MTS ve Megafondan bir sinyal lambası gönderme 2019

MTS ve Megafondan bir sinyal lambası gönderme 2019
23.08.2019

MTS ve Megafondan bir sinyal lambası gönderme 12

MTS ve Megafon'dan bir sinyal lambası gönderme

Oldukça sıklıkla, bu paranındenge, en uygunsuz an sona erer. Acilen ebeveynlerinizle, meslektaşlarınızla veya patronunuzla iletişim kurmanız gerekiyorsa ne olur? Bu tür durumlarda birçok soru, örneğin, kullandıkları operatörün hizmetlere bağlı MTS veya Megafon bir "işaret", nasıl gönderileceği. Bu yazıda ne tür bir seçeneğin ve neden gerekli olduğunu ayrıntılı olarak anlatacağız.

ms ile bir işaretçi göndermek nasıl

"İşaret" nedir?

"Mayachok", "Martı" - insanlara bu hizmet denirfarklı şekillerde. Bunun özü, hesabı aramak veya doldurmak isteyen ücretsiz bir mesaj göndermektir. Bu, özellikle hesabınızdan para almadığınız bir zamanda çok uygundur. Örneğin, sıfır bakiyeyle kolayca bir "işaret" gönderebilirsiniz. Megafon, MTS ve diğer bazı operatörler bu hizmeti sağlar. Tamamen ücretsiz, ancak günde gönderilen mesaj sayısının sınırlı olduğunu bilmeye değer.

sms gönder ms russia

MTS'den "işaret" nasıl gönderilir?

Göndermek istersenbirisi "işaret" ediyorsa, telefonunuzda şu kombinasyonu aramak yeterlidir: * 110 * telefon numarası # ve "çağrı" yı tıklayın. Bu arada, abone numarası sizin için uygun herhangi bir biçimde girilebilir. Çağrı düğmesine tıkladıktan sonra, alıcı ona kendisini geri aramasını isteyen bir mesaj alacaktır ki bu da çağırma tarihini ve zamanını da gösterecektir. Şimdi, MTS'den nasıl "işaret" gönderileceğini bilirsiniz. Bu operatörün müşterileri, bu mesajı günde en fazla beş defa gönderebileceklerini dikkate almalıdır; bu nedenle, sonlandıktan sonra birçok kişi hesabın tekrar doldurulması için istek göndermeye başlar. Bu şekilde yapılır: alıcının # 116 * numaralı telefon numarasını çevirin # ve çağrıya basın. Bununla birlikte, yalnızca MTS, Beeline ve Megafon kullanıcıları, bu arada, ülkemizdeki ana hücresel operatörler olan bu mesajı alabilecektir.

megafon sinyali gönder

Megafondan "işaret" nasıl gönderilir?

Yukarıdaki sizinle birlikte detaylı bir şekilde göndermişler, nasıl gönderilecekleriniMTS'nin sms'leri. Ancak Rusya, yalnızca bu hücresel şirketin hizmetlerini kullanıyor. Bugün, Megafon gibi bir operatör oldukça popüler. * 114 * telefon numarası # ve sonunda, çağrı düğmesine basın: aniden dengede para tükendi ve aramak gerektiğinde, sadece aşağıdaki kombinasyonunu tuşlayın. Mesajın teslimatı hakkında bir rapor almanızın ardından. Bu arada, onu diğer operatörlerin numaralarına gönderebileceğiniz çok kullanışlıdır. Bir günde en fazla 10 "işaret" kullanabilirsiniz. denir rağmen yanı MTS gibi, MegaFon, hesabınızı güncellemek için bir istek ile mesajlaşma servisini var "benim için öde." Sınırı, 24 saat içinde 5 gönderim. Bunu yapmak için, aramalısınız: * 143 * alıcı # "çağrısı" numarası.

Nasıl bir "işaret" gönderileceğini öğrendikten sonra,MTS ve Megafon ile, kesinlikle zor bir anda yardım almayacaksınız. "Kurtarıcınız" ona geri armasını istediğiniz bir mesaj geldiğinde veya paranız yoksa, derhal kendinizle irtibata geçecektir. Ancak her şeyden önce daha iyi, hesapta her zaman paranız var ve akrabalarınızla akrabalarınızı arayabilir veya yazabilirsiniz çünkü her durumda paradan daha pahalıdırlar.

MTS ve Megafondan bir sinyal lambası gönderme 2019

MTS ve Megafondan bir sinyal lambası gönderme 2019

Related news

 • Evde Pembe Ruj Makyajı Nasıl Yapılır
 • Kafkas rezervi doğanın korunması için bir inci
 • Hırvatistan liderinden Putin’e, üzerinde ismi yazılı forma hediyesi
 • Çeyizlik Beyaz Güller Modeli Gelin Patiği Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Rengarenk Kısa Kollu Bebek Bluzu

 • MTS ve Megafondan bir sinyal lambası gönderme 38

  MTS ve Megafondan bir sinyal lambası gönderme


  MTS ve Megafondan bir sinyal lambası gönderme 87

  MTS ve Megafondan bir sinyal lambası gönderme 83

  MTS ve Megafondan bir sinyal lambası gönderme 96

  MTS ve Megafondan bir sinyal lambası gönderme 86

  MTS ve Megafondan bir sinyal lambası gönderme 10

  MTS ve Megafondan bir sinyal lambası gönderme 70

  MTS ve Megafondan bir sinyal lambası gönderme 62

  MTS ve Megafondan bir sinyal lambası gönderme 60

  MTS ve Megafondan bir sinyal lambası gönderme 13

  MTS ve Megafondan bir sinyal lambası gönderme 56