Nexen lastikleri - üreticinin kalitesi garanti eder 2019

Nexen lastikleri - üreticinin kalitesi garanti eder 2019
19.08.2019

Nexen lastikleri - üreticinin kalitesi garanti eder 49

Nexen lastikleri - üreticinin kalitesi garanti eder

Her arabanın lastiğe ihtiyacı var. Nexen, Kore'den nakliyeye yönelik bir kauçuk üreticisidir. Bugün, bu marka Rusya'daki sürücüler arasında popülerliğini hızla kazanıyor. Tüm bunlar kaliteli ve makul maliyete bağlıdır.

Marka Tarihi

Nexen lastik üreticisi

Nexen (Kore) 1942 yılında kurulmuş bir şirkettir. Her şey kamyon lastikleri üretimi ile başladı. Binek otomobiller için ilk kauçuk, üreticinin fabrikalarını sadece 1956'da terk etti. Ancak tüm bu zaman zarfında şirket sadece iç pazarda ürünler üretti. 1972'de, son Nexen dünya pazarına girdi.

Endişenin birkaç fabrikası var. Onlar sadece Kore'de değil, aynı zamanda Çin'de de bulunurlar. Gezegendeki 120'den fazla ülke Nexen lastiklerini karşılayabilir. Şirketin toplam yıllık satışları 600 milyon ABD dolarıdır.

Nexen tercih neden?

Bugün, Nexen lastikleri çok popüler. Üretici, kış, yaz ve tüm sezon modelleri bir dizi sunmaktadır. Malların yüksek kalitesi, özel uygunluk belgeleriyle teyit edilir. Evet, ve motorluların sayısız olumlu yorumu bunun hakkında konuşuyor.

Nexen - çeşitli bileşenlerin eklenmesiyle gerçek kauçuktan yapılan ucuz, ancak iyi kauçuk. Bu, lastiklerin mümkün olduğunca dayanıklı olmasını sağlar.

Şirkette çalışan uzmanlar oluştursimetrik desenli tekerlekler. Bu, yüksek hızda olsa bile, arabanızı sabit bir şekilde sürmenize izin verir. Bir Nexen lastiği oluştururken, bir araba kullanırken üretici düşük gürültü seviyesine çok fazla önem veriyor. Birçok araba sahibi, kötü havalarda veya buzda bile, böyle bir kauçuğun içinde bir "demir atı" işletmek için çok daha kolay ve daha rahat olduğu konusunda ısrar ediyor.

Şirketin tüm şirketleriKore ve Çin, yeni otomatik üretim sistemleri ve bilgisayar modelleme araçları ile donatılmıştır. Bu, üretimin her aşamasında ürünlerin kalitesini daha yakından izlemenizi ve lastikleri daha da iyi bir hale getirmenizi sağlar.

ürünler

Nexen Kore

Endişe sadece Nexen lastikleri üretmiyor. Üretici lastikler Roadstone yapar. Onlar kesinlikle özdeşler. Tek fark, bu lastiğin araçların ilk ekipmanı için tedarik edilmemesidir. Sadece ikincil piyasada satın alınabilir.

Nexen ürünleri iyi bilinmektedirRus pazarı. Bugün, araba sahipleri arasında popülerlik reytingi yüksek sırada yer alıyor. Aynı zamanda, bu ürünlerin ayırt edici göstergeleri belirtilmiştir: ısıya karşı direnç, her hızda iyi frenleme, yüksek aşınma direnci, mükemmel çekiş.

Tüketiciler arasında popüler modeller

lastikler "Nexen"

Rusya'da en popüler lastiklerin bir derece var. Nexen kauçuğun bazı modelleri buna dahildir:

 • Yaz lastiği Classe Premiere 661 - lastik ile240 km / saate kadar hızlarda bile mükemmel stabilite. Model, orta ve kompakt boyutlarda sedanlar için özel olarak yaratılmıştır. Lastiğin ana özelliği, mutlak gürültüsüzlükdür, bu da herhangi bir sürüşü mümkün olduğunca konforlu hale getirir.
 • Dört mevsim lastiği Classe Premiere 662;sessiz sürüş ve konforlu frenleme. Tüm bunlar benzersiz bir asimetrik sırt deseni sayesinde mümkün. Kışın, bu lastik kış lastikleri için tam bir yedek olabilir. Ancak, Rusya topraklarında, öngörülemeyen ve sert iklim değişiklikleri nedeniyle, yıl boyunca kullanmamak daha iyidir. Hepsinden iyisi, bu model kendini düşük sıcaklıklarda gösterir.
 • Winter Winguard SUV, kentsel SUV'ler ve geçitler için özel olarak tasarlanmıştır. Bu kış lastiği kategorisinde en popüler lastik.

Lastik üreticisinin bazı parametrelerine göre Nexen, ünlü Fransız lastik Michelin'den daha aşağı değildir. Doğru, Avrupalı ​​markaların ürünlerinden çok daha ucuzlar.

Nexen lastikleri - üreticinin kalitesi garanti eder 2019

Nexen lastikleri - üreticinin kalitesi garanti eder 2019

Related news

 • Hedefleri büyük olan küçük şirkette insan çalıştırmak çok zor’
 • Bir bebek karyolası boyutu önemlidir
 • Tolkienin Yüzüklerin Efendisi nün epik destanı: sırayla kitaplar
 • Meteoroloji uyardı: Sağanak yağmur ve kar yağışı geliyor
 • Kıl kurdu nedir neden olur ve tedavisi var mıdır

 • Nexen lastikleri - üreticinin kalitesi garanti eder 83

  Nexen lastikleri - üreticinin kalitesi garanti eder


  Nexen lastikleri - üreticinin kalitesi garanti eder 22

  Nexen lastikleri - üreticinin kalitesi garanti eder 92

  Nexen lastikleri - üreticinin kalitesi garanti eder 81

  Nexen lastikleri - üreticinin kalitesi garanti eder 32

  Nexen lastikleri - üreticinin kalitesi garanti eder 45

  Nexen lastikleri - üreticinin kalitesi garanti eder 38

  Nexen lastikleri - üreticinin kalitesi garanti eder 66

  Nexen lastikleri - üreticinin kalitesi garanti eder 22

  Nexen lastikleri - üreticinin kalitesi garanti eder 44

  Nexen lastikleri - üreticinin kalitesi garanti eder 61

  Nexen lastikleri - üreticinin kalitesi garanti eder 66

  Nexen lastikleri - üreticinin kalitesi garanti eder 67

  Nexen lastikleri - üreticinin kalitesi garanti eder 40