Fikir 4