Murat Topoğlu 1 Haftada 3 Kilo Verdiren Diyet Listesi 2019

Murat Topoğlu 1 Haftada 3 Kilo Verdiren Diyet Listesi 2019
Murat Topoğlu 1 Haftada 3 Kilo Verdiren Diyet Listesi


Murat Topoğlu 1 Haftada 3 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Diyetisyen Murat Topoğlu’nun bir haftada 3 kilo verdiren diyeti kısa sürede çok kilo verdirmesine rağmen şok diyet sınıfına girmemektedir.

İÇERİK ÖZETİ

Murat Topoğlu Bir Haftada 3 Kilo Verdiren Diyeti Neden Şok Diyet Değildir?

Murat Topoğlu diyeti bir hafta içerisinde tam 3 kilo verdirebilecek güçte bir diyet olmasına rağmen şok diyet olarak anılmamaktadır. ÇünküMurat Topoğlu diyetinde her besin grubuna yer vardır veMurat Topoğlu diyetini uygulayan kişiler diyet sürecinde herhangi bir açlık hissi yaşamamaktadırlar. Bu yüzdenMurat Topoğlu diyetini uygulamak da diğer düşük kalorili diyetlere nazaran oldukça basit olmaktadır.

Murat Topoğlu Bir Haftada 3 Kilo Verdiren Diyetinin Faydaları Nelerdir?

Murat Topoğlu’nun bir haftada 3 kilo verilmesini sağlayan diyet listesinin vücut için pek çok faydası bulunmaktadır. Karın bölgesinde fazla kiloları bulunan kadınlarınMurat Topoğlu göbek eritendiyet ile bu problemlerinden kurtulmaları mümkün olmaktadır. Murat Topoğlu göbek eritendiyet sayesinde karın bölgesindeki yağların erimesinin yanı sıra bu bölge üzerinde sıkılaşma da sağlanmaktadır. Murat Topoğlu göbek eritendiyetin en büyük faydalarından birisi de; vücutta diyetin etkisi ile olması muhtemel halsizlik, yorgunluk ve bitkinlik gibi sorunların önüne geçebilmesidir.

Murat Topoğlu Bir Haftada 3 Kilo Verdiren Diyeti Vücuda Zararlı mıdır?

Murat Topoğlu göbek eritendiyetinin vücuda herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Ünlü diyetisyenin yılların bilgi birikimi ile hazırladığı bu özel diyet listesi ile bir haftada 3 kilo vermek gerçekten de mümkün olmaktadır.

murat-topoglu-haftada-3-kilo-verdiren-diyet

Bir Haftada 3 Kilo Verdiren Diyeti İsteyen Herkes Yapabilir mi?

Murat Topoğlu’nun bir hafta gibi kısa bir sürede 3 kilo verdiren diyetini büyük küçük herkes kolaylıkla uygulayabilmektedir. Bir haftada 3 kilo verdiren diyet ile kişiler sosyal hayatlarını da önemli ölçüde etkileyen fazla kilolardan kurtulabilmektedirler.

Murat Topoğlu Diyetinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Murat Topoğlu’nun bir haftada 3 kilo verdiren diyet listesinden tam verim alabilmek için uygulanabilecek olan bazı ek yöntemler mevcuttur. Bunlardan ilki;Murat Topoğlu metabolizma hızlandırıcı çaydır.Murat Topoğlu metabolizma hızlandırıcı çayile kilo vermeyi doğrudan etkileyen bazal metabolizma güçlendirilmekte ve böylece daha fazla kalori yakılmaya başlanmaktadır.Murat Topoğlu metabolizma hızlandırıcı çayayrıca bağışıklık sistemini de güçlendirerek pek çok hastalığa karşı koruyucu rol oynamaktadır.

Murat Topoğlu metabolizma hızlandırıcı çayı hazırlamak ise oldukça kolaydır. Tek yapılması gereken; 1 adet kabuk tarçın, 3 adet karanfil, 5 adet çekirdek kakule, 1 tatlı kaşığı bal ve 5 bardak suyu bir tencereye atarak kaynayana kadar karıştırmaktır. Kaynayan karışım daha sonra ocaktan alınarak ılınmaya bırakılmalı ve sonrasında da limon ile karıştırılarak öğünler esnasında tüketilmelidir.

Çay içildiği andan itibaren etkisini göstermektedir ve bu sebeple günlük aşırı tüketiminden uzak durulmalıdır. Aksi takdirde şiddetli ishal gibi problemlere neden olabilmektedir.

Metabolizma hızlandırıcı çayın yanında, 1 haftada 3 kilo verdiren Murat Topoğlu’nun diyeti günlük egzersiz ile desteklenirse çok daha iyi sonuçlar vermektedir. Bir spor salonuna gidilemiyorsa bile günlük yapılacak olan yarım saatlik yürüyüşler metabolizmayı ve yağ yakımını canlandıracak ve böylelikle daha kolay kilo verilebilecektir.

Su tüketimi de yine Murat Topoğlu’nun 1 haftada 3 kilo verdiren diyetinin olmazsa olmazlarından birisidir. Vücuttaki zararlı maddelerin dışarıya atılabilmesine imkan veren su aynı zamanda vücudu temizlemekte ve dolaşımı hızlandırarak yağların vücuttan dışarıya daha hızlı bir şekilde atılmasını sağlamaktadır. Murat Topoğlu hastaları üzerinde yaptığı araştırmalarda, günlük su tüketimi 3 litre ve üzeri olan hastalarının suyu az içen hastalara göre çok daha hızlı bir şekilde kilo verebildiklerini görmüştür. Bu sebeple Murat Topoğlu diyetlerinde su vazgeçilmez öğelerden bir tanesidir.

Haftada 3 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Murat Topoğlu’nun 1 haftada 3 kilo verdiren diyet listesinde, 1 hafta boyunca uygulanacak olan menü sabittir.

Haftada 3 Kilo Verdiren Diyet Listesi Sabah Öğünü

  • 1 orta dilim çavdar ekmeği(Dilerseniz buğday ekmeği de tüketebilirsiniz.)
  • 30 gram yani yaklaşık 1 dilim kadar beyaz peynir
  • İsteğe göre 1 adet salatalık veya domates
  • 3 adet orta boy zeytin(Yeşil veya siyah olabilir.)

Haftada 3 Kilo Verdiren Diyet Listesi Öğle Öğünü

  • Büyük 1 kase yeşil salata(Yağsız ve tuzsuz olmalı)
  • 1 kase kadar yoğurt

Haftada 3 Kilo Verdiren Diyet Listesi Akşam Öğünü

  • Büyük 1 kase yeşil salata(Yağsız ve tuzsuz olmalı)
  • 1 kase kadar yoğurt

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Betül Yücel

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu genç bir diyetisyenim. Zayiflamaiksiri.com sitesinden geniş bir kitleye ulaşmak ve insanların kilo verme süreçlerinde destek olmak istiyorum.

Murat Topoğlu 1 Haftada 3 Kilo Verdiren Diyet Listesi 2019

Murat Topoğlu 1 Haftada 3 Kilo Verdiren Diyet Listesi 2019

Related news Murat Topoğlu 1 Haftada 3 Kilo Verdiren Diyet ListesiMurat Topoğlu 1 Haftada 3 Kilo Verdiren Diyet Listesi


Murat Topoğlu 1 Haftada 3 Kilo Verdiren Diyet Listesi


Murat Topoğlu 1 Haftada 3 Kilo Verdiren Diyet Listesi


Murat Topoğlu 1 Haftada 3 Kilo Verdiren Diyet Listesi


Murat Topoğlu 1 Haftada 3 Kilo Verdiren Diyet Listesi