Motoblock Subaru için motor: özellikleri, yorumlar 2019

Motoblock Subaru için motor: özellikleri, yorumlar 2019
14.05.2019

Motoblock Subaru için motor: özellikleri, yorumlar 49

Motoblock "Subaru" için motor: özellikleri, yorumlar

Evdeki çoğu arazi sahibiBizim zamanımızın emrinde bir motoblok var. Bu teknik evrenseldir ve bahçede veya bahçede gerçekten vazgeçilmezdir. Motor bloklarının piyasaya sunulması, farklı üreticilerin motorları ile yapılabilir. Bu hem yerli hem de yabancı şirketlerin ürünleri olabilir.Tüketiciler için bugün çok popüler olan, örneğin, Motoblock "Subaru" için Japon motorudur.

üretici

Günümüzde şirketSubarudünyada sadece onun için bilinirkaliteli otomobiller, aynı zamanda otomobil motorlarına da. Bu popüler Japon markasının tarihi 1917'de başladı. O günlerde tesisin ana uzmanlığı uçak yapımıydı. İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra şirket, 135 cm'lik bir motorla kaliteli Fuji Rabbit motorlu scooter ile piyasayı yeniden eğitmeye başladı ve piyasaya sunulmaya başladı.3.

motoblock subaru için motor

Aslında Subaru markasının adı, üzerindeKenji Çin - Japon anlamı takımyıldızı Boğa bir yıldız kümesi, ilk bitki yöneticileri tarafından icat edildi. İlk otomobil üretmeye başladı şirkette girişimcinin girişimiyle oldu.

Daha sonra, tesis motorları kendileri ve küçük tarım makineleri için toplamaya başladı. Motoblock "Subaru" için motorherhangi bir dizi çiftçiler ve hane halkı arsa sahipleri tarafından günümüzün popülerliğini korumaktadır.Bu üreticinin motorları ile donatılmış teknoloji, mükemmel performans, güvenilirlik ve kullanım kolaylığı ile karakterize edilir.

 Motoblok için Subaru motor

Diziliş

Subaru motobloklar için motorlarZamanımız sadece büyük bir çeşitlilikte. Piyasada bu üreticiden çok farklı tasarım ve kapasiteye sahip motorlar bulunmaktadır. Doğal olarak, motorlar büyük ölçüde değişirSubaruve fiyat için. Gerekirse, bu markanın profesyonel ve çok pahalı bir motoru ve normal bir tüketici olarak düşük bir maliyetle satın alabilirsiniz.

Günümüzde satışa sunulan motorların "Subaru" modelleri, bu nedenle, çok var. Bununla birlikte, tüketiciler arasında en popüler olanı halaRobin-Subaru EX17 ve Subaru-Robin EX21DH. Her iki model de tamamen bakımı kolay, kullanımı kolay ve güvenilirdir.

Motoblok için Subaru motoru: özellikleri

Mükemmel motor performansıBu markanın esas olarak düşünceli tasarımı ile belirlenir. Aşağıdaki tabloda teknik özelliklerin "Subaru" nun en popüler modelleri olduğunu görebilirsiniz.

Motoblocks "Subaru" için en çok satın alınan motorların özellikleri

Model / Özellik

MotorRobin-Subaru EX17

Motoblok için Subaru motorçizgiEX21DH

Motor kapasitesi

169 cm3

211 cm3

Motor tipi

Üst eksantrik mili ile 4 zamanlı

Kullanılan yakıt tipi

Otomobil kurşunsuz benzin

Maksimum güç

5.7 l / s

7 l / s

Güç değerlendirmesi

4 l / s

5 l / s

dönme momenti

13,9Nm

13,9Nm

Tank kapasitesi

3,6 l

Başlangıç ​​sistemi

Retro starter (bir seçenek olarak elektrik)

ağırlık

15 kg

16 kg

boyutlar

304x354x335 mm

311x366x335 mm

Olumlu geri besleme

Motobloklar için motorların koşulsuz avantajlarıSubarutüketiciler şunları içerir:

 • Uzun hizmet ömrü.Çiftçilerin tepkilerine bakarak,Bu markanın motorlarını değiştirme ihtiyacı aslında çok uzun olabilir. Muhtemelen bu, motorlarını monte ederken, üreticinin dökme demir döküm silindir gömlekleri, dövme krank mili ve soğutma sisteminde çift siklon elemanı kullanması gerçeğinden kaynaklanıyordu.

 • Düşük ses seviyesi.Özellikle, bu plandaki çiftçilerin ve ev sahiplerinin iyi değerlendirmelerimotoblock "Subaru" için motoru hak ettiçizgiBunun düşük gürültü seviyesiöncelikle inşaatlarında olduğu gerçeğinden dolayıSağlam bir krank mili ve yeni nesil hava filtresi dahildir. Ayrıca, sessizliği ile, Subaru motorları, eksantrik mili ve pistonların modifiye profillerine mecburdur.

 • Yüksek derecede güvenilirlik.Ağda bulunan geri bildirime göre, bu markanın motorlarını tamir etmek neredeyse hiç gerekmemektedir. Subaru motorlarının yüksek güvenilirliği her şeyden önce elde edilir.Soğutma sistemindeki özel hava kanallarının yanı sıra güçlendirilmiş bir krank milinin varlığı nedeniyle.

motor subaru ile motoblock neva hakkında değerlendirme

Çok iyi müşteri geri bildirimi motorları buüretici de düşük petrol tüketimi için hak etti. Subaru motorlarının yapımında, diğer şeylerin yanı sıra, özel bir konfigürasyona sahip bir yağ halkası sağlanmaktadır. Ayrıca tüm hatların motorlarının geliştirilmesinde mühendisler, geliştirilmiş karter havalandırması sistemi geliştirdiler.

Motoblok motoru için Subaru: negatif yorumlar

Tüketicilere, motorlara göre dezavantajlar"Subaru" neredeyse yok. Tek şey, bazı çiftçiler ve hanehalkı arsa sahipleri, bu üreticinin ürünlerini eksi olarak, en az 92 yakıtla benzin kullanan benzin kullanabileceğini düşünmektedir.

Ayrıca bu markanın motorlarının dezavantajlarına, birçokTüketiciler, kış aylarında oldukça kötü bir şekilde başladıkları gerçeğine atıfta bulunurlar. Ama elbette, eksi ilkesizdir. Sonuçta, banliyö bölgelerinde motor bloklarının soğuk mevsimi pratikte kullanılmamaktadır. Yaz aylarında, bu üreticinin motorları, değerlendirmelerle yargılanarak, bir saat gibi çalışır. Bazen çiftçiler, bu motorların yakıt deposunun tamamen "gözbebeklerine" doldurulamayacağı gerçeğinden hoşnut değiller.

Motoblock özellikleri için Subaru motor

tamirat

Bu markanın tüketicilerin motorlarından iyi değerlendirmeleri, diğer şeylerin yanı sıra kazanılmış ve bakımın nispeten kolay olması için.Motor "Subaru" ile motorblock "Neva" arızalarıörneğin (veya başka herhangi bir şekilde), genellikle kolayca elimine edilirÖncelikle yapının bileşenlerinin yüksek derecede değişebilirliğineonun motoru. İstenirse, örneğin, hava filtresi ve ateşleme bobini modeldenEX17, EX21 için kullanılabilir vebuna göre, aksine. Tabii ki, bu markanın motorunun yanı sıra hemen hemen her türlü bakımı, standart takımlar kullanılarak gerçekleştirilebilir.

Kendi kendini tamir ederken, çiftçi aşağıdaki basit kuralları gözlemlemelidir:

 • parçaların yerini hatırlamak;

 • Çıkarılmış parçaları ayrı bir kutuda saklayın;

 • geçici olarak toplanan eşyaları saklamak

Motor subaru ile motoblock neva

Hangi motor blokları temin edilebilir

Bu markanın motorları çeşitli motor blokları ile donatılabilir. Örneğin, bu model genellikle çiftçiler için böyle popüler bir teknikle donatılmıştır:

 • motoblock "Favori";

 • Zanaatkar.

Genellikle piyasada ve motor "Subaru" ile popüler motoblok "Neva" da görebilirsinizAyrıca, bu tür motorlar "Selam" tekniği ile donatılmıştır. tillersBu pazarda bugün bu iki marka, bu arada,en çok satılan Çiftçiler arasında en popüler olanları.

Motoblock için Subaru motoru yorumlar

Motor "Subaru" motoblock "Neva" hakkında yorumlaryanı sıra, "Selam" hakkında, iyi olanlar da dahil olmak üzereçünkü bu teknik düşük yakıt tüketimi, yüksek güç ve çok yönlülük ile karakterizedir. Bazı çiftçiler, "Neva" motor bloklarının yokluğunu sadece büyük ağırlıklarının olmadığını düşünüyorlar. Ama motora, elbette, neredeyse hiç ilişki yok.

Motorların maliyeti

Daha önce de belirtildiği gibi, "Subaru" markalı motorların fiyat aralığı çok geniştir. Popüler modeliRobin-Subaru EX17,örneğin, tedarikçiye, 15-18 bin ruble bağlıdır. Ayrıca piyasada bugün bir model varRobin-Subaru EX17Premium, fiyatı 25 bin ruble kadar ulaşabilir.

MotorMotoblock için "Subaru"EX21DH,Daha fazla güce sahip olduğu için biraz daha pahalıya mal oluyor.Robin-Subaru EX17 -19-25 bin ruble sınırlarında.

Motor subaru ile arıza motoblock neva

Nispeten düşük maliyetle mükemmelteknik özellikler - bu, elbette, diğer şeylerin yanı sıra, bu üreticinin motorlarının tüketicilerinin mükemmel değerlendirmeleri kazanmıştır. Piyasada bugün, tabii ki, küçük tarım ekipmanları için motorlar ve daha ucuz.Buna göre, ve onlarla donatılmış motobloklar için ödeme, daha azdır. Ancak, motorlu teknikSubaruçiftçiler tarafından, diğer birçok benzer birim ile donatılmadan daha kaliteli ve üretken olarak düşünülmektedir. Motor "Subaru" motoblock "Neva" hakkında yorumlar.örneğin, aralarında mükemmel olanlar var, ve bunun için fazla ödeme yaptıkları içingenellikle çok fazla değilhakkında. PArsa sahibinin çok faydası var.

Motoblock Subaru için motor: özellikleri, yorumlar 2019

Motoblock Subaru için motor: özellikleri, yorumlar 2019

Related news

 • Emziren Anneler Nasıl Zayıflar Diyet Listeleri, Kürler ve Çaylar
 • Tasarımı ve İçeriğiyle Yemek Yeme İsteği Varsa da İnsanın İştahını Kapatan Birbirinden Garip 15 Menü
 • İstanbuldaki 3 terör saldırısında yeni gelişme İşbirlikçiler yakalandı
 • Nar Peltesi
 • Güllaç

 • Motoblock Subaru için motor: özellikleri, yorumlar 40

  Motoblock Subaru için motor: özellikleri, yorumlar


  Motoblock Subaru için motor: özellikleri, yorumlar 18

  Motoblock Subaru için motor: özellikleri, yorumlar 2

  Motoblock Subaru için motor: özellikleri, yorumlar 73

  Motoblock Subaru için motor: özellikleri, yorumlar 65

  Motoblock Subaru için motor: özellikleri, yorumlar 65

  Motoblock Subaru için motor: özellikleri, yorumlar 25

  Motoblock Subaru için motor: özellikleri, yorumlar 57

  Motoblock Subaru için motor: özellikleri, yorumlar 54

  Motoblock Subaru için motor: özellikleri, yorumlar 54

  Motoblock Subaru için motor: özellikleri, yorumlar 5

  Motoblock Subaru için motor: özellikleri, yorumlar 93

  Motoblock Subaru için motor: özellikleri, yorumlar 30

  Motoblock Subaru için motor: özellikleri, yorumlar 45