Nebug Aquapark Yunus: konumlar, fiyatlar, yorumlar 2019

Nebug Aquapark Yunus: konumlar, fiyatlar, yorumlar 2019
19.08.2019

Nebug Aquapark Yunus: konumlar, fiyatlar, yorumlar 93

Nebug Aquapark "Yunus": konumlar, fiyatlar, yorumlar

Sahil beldesinde yaz tatilinde çok fazlaSadece sahilde uzanmak ve yüzmek değil, aynı zamanda yeni izlenimler ve belki de bir doz adrenalin almak istiyorum. Neden su eğlence merkezine gitmiyorsunuz? Tuapse bölgesindeki turistler arasında rekreasyon için en gözde yerlerden biri de Dolphin su parkıdır. Bu su eğlence kompleksi hakkında dikkat çekici olan nedir?

Su cazibe merkezleri hakkında genel bilgiler

Aquapark yunusuNebug köyünde su parkı 1997 yılında açıldı. Karmaşık her yaştan ziyaretçiler için yüzme havuzları ve su konumlar bulunduğu üzerinde fazla 3 hektarlık bir alanı kaplamaktadır. yakında onun yirmi yıl kutlayacak su parkı "Yunus", ziyarete güvenli mi? Tabii ki, evet, karmaşık düzenli gerekli tüm kontroller ve gerekirse küçük onarımlar vardır. 5 derece * ve eğlence merkezi - 2004 yılında eğlence merkezlerinin istemli sertifikasyonu sırasında kategorisini "A" aldı Waterpark'ın. Kanada'dan su konumlar iyi kanıtlanmış üreticisine - Su eğlence ekipmanları şirketi karmaşık Eğlence Boş Dünya Çapında kurdu.

Her zevke ve yaşa göre

Aquapark yunus fiyatlarıBirçok aile su parkını ilk sırada ziyaret ediyorkendi çocukları için. Nebug'daki su eğlence kompleksi, genç ziyaretçileri özel bir eğlence bölgesi ile memnun edecektir. Bu sığ güvenli yüzme havuzu. Çocuk alanında slaytlar, oyun kasabaları ve diğer ilgi çekici yerler var. Aquapark "Yunus" yetişkinler için ilginç eğlence sunuyor. En aşırı "Kara Delik", "Kamikaze-uçurum" ve "Üçlü Domuzcuk". En yüksek slaytlara binmekten korkanlar için sıradan düz açık yapılar da var.

Altyapı ve diğer eğlence

Aquapark yunus nebug yorumlarNebug su parkı "Yunus" övünme olabiliryüksek hizmet seviyesi. Burada her şey misafirlerin konforu için yaratılmıştır. Bilet satın alırken, her ziyaretçi yerleşik elektronik sensörlü özel bir bilezik alır. Bu aksesuarı kullanarak dolabınızı soyunma odasında açıp kapatabilirsiniz. Giysileri değiştirip tüm değerli şeyleri bıraktıktan sonra, ilgi çekici yerlere ve yüzme havuzlarına gidebilirsiniz. Kompleksin topraklarında rekreasyon alanları vardır - şezlonglarla yapay plajlar. Dolphin Su Parkı, konukları aynı zamanda kompleksin parçası olan iki restorandan birini ziyaret etmeye davet ediyor. Burada içecekler, atıştırmalıklar satın alabilir veya tüm aile ile tam bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Özellikle kompleksin en genç ziyaretçileri için ayrı bir çocuk menüsü geliştirildi. Diğer birçok benzer kurumun aksine, "Yunus" akşamı kapanmıyor, 22: 00'de köpük partileri burada başlıyor. Geceleri tüm turistik yerler çalışıyor ve karmaşık bölge çok renkli lazerlerle aydınlatılıyor. Şenlikli ruh halleri havai fişek ve ateşli dans müziği tarafından yaratılmıştır. Aynı zamanda, her parti orijinal programa göre tutulur, yani kısa bir tatil için bile iki veya daha fazla köpüklü bir diskoya gidebilirsiniz. Gün boyunca çocuklar için animasyon programları düzenlenmektedir.

Ziyaret kuralları

Su eğlence kompleksi aile için tasarlanmıştırziyaret edin. 16 yaşın altındaki bir çocuğa eşlik eden her yetişkin, su parkındayken müşterisini sürekli olarak izlemelidir. Su eğlence kompleksindeki küçük çocuklar her zaman can yelekleri veya kolluklarda olmalıdır. Bir yetişkin kişi, 120 santimetreye kadar ikiden fazla çocuklara eşlik edemez. Aquapark "Dolphin", ziyaretçilerine esnek fiyatlar ve çeşitli fiyatlar sunuyor. Çocuk biletleri 140 santimetrenin altında ziyaretçiler için satın alınmalıdır. Ayrıca, büyümenin, yetişkin sürülerden gelen inişin müsaade edilebilir olduğu belirlenir.

Su parkına gitmek ne kadar tutar?

Nebug Aquapark YunusSu cazibe kompleksindebirkaç tarifeler. Giriş bileti, belirli bir saatte veya tüm gün için satın alınabilir. Ancak, ikinci seçenekte bölgeyi aşmayacağınızı lütfen unutmayın. Hizmetler için Aquapark "Dolphin" fiyatları kabul edilebilir. Bir yetişkin için 500 rublelik giriş bileti, çocuklar için yapılan ziyaretin maliyeti 300 ruble. Üç yaşından küçük çocuklar su parkını yetişkin bir refakatçi ile ücretsiz olarak ziyaret edebilir. Kafede yiyecek ve içecekler menüden ayrı olarak ödenir. Dikkat: Su parkının topraklarının yiyecek ve atıştırmalıklarını taşıması yasaktır. Tek istisna içme suyu ve en genç bebek mamasıdır.

Aquapark "Dolphin" (Nebug): Gezgin Yorumları

Nebula'daki Aquapark yunusuBu su aktiviteleri kompleksi sahiptirpitoresk manzara sayesinde turistler arasında çok popüler. Bölgesinde çok sayıda yeşillik ve dekoratif heykeller bulunmaktadır. Yani bu yerde dinlenirken, hafızada güzel fotoğraflar yapmayı unutmayın. Bu su eğlence merkezinin dezavantajları var mı? Birçok ziyaretçiye göre, yerel restoranlarda makul olmayan fiyatlar şişirildi. Birçok turist de, tüm gün için bir bilet satın alırken, bu bölgenin kompleksini terk edemezsiniz. Ama yine de, Nebug köyünde dinlenmek için durduysanız, su parkı "Dolphin" kesinlikle ziyaret edilmelidir. Bu kompleks özellikle çocuklar ile popülerdir, çocuklar tüm gün boyunca suya girmeye hazırdırlar. Lütfen ve yetişkinler çeşitli slaytlar olacak. Ancak, yetişkinlere devam edemeyen düşük boylu gençler, burada sıkıcı olabilirler. Ailenizin boş zamanlarını planlarken bu gerçeği göz önünde bulundurun.

Nebug Aquapark Yunus: konumlar, fiyatlar, yorumlar 2019

Nebug Aquapark Yunus: konumlar, fiyatlar, yorumlar 2019

Related news

 • KBB’nin Buz Pateni Yarışmalarının kazananları belli oldu
 • Hata yapınca travma yaşıyoruz
 • Cilt Lekesi Neden Oluşur
 • 2019-2019 Sonbahar-Kış Ayakkabı Modasında Neler Var
 • Fasulye çok beğenilen, bunun faydaları sorgulanmayan çok şey

 • Nebug Aquapark Yunus: konumlar, fiyatlar, yorumlar 62

  Nebug Aquapark Yunus: konumlar, fiyatlar, yorumlar


  Nebug Aquapark Yunus: konumlar, fiyatlar, yorumlar 70

  Nebug Aquapark Yunus: konumlar, fiyatlar, yorumlar 37

  Nebug Aquapark Yunus: konumlar, fiyatlar, yorumlar 44

  Nebug Aquapark Yunus: konumlar, fiyatlar, yorumlar 39

  Nebug Aquapark Yunus: konumlar, fiyatlar, yorumlar 58

  Nebug Aquapark Yunus: konumlar, fiyatlar, yorumlar 44

  Nebug Aquapark Yunus: konumlar, fiyatlar, yorumlar 97

  Nebug Aquapark Yunus: konumlar, fiyatlar, yorumlar 45

  Nebug Aquapark Yunus: konumlar, fiyatlar, yorumlar 5

  Nebug Aquapark Yunus: konumlar, fiyatlar, yorumlar 57

  Nebug Aquapark Yunus: konumlar, fiyatlar, yorumlar 6

  Nebug Aquapark Yunus: konumlar, fiyatlar, yorumlar 10