Mila Tumanova - biyografisi ve okulu Milamar 2019

Mila Tumanova - biyografisi ve okulu Milamar 2019

Mila Tumanova - biyografisi ve okulu Milamar 91 17.02.2019, 21:24

Mila Tumanova - biyografisi ve okulu "Milamar"

Dünya metamorfoza ve onunla geçiyorinsanlar değişiyor. Tabii ki, bu doğal bir süreçtir, ancak hırs peşinde yaşamaya değer gerçek değerlerin gözden kaybetmek kolaydır. Bu özellikle kadınlar için değil, aynı zamanda erkeklerin sorumluluklarını üstlenmek zorunda kalan kadınlar için de geçerlidir. Sonuç olarak, bir kadın yalnız ya da çoğu zaman aşağılık kompleksi olan sevilmemiş bir insanla ilişki içinde.mila sisi

Mila Tumanova: biyografi ve kişisel yaşam.

Daha iyi yöneltilen değişiklik içinGeyşa'nın "Milamar" okulunun yaratıcısı Mila Tumanova'nın, "Kadın Dünyası" kulübünün projeleri ve kadınların kendi kendilerini gerçekleştirmeleri üzerine birçok eğitimin yazarı. Mila, Tomsk Devlet Üniversitesi, Plehanov Akademisi ve Polimod Enstitüsü'nde bir öğrenciydi, birçok iş eğitiminden mezun oldu ve bazılarında asistandı. Ama sonunda kişisel gelişim ve ezoterizmin temalarıyla ilgilendiğini fark ettim. Tumanova'nın kendisinin de belirttiği gibi, ilk başta, kadınların kendi kendini gerçekleştirme konusunda eğitime ciddi bir şekilde katılmayı düşünmediğini, ancak ne kadar çok harcadıklarını, daha çok onun hayatının işi olduğunu fark ettiğini düşünmüyordu. Mila Tumanova, kendisini hayallerini gerçekleştiren mutlu bir kadın olarak adlandırıyor. İki oğlu ve sevgili eşinin annesi.Milamar okulu

Okul neden "Milamar" bu kadar popüler?

Geçmişten günümüze, dünya dinlerinin çoğu vefelsefi okullar, erkeğin bir kazanan olduğu gerçeğine meyillidir ve kadın, ocağın koruyucusudur. Ana rolü evde, çocukta ve kocayla meşgul olmaktır. Fakat modern gerçekler, kadına bir işlev daha atıyor - aileyi çalışmak ve desteklemek. Ve insanoğlunun zayıf yarısı, karakterini etkileyemeyen, ancak erkeklik dünyasının yasalarına göre yaşamak zorunda kalıyor - zamanla, kadınsı nazik başlangıç, iğrenç erkeksi tamamlıyor. Ve birkaç nesil için devam ediyor. Bu bugün neye yol açtı? Mila Tumanova'nın işaret ettiği gibi, kadınlar, “etek giymiş bir adam” ruhuyla ortaya çıkmış, sonunda bu rolden bıkmış ve basit kadın mutluluğunu istemişlerdir, ancak bunu deneyimleyemezler. Sorun, bağımsız bir kişilik olarak yetiştirilmeleri, herşeyi başarabilmeleri ve kadına ve mutluluğa geri dönmeyi öğrenmeleri gerektiğidir. Erkek olarak büyümüş, kadınsı bir şey kaybeder ve erkeksi tamamen yeniden üretemez. Ve sonuç olarak, bir kadın ya kadın ya da erkek olarak farkına varamaz. Böyle bir kadının evliliğinin iki senaryosu olabilir - ya aile içinde erkek sorumluluklarını üstlenir, ya da kocasıyla rekabet eder. Böyle bir evlilik başarısızlığa ya da mutsuz bir geleceğe mahkumdur, çünkü eşlerden biri böyle bir rolden sıkılır. Fakat bu, bir kadının kendini kendi kendine yerine getirmemesi ve kariyerini bırakması gerektiği anlamına gelmez - bir çiftin temel amacı kadın ve erkek enerjilerinin dengesini korumaktır ve bu çoğunlukla kadına bağlıdır - bu yüzden onun kendisiyle başa çıkması çok önemlidir.mila tumanova biyografi

Okulun tarihi ve hedefleri

Yazarın kendisi dediği gibi, geyşa okulunun oluşturulmasıkendiliğinden - ilk öğrenciler için sınıflar evdeydi ve kurs yoga, müzik, vokalde yaşadığı deneyimi, DJ, model ve TV sunucusu olarak çalışmayı içeriyordu. Bugün Mila Tumanova okulun programlarının çoğunun yazarıdır. Çok yönlüdürler. Ana hedef, kadınların erkeklerle ve kariyerleriyle ilişkilerinde kendini gerçekleştirmeleridir.

Okul geyşa "Milamar" şu anda sadece popülerlik değil, aynı zamanda verimlilikten de bahseden 11.000'den fazla katılımcıya sahiptir.

Okulun amacı kadınların kendilerini bulmasına yardım etmektir.kendilerini oldukları gibi kabul eder veya kendi istekleri doğrultusunda öncelikleri değiştirir ve kendileriyle ve dünyayla uyum içinde yaşarlar. Bunun için iç enerjisini ve harici fiziksel potansiyelini ortaya çıkarmak gerekir. Katılımcıların yaş ortalaması 25 - 45 yıldır.kadın kendini gerçekleştirme

Okul programları

Sınıflar 4 yönde yürütülmektedir:

 • “Kadınların oluşumu” açıklamaya yöneliktir veiçsel bütünlük ve uyum duygusunun oluşumu. Bu, içsel daralma, aşağılık kompleksi, kadınlık oluşumu, cinsellik ve özgüvenden kurtulmayı ima eder. Bu program karı koca, anne ve kızı arasındaki ilişkiyi geliştirmeye yardımcı olacaktır.
 • "Karşı cinsle ilişkiler"erkeklerle ilişkiyi anlamaya yardımcı olur - hataların analizi, davranış senaryoları, dünyanın algılanışındaki farklılıklar, kavrama tarafları, aşağılık kompleksi ve korku. Bu yaklaşım kadınlık, cinsellik ve özgüven geliştirmeye yardımcı olur. Bu iç bütünlük ve uyum bulmanızı sağlar.
 • "Karşı cinsle ilişkiler"Bir erkekle kadın arasındaki ilişkinin temel hatalarını düzeltmeyi, dünya görüş ve davranış senaryolarındaki farklılıkların önündeki engelleri ve aile ilişkilerinde yaşanan sorunları gidermeyi amaçlamaktadır.
 • "Kadınlar için Etkinlikler", çekiciliği ve cinsiyeti artırmayı hedefliyor. Bu, duygusallık alanında belirli beceriler geliştirmek için pratik dersler içerir.
 • "Kişisel gelişim, kendini gerçekleştirme ve psikoloji"Ortak gelişim sınıflarını, kendi kendini gerçekleştirme yollarının ve araçlarının tanımını içerir. Bu eğitimler tamamen kadınsı olma ile ilgili değildir ve aynı zamanda insanlığın güçlü yarısının temsilcileri için de yararlı olacaktır.
Mila Tumanova - biyografisi ve okulu Milamar 2019

Mila Tumanova - biyografisi ve okulu Milamar 2019

Related news

 • Tarihteki Egzersiz: Kolesnikof adının kökeni
 • İnce, Kılıçdaroğlunu Sorumlu Tuttu: Seçimi Gel Bakalım Muharrem ile Kaybettik
 • Mide Bulantısı ve Öğürme

 • Mila Tumanova - biyografisi ve okulu Milamar 44

  Mila Tumanova - biyografisi ve okulu Milamar


  Mila Tumanova - biyografisi ve okulu Milamar 91

  Mila Tumanova - biyografisi ve okulu Milamar 9

  Mila Tumanova - biyografisi ve okulu Milamar 4

  Mila Tumanova - biyografisi ve okulu Milamar 31

  Mila Tumanova - biyografisi ve okulu Milamar 9

  Mila Tumanova - biyografisi ve okulu Milamar 24

  Mila Tumanova - biyografisi ve okulu Milamar 30