Neo Belvista Hotel 3 - olumlu denizNeo Belvista Hotel 3 - olumlu deniz

22.05.2019

Neo Belvista Hotel 3 - olumlu deniz 80

Neo Belvista Hotel 3 * - olumlu deniz

Neo Belvista Hotel 3 oteliyle ilgili bir konuşmaya başlayarak, tesis alanını çevreleyen konumuna dikkat etmek gerekiyor.

Kemer, Göynük

Kemer, kelimenin tam anlamıyla genç bir tatil beldesidirson yirmi yılda bir balıkçı köyünden cazip bir tatil beldesi haline geldi. Tüm bunlar, Batı Avrupa sermayesinin Türkiye'de turizmin gelişmesine yaptığı yatırımlar sayesinde gerçekleşti.neo belvista hotel 3

Göynük - Kemer'in banliyösü, ideal olarakplaj sezonunda çeşitli rekreasyon türleri: Mayıs ayından ekim ayına. Kemer'e 7 km, Antalya Havaalanı'na 45 km uzaklıkta bulunan bu prestijli tatil bölgesi.neo belvista otel 3 türkiyeGöynük, temiz çakıl taşlı plajlarıyla ünlüdür.Bunlara Mavi Bayrak ve gök mavisi denizi veriliyor. Buranın ana cazibe noktası Göynük Kanyonudur. Bu gorge, 350 metre yükseklikte, 6 metre genişlikte ve 14 kilometre uzunluğunda. Yakınında muhteşem bir şelale ve yaklaşık 7 kilometrelik bir mağara var. Antik Likya Yolu'nun geçtiği yer oradaydı.

Neo Belvista Hotel 3 *

Yerel insanlar - samimi ve çalışkanköyün dağlık kesiminde yaşayanlar. Deniz kenarında rahat ve modaya uygun oteller var. Doğal ve yapay güzellikteki Neo Belvista Hotel 3 *. En yüksek kategorideki diğer binalarla birlikte otel kompleksi Belvista'ya dahildir.neo belvista hotel 3, incelemeler

Otel yakınlarda 2012 yılında inşa edilmiş, ancak2014 yenileme çalışmaları yapıldı. İçinde otel binasının belirsiz ve kompakt dış görünümü mermerden yapılmış aynalara ve aynalara benzer. Otel, 20 ila 28 metrekareye değişen 87 geniş standart oda. km, ki 1 ila 3 kişi konaklayabilir.neo Belvista

Odaların

Her odada iyi bir dinlenme ve rahat yaşam için orada:

 • balkon veya teras;
 • banyo, bir banyo ile birlikte;
 • klima;
 • Kablo ya da uydu TV ile TV (birkaç Rus dili kanalı varlığında);
 • saç kurutma makinesi ve banyo malzemeleri;
 • telefon;
 • Ek ücret karşılığında kasa ve minibar;
 • yatak takımları ve havlular.

Odalar günlük olarak temizlenir. Nevresim ve havlu değişimi - haftada 2 kez. Konukların rahatlığı için otel arazisinde döviz bozdurma, otopark, kablosuz internet bulunmaktadır. Konuklar Neo Belvista Hotel 3 * havuzlarını ve tüm kompleksin tüm olanaklarını tüm restoran ve kafelere kadar kullanabilirler.

plaj

Otelin plajı yaklaşık 750 metre uzaklıktadır.metre. Halka açık alanda ücretsiz şezlonglar ve şezlonglar bulunan ücretsiz bir plajdır. Ancak, Neo Belvista Hotel 3 * 'in konukları (bunu teyit eder) otelin "Larisa Vista" plajının keyfini çıkarabilirler. 5 dakikalık yürüme mesafesindeki plaj Quenns Park'ın hizmetlerini ödeyebilirsiniz.sahil

Otel kavramı

"Her şey dahil" kavramı - otel Neo'nun politikasıBelvista Otel 3 *. Türkiye turistlerin rahatlığını önemsiyor. Yemekler: kahvaltı (7-00 ila 9-30 arası), öğle yemeği (12-30 ile 14-00 arası) ve akşam yemeği (19-00 ila 21-00 arası) - açık büfe. Tatlı için geniş meyve çeşitleri. Tüm yerli içecekler ücretsiz 9-00 ila 22-00 arasındadır.

Otelde animasyon bulunmamaktadır. Ancak, genellikle eşcinsel partileri ve genç animatörler yarışmaları düzenleyen bitişik bir otelin şovunu ziyaret edebilirsiniz.

Çocuklar için

Çocuklar için otelin kendi oyun odası vardır.oda. Gerekirse, dadı hizmetlerini ek bir ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Restoranda çocuklara yönelik mama sandalyeleri vardır. Gerekirse, odada bebek karyolası sipariş edebilirsiniz. Bir çocuk için en az parayla bir bebek arabası alabilirsin. Ana havuzun yanında bir "çocuk havuzu" bulunmaktadır - 40 cm derinliğe sahip bir çocuk havuzu.

Hizmetler

Neo Belvista Hotel 3 *’de kiralama hizmeti verilmektedir.Çevrede yürüyüş yapmak için kullanabileceğiniz bisikletler. Dikkat yakındaki bir otel "Prenses Elizabeth" 5 *, büyük bir gemi şeklinde inşa hak ediyor. Neo Belvista Hotel 3 * yakınında, satıcılarla pazarlık yapmak gibi avantajlı satın alımlar yapabileceğiniz yerel bir çarşı bulunmaktadır. İhtiyaç halinde otelin eczane, market ve tur masası vardır.

Bu ofisin hizmetlerini kullanarakYakındaki ve uzak ilgi çekici yerlere ucuz bir gezi turu satın alın. Kanyon Goynuk'u şelalesi ve pitoresk limon bahçeleriyle gezmeniz tavsiye edilir. Kemer'de disko ile birkaç gece kulübüne gitmeye değer.otel belvista 3

Göynük beldesinde dinlenmek canlılığı güçlendirecek,uzun bir süre için canlılık verecek, sağlığa ve sakin sinirlere yardımcı olacaktır. Temiz deniz ve hava, sıcak güneş ışığı ve hafif bir esintinin faydalı etkisi, tatilcilerin sağlık ve ruh halini olumlu yönde etkileyecektir.

Neo Belvista Hotel 3 * (Türkiye) Tatil bir sürü olumlu ve olumlu duygular ile bir bütçe tatil.

Neo Belvista Hotel 3 - olumlu denizNeo Belvista Hotel 3 - olumlu deniz

Related news

 • Genç Milletvekili Rümeysa Kadakın ilk meclis konuşması
 • Özel Günler İçin Kombin Önerileri 2019
 • Atiker Konyaspordan doping tepkisi
 • Ahşap Testere: seçim konusunda tavsiye. Testere elektrik ucu: özellikleri ve değerlendirmeleri
 • Yumurta Kolisinden Oyuncak Sandık Yapımı

 • Neo Belvista Hotel 3 - olumlu deniz 1

  Neo Belvista Hotel 3 - olumlu deniz


  Neo Belvista Hotel 3 - olumlu deniz 36

  Neo Belvista Hotel 3 - olumlu deniz 43

  Neo Belvista Hotel 3 - olumlu deniz 48

  Neo Belvista Hotel 3 - olumlu deniz 78

  Neo Belvista Hotel 3 - olumlu deniz 76

  Neo Belvista Hotel 3 - olumlu deniz 32

  Neo Belvista Hotel 3 - olumlu deniz 17

  Neo Belvista Hotel 3 - olumlu deniz 96

  Neo Belvista Hotel 3 - olumlu deniz 9

  Neo Belvista Hotel 3 - olumlu deniz 22

  Neo Belvista Hotel 3 - olumlu deniz 58

  Neo Belvista Hotel 3 - olumlu deniz 64

  Neo Belvista Hotel 3 - olumlu deniz 70