Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı 2019

Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı 2019
23.08.2019

Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı 59

Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı?

Çağdaş resim sanatı bugün mevcutturtüm gelenler. Herhangi bir modern şehirde, ustalar, uygun bir fiyata, müşterinin derisindeki fikirlerini uygulamaya hazır bir dövme salonu vardır. Son yıllarda yazıtlarla dövme yapmak popülerlik kazanmaktadır. Bunlar arasında çocukların isimleriyle dövme vardır. Böyle bir dövme yapmaya değer mi? Tüm artıları ve eksileri tartışacağız.

Bir çocuğun adıyla dövme - neden?

Çocuk isimleriyle dövmeİyi bir dövme sanatçısı her müşteriye sorartaslak tartışması aşamasında bile, neden bu özel figürü ve neden dövmeye ihtiyacı olduğunu seçti. Çoğu zaman, vücut boyama bedenin veya tılsımın bir dekorasyonudur. İlk durumda, resmin her zaman bir anlamı ve açıklaması yoktur. Fakat ideolojik dövmelerle, her şey çok daha karmaşıktır.

Ebeveynleri isimleri ile dövmeler yapmaya motive eden nedir?çocuklar? Çoğunlukla bu çocuklar için bir sevgi, onlarla gurur duyma, yavru ile kişisel bir bağlantıyı vurgulama arzusu. Tüm bu olumlu motivasyonlar ve duygular, ama dövme salonundaki bir seansa kaydolmadan önce, gerçekten bir dövme mi istiyorsun? Ayrıca, aile değerlerini vurgulamak için daha geleneksel yollar da vardır - çocuğun çantasını bir fotoğrafta taşımak, bilgisayar tarafından masaüstünde çizilen çizimi veya telefona bir sıçrama yapmak. Çocuğunuz için sevginizi nasıl ifade edeceğinizi tam olarak düşünün ve modaya ve halkın olası tepkisine bakmadan kişisel olarak sizin için en uygun olanı seçin.

Kayıtlı dövmeler için moda

Eldeki çocukların dövme isimleriÇocukların, eşlerin ve arkadaşların isimleri ile dövmelerModern toplumda inanılmaz popülerlik keyfini çıkarın. Genellikle bu görüntüler çok ünlü insanlar tarafından seçilir - iş yıldızları ve sinema göster. Bunların arasında David Beckham, Angelina Jolie, Christina Aguilera, Vera Brezhneva, Ksenia Borodina ve daha birçok var. Çoğu zaman, fanlar taklit ya da bir idol örneğinden esinlenerek, "yıldız gibi" bir dövme yaparlar. Ayrıca, bir kız arkadaşının diğer dövmesi "Çocukların isimleri" ni görür ve aynı şeyi yapma fikrini ortaya çıkarır. Bütün bunlar genelde kötü değil, çünkü arkadaşlar ve ünlüler bize bir dövme çizmekten ziyade daha fazla zararlı alışkanlıkları öğretebilir. Fakat eğer cildinize yorgunluk atmayacağınız bir görüntü koymak istiyorsanız ve tüm yaşamınızı yüceltecekseniz, sadece kendi başınıza dövme yapın. Olumsuz veya olumlu geri bildirimleri başkalarından dinlemek istemezsiniz.

Bebek dövmesi: fotoğraflar ve eskizler

Bir dövme anımsatan en basit versiyonuçocuklar - bu bir yazıt adıdır. Böyle bir dövmenin uygulanması için aynı zamanda herhangi bir yazı tipi ve rengi seçebilirsiniz. Yazının dili hakkında da düşünün. Bazı Rus isimleri İngilizce transkripsiyonunda gülünç görünmektedir, diğerleri ise daha gizemli ve ilginç hale gelmektedir. Çocuğunuz zaten yeterince büyük ve yazabiliyorsa, el yazısı tarzında dövme yapabilirsiniz. Çocuk isimleri ile dövme genellikle doğum tarihi veya çizimler ile tamamlanmaktadır. Bu konudaki resimler çok çeşitlidir: annelik ve çocukluğun ebedi sembollerinden karmaşık işaretlere ve tılsımlara.

Dövme için bir yer seçme

Çocuğun adını bilekte dövmeVücudunuzu herhangi bir dövme ile süslemeye gitmek,düşün, başkaları tarafından görülmek ister misin? Bazı durumlarda bu bir prensip meselesidir. Örneğin, bileğindeki masum bir dövme “Çocuğun Adı” bile, sıkı bir kıyafet kuralının kabul edildiği belediye örgütleri veya ticari şirketlerdeki istihdamı engelleyebilir. Çoğu zaman, çocukların isimleri ellerinde veya sırtında. Ancak, her şey dövme salonu müşterisinin hayal gücüne bağlıdır. Kimse bu önemli yazıtların bacağına veya bel çevresine yerleştirilmesini yasaklamaz. Bazen bu dövmeler boyunda veya göğüs bölgesinde yapılır.

Çocuklar hakkında dövmeler sadece yazıtlar değildir

Bebek dövme resimDövme, çocukların isimleri ile nasıl eklenir ve daha fazlasıKişinin vücudu için sevgiyi ifade etmek ilginç mi? Ayrı bir tür portre dövmesidir. Bu, fotoğraflardan ve çizimlerden skeçlerin derisine çiziyor. Ancak, dikkatli olun: portreler konusunda uzmanlaşmış iyi bir dövme sanatçısı bulmak büyük bir şehirde bile kolay değildir. Bulunan sanatçının gerçek çalışmalarının fotoğraflarını ve sadece bir portre dövmesinin bireysel gelişimini kabul ettikten sonra fotoğraflarını görmeye dikkat edin. Daha basit, ancak daha az ilginç olmayan bir seçenek, bebeğinizi temsil eden bir sembol seçmektir. Her şey olabilir: en sevdiği oyuncunun grafik temsili, zodyak işareti veya sizinle ve çocuğunuzla ilişkilendirilebilecek başka bir şey. Böyle bir dövme, herkesin anlamını anlayamayacağı, ancak sahibinin yaptığı şeyi onuruna asla unutamayacağı için çekicidir. Ancak, koldaki "çocukların isimleri" dövmesi zarif ve zarif ve her zamanki listeye bakar (eğer birkaç çocuk varsa). Bazen çok karmaşık yazı tiplerine ve ek süslemelere bile ihtiyacınız yoktur. Hatta bazı insanlar kendilerini yakın insanların doğum tarihleri ​​ile sınırlandırmayı tercih ederler. Bu dövmeler de biraz "gizli" - sadece aileye yakın insanlar tarafından anlaşılabilir.

Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı 2019

Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı 2019

Related news

 • Leylak düğün: bir bükülme ile dekor
 • Akalın:Pişti olmamak için Milanodan alışveriş
 • Film Ben hapse gitmek istiyorum. Aktörler, Alla Surikovanın komedisinin komplosu Ben hapse gitmek istiyorum
 • Tek Parça Yeni Doğan Bebek Yeleği Yapılışı
 • Rüyada Saat Görmek

 • Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı 93

  Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı


  Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı 11

  Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı 22

  Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı 66

  Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı 89

  Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı 70

  Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı 64

  Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı 89

  Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı 100

  Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı 55

  Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı 58

  Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı 86

  Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı 100

  Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı 92

  Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı 2

  Çocuk isimleriyle dövme yapmak: Dokunaklı bir gelenek mi yoksa modaya olan bir haraç mı 41