Mor Göz Makyajı

Mor Göz Makyajı
Mor Göz Makyajı


Mor Göz Makyajı

Mesala:Göz makyajı nasıl yapılırveyesiyah göz makyajı nasıl yapılırşeklinde yapılan aramalarda sayısız makyaj sitelerden rahatlıkla alakalı konulara cevap bulabilirsiniz. Diğer yandan konumuz olanmor göz makyajıile yararlı yazılarıda bulmak mümkündür.

Mor Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Mor göz makyajıve genel olarak diğer canlı tonlardaki renkleri kullanarak harika bir ile güzelliğinizi ön plana çıkarabilir, çevrenizdeki insanların dikkatini çekebilirsiniz.

Aktif olaraksiyah göz makyajını seven bayanların siyah göz kalemi ve eyeliner ile yaptıkları makyajda değişiklik yapıpmor göz makyajıyapmaları değişiklik sağlayacaktır. Daha seksi, daha anlamlı olan mor göz makyajı ile eksrta kalem çekerekmor dumanlı göz makyajısizi farklı kılacağından emin olabilirsiniz.

mor göz makyajı,göz makyajı

Mor Göz Makyajı Çeşitleri

Morgöz makyajını anlatmadan önce, makyajınınız sağlıklı olması için mor tonlarına 3 farklı fara sahip olmanız gerektiğini mutlaka bilmeniz gerekir.

Makyaja başladığınız zaman tonlama yapılırken çekici ve alımı bir göz görüntüsü elde etmek için mutlaka değişik tonardaki renklerin bir araya getirilmesi sağlanmalıdır.

Mor göz makyajınabaşladığınızda dikkat etmeniz gereken ilk kural 3 tondaki mor reklerden orta tonda olan ile başlamalısınız. Orta tondaki rengi göz kapağınızın üzerine yayarak sürmeniz gerekir. İşlemin devamında göz kapağınızın üst kısmına en açık tonu sürüyoruz ve son işlem olarakta göz kapaklarınızın alt kısımına en koyu reng ile rötüş yapıyoruz.

mor göz,mor göz makyajı

Mor göz makyajı ile birlikte uygulanacak diğer tarz çeşirleri ise;

Göz kapaklarınıza yapacağınız makyaj işleminde daha alıcı ve daha dolu bakışlar için metalik tonlardaki renkleride makyajınızın içerisine ekleyebilirsiniz.

Büyük göz yapısına sahip olan bayanların makyaj işleminde beyaz yada simli göz kalemi ile gözün iç kısımlarına uygulama yaparak herkesi kendine hayran bırakmasına kaçınılmazdır.

mor göz makyajı,göz makyajı

Kipriklerin dip kısımlarına aşırı derecede fazla olmamak kaydı ile mürdün rengindeki farı uyguladıktan sonra, bunuda üzerine mat tonlardaki farı uygulamanız hem değişiklik hemde kalın bir kiprik görüntüsü kazanmasını sağlayacaktır.

Eğer koyu tene sahip bir bayansanız mor renk makyajı yaparken ton olarak lila tonlarını seçmeniz ve aynı tonda kalemleri kullanmalısınız. Bu şekilde makyaj yaparak hem hafif bir makyaj görüntüsü elde ederken hemde çok tatlı bir görüntü elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Mor Göz Makyajı

Mor Göz Makyajı

Related news Mor Göz MakyajıMor Göz Makyajı


Mor Göz Makyajı


Mor Göz Makyajı


Mor Göz Makyajı


Mor Göz Makyajı