Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak 2019

Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak 2019

Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak 27 06.02.2019, 23:32

Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak?

Evde yeni doğanların ortaya çıkmasıyla birlikte,Farklı doktorlardan gelen tek bir cevap bulunmayan bir soru. Bir kuklamaya ihtiyacım var mı? İlk bakışta, kukla vazgeçilmez bir yardımcı gibi görünüyor ve bu neredeyse anında bebeği sakinleştiriyor. Bununla birlikte, uygulamanın karşı tarafı vardır. Çocuğa o kadar çok alıştı ki, ebeveynler başka bir soru soruyor: çocuğu emzikten ayırmak nasıl?

Dünyada ortaya çıktıkça, yeni doğmuş bir bebekSadece doğuştan gelen refleksler. Ana refleks emiliyor. Aklı doğa bebeği doğumdan emme yeteneği kazandırmak için besleme ihtiyacı için sağladı. Bir yandan emmenin rolü basittir, çünkü hiçbir şey daha kolay değildir, diğer yandan en önemli görevi yerine getirir - bu refleks sayesinde bebek hayati bir besindir. Bu nedenle, son zamanlarda bir doğum stres yaşayan bir bebek bir emzik aldığında, emilim ihtiyacını karşılayan yatıştırır. Bununla birlikte, kukla bir emzik kullanmayı kötüye kullanmamalısınız. Bebeği sakinleştirmeye çalışan bazı ebeveynler ona herhangi bir nedenle bir emzik verir, ancak daha sonra bu bir bencil alışkanlığı zalim bir şaka yapabilir. Bebeğin emzirme emekçisi, çocuğun emzikten emilimini bilmemek için ebeveynleri emme sürecine alıştığından psikologa yönelmeye mecburdur.

Ancak, bazen, ağlarken, çocuk her şeyin onunla doğru olmadığını, ebeveynlerinin yardımına ihtiyacı olduğunu söylemeye çalışır. Yetişkinler, ağlayan ağzı bir emzik ile kapatmaya çalışırken.

Nipeller kullanmanın tehlikeleri yatıyorhem annenin göğsünü besleyen bebekler gibi. Bir kukla kısa bir süre içinde bir emzikçiyi, daha sonra da bir göğüs alırlarken kafası karışık hale getirir. Emzirene alışmanın sonucu olarak bebek, annenin göğsünü yanlış emmeye başlar.

Bir çocuğun meme başından nasıl atılabileceğini araştırırken,Ebeveynler bazen çocuğun parmaklarını emmeye niyetli olduğunu kabul ederler. Emme refleksinin tatmin edilmesi ihtiyacı, bebeğin parmaklarını yalamasına neden olur. Bu durumda, bir kukla tarafından sütten kesme işlemine başlayamazsınız. Doktorlar bu tür eylemlerden düşüncesiz anne uyarmak, o kadar ince derili, sen ağız ve sindirim sistemi mukoza zarını yakabilir. En azından doktorları uyarmak ve bu tür yöntemlerle umutsuz kadar tatlı bir şey Emzik dunk bebeği yatıştırmaya. tatlı tat bebeğiniz sakin olun ve uykuya düşecek, ancak, vücut bal veya meyve suyu damlacıklarını sindirmek mümkün olacak sindirim sistemini hiçbir alerjik reaksiyonlar ile cips yeni bir ürün aktarabilir ve henüz kararlı olacağı garantisi yoktur. Buna ek olarak, tatlı bir meme bebekten hoşlanan bir bebeğin sütten kesilmesi süreci daha da zorlaşacaktır.

Çocuğu nasıl atlatmanın bir yolunu bulmaya çalışmakemzik dummies, anne-babalar yavaş yavaş büyüyen bilmeli, çocuğun emmek için daha az ihtiyacı olacaktır. Lures girişine refleks 6 aya kadar düşer, solmaya başlar ve bebek kendine yeni bir dünyanın temellerini kavramaya başlar. Bu noktada bebeğin meme başını kaldırmak için harekete başlamalısınız.

Bir çocuğu bir nipelden nasıl kurtaracağınızı bilmek, anne ve babanın bademcikli bir şekilde hardalla yağlanmasına neden olan bir durum varsa, ebeveynler çok daha az problem yaşayacaklardır.

İlk kural. Bebeğe herhangi bir nedenden dolayı bir meme ucu vermeyin. Aksi takdirde, sürekli olarak kullanırsanız, nipelden nasıl çekilir?

İkinci kural. Bebeğin yiyeceği oldukça farklı hale gelene kadar bekleyin. Meraklı bir çocuk, merakını tatmin edecek başka aktiviteler bulacaktır.

Üçüncü kural Bir emziği tatlı bir şeye batırdığınızda durumu kötüleştirmeyin. Bu sütten kesme sürecini zorlaştırır.

Dördüncü kural. Çocuğunuza azami dikkat gösterin, onunla iletişim kurun, tüm arzularını ve endişelerini öğrenin. Bir emziğin çığlık kırıntısının ağzını kapatma işlemi yerine, anksiyetenin nedenlerini ortaya çıkarmaya çalışın. Bir çocuğu nipelden nasıl kurtaracağınızı bilmiyorsanız, bir buçuk yaşından büyük bir çocuk bir psikologdan yardım isteyin. Meme uçlarındaki kısır döngüsel çemberin üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.

Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak 2019

Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak 2019

Related news

 • Tahıl Köftesi Tarifi
 • General Motors: Venezüella hükümeti fabrikamıza el koydu
 • Ev İşi Yapmak Zayıflatır Mı Ne Kadar Kilo Verdirir
 • 2016 BİLSEM Grup Tarama Sınavları Başlıyor
 • Beni Sevdiğini Nasıl Anlarım

 • Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak 31

  Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak


  Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak 16

  Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak 80

  Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak 70

  Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak 12

  Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak 21

  Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak 35

  Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak 31

  Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak 55

  Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak 80

  Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak 86

  Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak 77

  Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak 24

  Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak 3

  Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak 43

  Çocuğu bir emzikçiden nasıl ve ne zaman atacak 95