Odnoklassnikide ücretsiz hediye nasıl gönderilir Birkaç yoluOdnoklassnikide ücretsiz hediye nasıl gönderilir Birkaç yolu


Odnoklassnikide ücretsiz hediye nasıl gönderilir Birkaç yolu 61 04.02.2019, 12:19

Odnoklassniki'de ücretsiz hediye nasıl gönderilir? Birkaç yolu

Sosyal ağlar olağanüstü gelişiyorHer gün yeni kullanıcılarla ve kendini adamış adanmışlarla yenileniyor. Ve hayranları sadece ergenler değil, yetişkinler, şahsiyetler tutuyorlar. Bunun nedeni, ağın sadece iletişim kurması değil, aynı zamanda ilginç hikayeler okuması, fotoğrafları tartışması, ilginç oyunlar oynaması ve hatta birbirlerine hediyeler vermesidir.

Bu fırsatlarla ilgili olarak,yan ve delice popüler site "Odnoklassniki.ru". Bu ağın milyonlarca hayranını etkileyen tek şey, hediye ödeme ihtiyacıdır. Ancak bu hizmetin sitede ücretsiz sürümleri de var. Ancak, tüm kullanıcılar Odnoklassniki'de ücretsiz bir hediye nasıl göndereceklerini ve genel olarak "Hediyeler" bölümünü nasıl kullanacaklarını bilmiyorlar. Size detaylı talimatlar vermeye çalışacağız, ancak önce ağdaki hediye konseptini inceleyelim.

Odnoklassniki'de hediye nedir?

Bunlar küçük animasyonlu resimlerkomik küçük hayvanlar, temalı tatiller, komik suratlar ve çeşitli dileklerin görüntüleri. Alıcı tarafından kabul edilen hediye, ana fotoğrafını hafta boyunca süsleyecek. Son kullanma tarihinden sonra, sadece avatardan kaybolurlar, ancak armağan altında bulunan linkler dizisinde yer alan "Hediyeler" düğmesine tıklayarak görüntüleyebileceğiniz hediyeler listesinde kalırlar.sınıf arkadaşlarında olduğu gibi ücretsiz bir hediye gönderin

Ne zaman verebilirim

"Sınıf arkadaşları" daki hediyeler sadeceözel günler, ama sadece ruh ayarlamak için. Bu amaçla, yaratıcıları hediyeler istenen geliştirilen (örneğin "Size güneşli bir tebrik göndermek", "eğlence", "Teşekkür ve iyi bir ruh hali sıcak", vb. D.), Komik sloganlar ( "Aman Tanrım, ne adam", "Sen iyisin ! "" Sırtı - my duvar ") destekli komik grafik görüntüler. ne zaman olabildiğince onları verin ve herkes daha önce 1 ila 30 pranga arasında değişmektedir maliyet, ödeme.

sınıf arkadaşlarına hediye nasıl yapılır

Hizmetin özellikleri

Yukarıda belirtildiği gibi hediyeler ödenir,özel bir para birimi için satın alınabilir - OKi. "Top up account" (ana fotoğrafın altında) düğmesine tıklayarak gerekli sayıda OK ile zenginleştirin. Kullanıcı, hizmeti telefon, terminal, banka kartı, e-döviz yoluyla uygun bir şekilde ödeyebilir. Ödeme yöntemine bağlı olarak bir OKA'nın maliyeti 90 sent ila 2 ruble arasındadır.

Ama mümkün ve "Odnoklassniki" olarak nasıl gönderilirhediye bedava Ücretsiz hediyeler genellikle tatillerin arifesinde ve promosyonlar sırasında temel hediyeler listesinde görünür. "Serbest" işaretiyle kolayca tanınabilirler. Sitenin yaratıcıları, bu mutluluk bir ya da iki gün sürse de, bunları sınırsız miktarda sunmanıza izin verir. Bir açık artırma ya da özel bir uygulamada "Sınıf arkadaşlarının Moderatörü" ne katılarak ücretsiz hediyeler kazanılabilir (daha fazlası aşağıda).

Odnoklassniki'de hediye nasıl yapılır?

Arkadaşlarınızdan birine (hem ücretli hem de ücretsiz) bir hediye yapmak için şunlara ihtiyacınız var:

 • Avatarın sağında bulunan "Arkadaşlar" düğmesini tıklayın.
 • Farenizi arkadaşınızın bir fotoğrafının üzerine getirin.
 • Açılır listede, "Bir hediye yap" işlevini seçin.
 • Sunulan hediyelerle açılan sayfada, istediğiniz hediyeyi bulun (kolaylık olması için bir arama dizisi vardır) ve üzerine tıklayın.
  sınıf arkadaşlarına nasıl hediye gönderilir
 • Açılan başka bir pencerede, yazdilek) bir kutlama metni, müzik ekleyin, "Private" kitabının yakınında bir işaret koyun (bu durumda sadece alıcı, hediyenin göndericisinin adını tanır) ve "Ver" düğmesine tıklayın.
 • Eğer ücretsiz ise, tıklama işleminden hemen sonra muhatabı adresine gidecek.
 • Aksi halde, site hesabınızı tekrar doldurmanızı isteyecektir, bundan sonra sürpriz adrese güvenli bir şekilde teslim edilecektir.

"Sınıf arkadaşlarının" ücretsiz (veya ücretli) bir hediye göndermesinin ikinci bir yolu da vardır:

 • Takma adın altındaki bağlantılar dizisinde "Hediyeler" düğmesini seçin.
 • Beğendiğiniz hediyeye tıklayın.
 • "Bir hediye yapmak için" penceresinde arkadaşınızın fotoğrafını tıklayın ve "Ver" butonu ile isteğinizi onaylayın. Aşağıdaki eylemler, yukarıda açıklanan yönteme benzer. Hepsi bu kadar! Hediye gönderildi.

Gördüğünüz gibi, hediye gönderme sisteminde karmaşık bir şey yoktur.
sınıf arkadaşlarına ücretsiz hediye gönder

Bir kullanıcı için arkadaş listesinden bir hediye nasıl yapılır?

Pek çok kullanıcı, arkadaş listenizde olmayan bir kullanıcı için ücretsiz olarak Odnoklassniki'ye nasıl hediye gönderileceğini bilmiyorlar.
Bu durumda eylemlerin algoritması da basit ve etkilidir:

 • Sürprizle ilgilenmek istediğiniz kullanıcının sayfasına gidin.
 • Ana fotoğrafının altında bulunan "Hediye yap" bağlantısına tıklayın.
 • İstediğiniz hediyeyi sol fare tuşuyla tıklayarak seçin.
 • Sunum türünü işaretleyin (genel / özel).
 • "Hediye" düğmesine bir sürpriz gönderin.sınıf arkadaşlarında hediyeler

Site, kullanıcıların kendi bilgisayarlarını indirmelerine izin veriyor"Hediye Tasarımcısı" uygulamasına yönlendirecek "Hediyenizi Oluşturun" işlevini etkinleştirerek hediyeler. Bu program ile bilgisayarınızdan Odnoklassniki'ye ücretsiz bir hediye gönderebilecek, zevkinize göre dekore edebileceksiniz.

Uygulama "Sınıf arkadaşlarının Moderatörü"

Uygulamayı etkinleştirmek için "Oyunlar" düğmesine tıklayın,Arama çubuğuna "Sınıf Moderatör" yazın. Program bonus puan biriktirmek için tasarlanmıştır. Oyunun kuralları şu şekildedir: Gönderilen fotoğraflardan hangisinin sitenin kurallarına uyduğunu belirlemeniz ve ardından onaylamanız veya engellemeniz gerekir. Her doğru cevap için 2 puan alacaksınız. Toplanan puanlar "Müzayede" ("Daha Fazla" - "Açık Artırma") düğmesine basılabilir. Göreviniz, ücretsiz hediye çekilişinde gerekli puan sayısını koymaktır. Şansınız size gülecekse - ödül bildirimi gelecektir.

Artık, Odnoklassniki'ye nasıl hediye gönderileceğinin tamamen farkında olduğunuzu umuyoruz. Arkadaşlara iyi bir ruh hali ver ve mutlu ol!

Odnoklassnikide ücretsiz hediye nasıl gönderilir Birkaç yoluOdnoklassnikide ücretsiz hediye nasıl gönderilir Birkaç yolu

Related news

 • Kurşunkalem ile Leydi Hata nasıl çizilir
 • Öğrenci ve çocuklara yönelik denemenin başlık sayfasına nasıl başvurulur
 • Ayrılık Acısını Nasıl Atlatırsınız
 • Sabit varlıkların envanteri nasıl bulunur
 • OMS için IVF - mutluluk için bir şans Ücretsiz IVF için nasıl başvuru alınır
 • Yıldızların bize söylediği: Kova erkekleri ve akrep kadınlarının uyumluluğu

 • Odnoklassnikide ücretsiz hediye nasıl gönderilir Birkaç yolu 15

  Odnoklassnikide ücretsiz hediye nasıl gönderilir Birkaç yolu


  Odnoklassnikide ücretsiz hediye nasıl gönderilir Birkaç yolu 51

  Odnoklassnikide ücretsiz hediye nasıl gönderilir Birkaç yolu 36

  Odnoklassnikide ücretsiz hediye nasıl gönderilir Birkaç yolu 12

  Odnoklassnikide ücretsiz hediye nasıl gönderilir Birkaç yolu 31

  Odnoklassnikide ücretsiz hediye nasıl gönderilir Birkaç yolu 36

  Odnoklassnikide ücretsiz hediye nasıl gönderilir Birkaç yolu 81

  Odnoklassnikide ücretsiz hediye nasıl gönderilir Birkaç yolu 99

  Odnoklassnikide ücretsiz hediye nasıl gönderilir Birkaç yolu 84

  Odnoklassnikide ücretsiz hediye nasıl gönderilir Birkaç yolu 98

  Odnoklassnikide ücretsiz hediye nasıl gönderilir Birkaç yolu 80

  Odnoklassnikide ücretsiz hediye nasıl gönderilir Birkaç yolu 5