Modern minibüs Ford 2019

Modern minibüs Ford 2019 Modern minibüs Ford

Modern minibüs "Ford"

Rahat, mükemmel görünüm ve"Ford" minibüsünün teknik özellikleri, birçok potansiyel alıcının özel ilgi gösterdiği mükemmel bir ulaşım aracıdır. Bu ulaşımın belirli yönleri hakkındaki görüşünüzü netleştirmek faydalı olacaktır.

minivan ford

Eşsiz bir araç

Görünür çabaları olmayan minibüs "Ford"Mükemmel kapasitesi ve taşıma kapasitesinden bahseden, 20 + 2 kişilik bir insanın ulaşımıyla başa çıkıyor. Altı vitesli manuel şanzıman iyi ve güvenilir şekilde çalışır. Otobüsün fabrika ekipmanı ek finansal yatırımlar gerektirmez. Bu araç, konforlu sürüş için gerekli tüm gerekli cihazlarla donatılmıştır.

Beyaz minibüs "Ford" modern birbenzersiz bir stil ve makinenin tasarımına sahip. Her şeyden önce, sürücü koltuğu kolaylık ve işlevsellik açısından şaşırtıcı derecede çekici. Dikkat çekici bir şekilde düzenlenebilir (8 pozisyon). Rusya ikliminde önemli olan bir ısıtma fonksiyonu vardır.

Sürücü kabinindeki yolcu koltuğu hakkında konuşursanız, bazı güzel ek seçenekleri de görebilirsiniz:
1. Çift koltuk, aynı zamanda özel ve optimal bir ısıtmaya sahiptir.
2. Bir katlanır masa. Tüm değerli şeyleri saklamak ve saklamak istiyorsanız, yapabileceğiniz belirli bir bölüm var.
3. Kumaş - koltuk döşemesi. Yeterince şık ve gerçekten şık görünüyor. Bu hiç kimseyi kayıtsız bırakamaz.minibüs Ford model hattı

Güvenilir bir arkadaş

Şık minibüs "Ford" mükemmelBüyük bir dost şirket tarafından uzun mesafeli seyahat etmeden yaşamı hayal etmeyenler için bir çözüm. Bir minibüs, çalışanlarının zamanını, özellikle çalışmanın çeşitli vardiyalarda düzenlenmesi durumunda, değerine sahip olan küçük bir firma için mükemmel bir çözümdür. Bu aracı kiraladığınızda, herhangi bir şehre güvenle gidebilir ve manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

minibüs ford transitHer açıdan güvenilir minibüs "Ford"Tüm kabinin tam havalandırması için gerekli olan sağlam bir cam, iki pencere vardır. Hafif tonlama, otobüse benzersiz bir görünüm kazandırır. Genel olarak, araba inanılmaz, harika görünüyor. Her küçük ayrıntıyı düşündüm, her şey kesinlikle doğru yerdedir.

Bir minibüs modelleri

"Ford" minibüsleri hangi versiyonlarda üretiliyor? Makale çerçevesinde model yelpazesi tamamen ilgisizdir. Rus yollarında en yaygın:
1. "Ford Transit 460".
2. "Ford Transit Suite".
Her iki model de ekonomiye ve iyi hız göstergelerine bağlı olarak büyük talep görmektedir.

minibüs ford fiyatEşsiz minibüs Ford Transit ile donatılmıştırmükemmel klima. Böylece, gerekli hava sıcaklığı otomobilin iç kısmında sürekli olarak korunur. Bu kullanışlı araçta sürücü ve yolculara rahat bir atmosfer sağlanıyor.

Bugün birçok tüketicinin sorunuyla ilgileniyorBöyle bir zevk ne kadar ve her şirket bir minibüs Ford'u karşılayabilir. Onlara göre fiyat iyi, ancak yatırım fonlarını haklı kılan yüksek kalitede, zamana göre test edilmiş bir teknik elde edersiniz (bazı modellerde 1 500 000 rubleden daha pahalıya mal olur).

Yaşam için mükemmel çözüm

Biraz daha dikkat etmeye değerBu aracın özellikleri gerçekten bu aracın değerini takdir etmek için. Koltuklar, temizliği kolay ve basit dokunuşlu malzemeye yumuşak ve hoş bir şekilde dekore edilmiştir. Böylece, salonun bakımı minimum fiziksel çabaya mal olacaktır.

İstisnasız tüm vücut elemanları sağlam ve sıcaktır. İç aydınlatma yumuşaktır, gözleri tahriş etmez. Bu yetenekli otobüsü yönetin bir zevktir.

"Ford Transit 460" insanların ulaşımında yer alan şirketler için mükemmeldir.
"Lux" modeli, gerçek rahatlığı seven ve başkalarına iyi bir izlenim bırakmak isteyen bir iş adamı tarafından karşılanabilir.

İşletmeniz için rahat veyolcu taşımak için geniş araba? Daha sonra, ara sıra iç düzenin çeşitliliği tarafından hoş bir şekilde şaşıracak olan minibüslere "Ford" dikkat etmeniz gerekiyor.

Modern minibüs Ford 2019

Modern minibüs Ford 2019

Related news

 • Kızamık rahatsızlığına ne yapılmalı
 • Bebeklerde reflüye ne iyi gelir
 • Evdeki deri ceketi temizleme
 • Yayın Aerostat Grebenshchikova - kaderin ülkesine gezi
 • Yapraklı Fıstıklı Fiyonk Oyası Yapımı

 • Modern minibüs Ford

  Modern minibüs Ford


  Modern minibüs Ford

  Modern minibüs Ford

  Modern minibüs Ford

  Modern minibüs Ford

  Modern minibüs Ford

  Modern minibüs Ford

  Modern minibüs Ford

  Modern minibüs Ford

  Modern minibüs Ford

  Modern minibüs Ford

  Modern minibüs Ford

  Modern minibüs Ford