Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler 2019

Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler 2019
21.08.2019

Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler 40

Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler

Er ya da geç her kız merak ediyorneden kadın külotundaki cebe ihtiyacınız hakkında. İç çamaşırın iç kısmında bulunan küçük bir köşebent veya kumaş parçası, dünyadaki birçok kıza dinlenme vermez. Erken çocukluğundan beri, adil seks, bu sıradışı buluşu kimin ve neyin icat ettiğini bulmaya çalıştı. Düşünceler ve kararlar yalnızca kadınlarda doğmamıştır! Bu makale, kadın iç çamaşırlarındaki bu garip cebe neden ihtiyaç duyulduğunuzu anlamanıza yardımcı olacaktır.neden kadın külotlu bir cebe ihtiyacınız var?

Gizli Komplo

Gündelik iç çamaşırı küçüküç tarafı dikkatlice dikilen köşebent. Elde edilen cebin bazen o kadar büyük olması hijyenik bir tampon ya da prezervatif ona uyabilir. Böyle bir cebin yalnızca kadın iç çamaşırı üzerinde yapıldığı ilginç bir özelliği var ve çoğu hala neden bilmiyor. Çocuksu saflıkla, bunun para, tuvalet kağıdı ya da gizli notları saklamak için bir yer olduğunu varsayabiliriz. Bununla birlikte, para çantada, gizli notalarda zarflarda saklanır. Zaman geçtikçe, nesiller büyüyor, ama garip bir cep yine de kalıyor.kadın külotlarında tuhaf bir cep

Sebebi basit

Neden kadın külotlu cekete ihtiyacım var? Her şey düşündüğünden çok daha kolay. Tipik olarak, kasık sentetik elyaf içermeyen örme elbiseden yapılır. Cebe benzeyen küçük bir kumaş parçası, kıza kaşlarını ovuşturduğunda oluşan tahrişten kurtulmasını sağlar. Köşebent her zaman yumuşak ve hassas kumaştan yapılmıştır. Mevcut iç çamaşırı dikkat ederseniz, külot külot hiçbir cepler olduğunu fark edeceksiniz. Bunun nedeni, iç çamaşırı romantik olması ve üretildiğinde imalatçıların uzun süre giymemesidir.

Önemli Bilgi

Başlangıçta, böyle bir cep,dikiş süresi. 100 yıl önce yapay elyaftan yapılmış sentetik bir kumaş kullanmadığından, ayrı bir doğal köşebent dikmek gerekli değildi.neden kadınların külotlarının cebe ihtiyacı var?

Cep görünümünün basit olması çok basit: Dikişçi kapalı bir cep almak için iki iç dikiş yapılamadı, bu yüzden bir bölüm her zaman dikilmedi, bu da olağandışı ve gizemli bir köşebentin ortaya çıkmasına neden oldu.

Neden ihtiyacın olduğunu merak ediyorsankadın pantolonunda cep, daha sonra ne tür bir iç çamaşırın kaliteli ve güvenilir olduğunu bilmelisiniz çünkü üreticiler doğal kumaştan tasarruf etmiyorlar. Dünyadaki jinekologlar, çoğu zaman ihale yakın yerlere alerjik reaksiyona neden olan sentetik iç çamaşırlardan kaçınılmasını önermektedir. Tahriş, kaşıntı, kızarıklık, döküntü - düşük kaliteli keten giyiyorsun ilk belirtileri, bu yüzden külot üzerinde dikkat daima yumuşak köşebent olmuştur. Unutmayın, ek bir kumaş parçası, güzel tasarımın bir parçası değildir ve bazen zarif dantel ile uyuşmaz. Gore kişisel bakım ürünleri bir parçasıdır ve sürtünme ve tahriş hassas alanlarını korumak için tasarlanmıştır.

Geçmiş verileri

Külot (her formda) birini gerçekleştirirtek görev üreme organlarını korumaktır. Artık iç çamaşırı, bir süs olarak ve cinsel formları vurgulamak için bir araç olarak ve külotlar ısınmadan önce ısınarak korunmaları için hizmet ediyor. İlk modeller pamuklu veya keten kumaştan yapılmıştır ve soylu hanımlar için ince bir dantelle süslenmiş pahalı ipek kullanılmıştır. Şimdi pamuk, naylon, polyester, viskoz, elastan gibi sentetik kumaşlar kullanın. Her durumda, sentetik elyaf liflerinin uzun süreli kullanımı alerjik reaksiyona neden olur, bu nedenle teknoloji uzmanları örme bir köşebent kullanırlar. Bebek kıyafetlerine dikkat ederseniz, bunun sadece doğal kumaşlardan yapıldığını fark edeceksiniz, ancak üzerinde hala gizemli bir cep var. pantolon garip kumaş üzerine, zaten gördük Neden, özellikleri böyle kasık ve ne World Wide Web üzerinde müdavimlerinden alışılmadık cebinden düşünmek öğrenmek için kalır.neden kadın külot cebinde

İncelemeler ve görüşler

Neden kadın külotunda bir cebe ihtiyacım var? Bu soru sadece adil seks tarafından değil, aynı zamanda erkekler tarafından da sorulmaktadır. İnternette dolaşan en eğlenceli fikirleri ve sonuçları bulalım:

 1. Mendili saklamak için mükemmel bir yer. Özellikle soğuk mevsimde faydalı olan bu tür bir ömür.
 2. Garip bir cep bir dekorasyon ve daha fazlası değil. İç çamaşır imalatçıları modellere dışmerkezlik kazandırmaya çalışıyorlar, bu nedenle dekorasyona göre başka bir işlev taşımayan alışılmadık körüklerle geliyorlar.
 3. Mücevherler için bu gizli cep, çünkü uzun bir yolunuz varsa, bir yere bir altın zincir, yüzük ve para depolamanız gerekir. Garip bir cep sadece büyük ve geniş.
 4. Orada ilaç depolayabilirsiniz, çünkü bazen cebinize şeyler koymak için hiçbir fırsat yoktur, ve külot her zaman yanınızda!
 5. Başlangıçta sıradışı cep samimi yerleştirir alışılmadık lezzet vermek için aromatik otlar ve yağlar için bir yer olarak görev yaptı. Ortaçağda çok yararlı oldu.

Neden onun cebinde bir cep

Özellikler

Neden kadın külotunda bir cebe ihtiyacın var?işlev kendi içinde taşır? Bazı imalatçılar, kasıkların örme kumaştan yapılma iç çamaşırını üretiyorlar, ancak nemi iyi emen havlu kumaşı kullanıyorlar. Bu tür külotlar sıcak mevsimde giyilmesi tavsiye edilir, böylece doğal terleme ile, nem, bebek bezlerinde kızarma ve rahatsızlık uyandırmaz. Gusset özel bir rol oynar, çünkü günlük ped gibi sıradan hijyen ürünleri, dantel veya ipek iç çamaşırı üzerinde duramaz.

Dikiş Seçenekleri

Eğer neden kadınlarda merak ediyorsanızKülot içinde cep, sonra hemen hemen tüm iç çamaşırı modellerinde kasık olduğunu bilmek gerekir. Klasik slipler, şortlar veya kayışlar giymeniz fark etmez. Erkek çocuk (külot-şort) gibi birçok modelde, dikiş, çamaşırın ortasından geçer ve onu iki simetrik parçaya böler. Böyle bir modelde bir kasık yokluğu tahrişe neden olur, çünkü hareket sırasında iri bir sütür sürtünmeye neden olur.neden kadın külotu özellikleri bir cebine ihtiyacınız var

Kasık türleri:

 1. Cep. Küçük bir cebi oluşturan iki iç dikiş kullanmayın.
 2. Eşkenar dörtgen. Iç çamaşırı üzerinde bir monofonik iplik ile elle sabitlenen bir elmas şeklinde bir flep dikilir. Kasıkların uzun süreli kullanımı kesiksiz külotlar yapmak gibi, bu tür iç çamaşırı genellikle kalitesizdir.
 3. Kapalı cep. Kasanın iç çamaşırına tamamen dikildiği yan dikişler kullanılır.

Artık kadın külotlarının neden ihtiyaç duyduğunu biliyorsunuz.cebinde. Bu garip ürün, ana rolünü - samimi yerlerinizi koruyarak - iç çamaşırını seçerek, doğal örgü (pamuk) köşebentleri ile külot tercih etmenizi sağlar.

Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler 2019

Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler 2019

Related news

 • 15 PARMAK TIĞ OYASI YAZMALARDA BU YIL FAVORİ OYA OLACAK
 • Mshc nedir ile Etiketlenen Konular
 • ÇİÇEKLİ KOLAY BABET PATİK YAPIMI
 • Limonlu Kurabiye
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma

 • Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler 64

  Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler


  Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler 20

  Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler 28

  Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler 77

  Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler 49

  Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler 28

  Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler 76

  Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler 78

  Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler 67

  Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler 98

  Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler 78

  Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler 44

  Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler 87

  Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler 27

  Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler 40