Michelin Pilot Super Sport lastikleri: açıklamalar, artılar ve eksikler, incelemeler 2019

Michelin Pilot Super Sport lastikleri: açıklamalar, artılar ve eksikler, incelemeler 2019
21.08.2019

Michelin Pilot Super Sport lastikleri: açıklamalar, artılar ve eksikler, incelemeler 99

Michelin Pilot Super Sport lastikleri: açıklamalar, artılar ve eksikler, incelemeler

Fransız lastik üreticisinin yaz serisiYüksek performanslı Michelin Pilot Süper Spor lastikleri içerir. Kauçuk başlangıçta Ferrari ve Porsche gibi güçlü spor otomobilleri için yaratılmıştır.

Michelin Pilot Super Sport'un belirgin özellikleri

Michelin lastiklerinin geliştiricileri, yüksek hızlı ve hareket güvenliğinde maksimum sürüş konforuna güveniyorlardı.

İlk Michelin Pilot Süper Spor:2011 yılında halka tanıtıldı. Neredeyse tüm spor arabaları tarafından kullanılırlar. UHP modeli çok fazla potansiyele sahip, bu nedenle birçok otomobil sahibi araç için araç satın almayı tercih ediyor.

Bu markanın yenilikçi lastiklerini yaratmakYüksek mukavemetli Twaron sentetik malzeme kullanıldı. Yüksek teknik ve operasyonel özelliklere sahip olan aramid kimyasal elyaf askeri teçhizat ve havacılık mühendisliği üretiminde kullanılan en yaygın malzemelerden biridir. Twaron'un lastik yapımında kullanılan sağlamlık ve hafiflik, Michelin Pilot Super Sport da dahil olmak üzere başlıca özelliklerdendir.

michelin pilot süper spor

Bicompa teknolojisi

Michelin Pilot Super Sport XL ile üretilmektedir.Bi-Bileşik teknolojisi kullanarak. Uzmanlara göre, bu markanın lastikleri, asimetrik sırtın her iki yanında farklı kauçuk bileşikleri kullanılması nedeniyle en zorlu yarış pistlerinde kullanılabilir.

Bu teknoloji ilk önceyarışlar sırasında kullanılan lastiklerin imalatı. İki bileşenli koruyucu, evrenseldir, çünkü bir tanesi kuru hava için uygun olan ikinci bölümden kaygan ve ıslak bir yol için olan iki ayrı parçadan oluşur.

Michelin Pilot Sport 4

Michelin Pilot Süper Spor 4 - asimetrikbinek otomobilleri yaz lastikleri kategorisi UHP. Sportif özelliklere sahip araçlara monte edilmişlerdir ve maksimum 300 km / saate kadar yüksek bir emniyet seviyesi garantilemektedirler. Yol yüzeyine mükemmel yapışırlık ve mükemmel kontrol edilebilirlik ile ayırt edilirler ve bunlar uzun çalışma ömrü ve aşınma direnci seviyesi ile birleştirilir.

UHP hükümdarı Fransızlar tarafından başlatıldı2001 yılında üretici ve Michelin Pilot Süper Spor R19 onun içinde son nesildir. Tüm zamanların satışları için bu ailenin lastikleri, spor otomobil sahiplerinin takdir ettiği yüksek performans nedeniyle büyük bir popülerlik kazanmıştır. Buna rağmen, üretici Michelin Pilot Super Sport 4'ün bu markanın lastikleri hakkında otomobil sahiplerinin temsilini tamamen tersine çevireceğini belirtiyor.

michelin pilot süper spor r19

Kontrol doğruluğu

Michelin Dinamik Yanıt teknolojisi geliştirirMichelin Pilot Süper Spor değerlendirmeleri sadece uzmanlar tarafından değil, aynı zamanda sıradan sürücüler tarafından belirtilir, direksiyon, hızı ve tepki doğruluğu. Direksiyon simidinin konumunu değiştirmeye yönelik doğru ve yıldırım hızında reaksiyonlar, aramid lifleri ve naylonun bir yapısı kullanılarak sağlanır.

Yolda kararlılık

Yüksek mukavemetli ve hafif kullanımı sayesindeçeliğin mukavemetini aşan aramid lifleri, Michelin kauçuğunun farklı şartlara adapte edilmesi birkaç kat daha hızlı gerçekleşir ve asfaltla temas bandı uzun süreli yüklerde bile değişmez.

michelin pilot süper spor yorumlar

Islak yolda güvenli sürüş

Michelin Pilot Super Sport lastikleri üretildiHidrofobik silika ve fonksiyonel elastomerlerden oluşan bir kauçuk bileşiği. İstisnai fren ve tutuş sadece kauçuğun malzemesiyle değil, aynı zamanda temas yüzeyindeki suyu çabuk bir şekilde çıkaran sırtın geniş ve derin olukları sayesinde de sağlanır.

Uzun hizmet ömrü

Michelin markasının lastikleri dayanıklılık veuzun ömürlü. Şirketin mühendisleri sadece lastiklerin bağlantı ve hız özelliklerini arttırmayı değil, aynı zamanda yuvarlanma direncini ve aşınma seviyesini de azaltmayı deniyorlar.

Pilot Spor 4S

2019 yılında UHP-lastikleri Michelin 4 yenisiyle değiştirildilastik üretimi - gelişmiş model Michelin Sport 4S. Yenilik, özellikle güçlü spor otomobiller için tasarlanmış, asimetrik sırt deseni ile yüksek hızlı bir lastiktir. Islak ve kuru yollarda iyi seyir stabilitesi, iyi kontrol edilebilirlik ve hızlı frenleme ve uzun çalışma süresi ile ayırt edilirler.

lastikler michelin pilot süper spor

Michelin lastiklerinin yeni hattı bir sürpriz oldu: Lastik Pilot Spor 4, 2015 yılında gösterildi ve bir yıl sonra Fransız üretici 4S gösterdi. Önceki model, diğer şeylerin yanı sıra, British Auto Express tarafından yürütülen bağımsız testlere çok iyi bakıyordu.

Pilot Sport 4S lastikleri şu şekilde konumlandırıldı:Pilot Sport 4'ün geliştirilmiş bir versiyonu ve UHP-kauçuğun bir önceki versiyonunun yerine geçecek şekilde oluşturuldu ve bu süre içinde yüksek hızlarda hayranlar arasında inanılmaz bir popülerlik kazandı.

Çift komplike yapısı

Teknik uzmanlar ve uzmanlar buna dikkat çekiyorMichelin Sport 4S lastikleri, çift komponentli bir lastik yapısı sayesinde hem kuru hem de ıslak yollarda mükemmel performans ve verimli frenleme sağlar. Lastik sırtının dış kısmı, kuru asfaltla lastiklerin yapışma seviyesini arttıran bir hibrid eklemden oluşurken, iç kısım, ıslak ebat boyunca hareketin güvenilirliğini arttıran özel bir elastomer ve silis kauçuk bileşiğinden yapılmıştır.

Bu lastik uzmanı modelinde neredeyse uyumsuz özellikleri bir araya getirebildiler - ıslak ve kuru yolda sürmeyi ve mükemmel tutuşu.

2016 yılında TÜV SÜD ve DEKRA'nın uzman gruplarıotomotiv kauçuk Michelin Pilot Süper Spor bağımsız testler yürüttü. Yapılan testlerde, farklı markaların bu lastik modelinin doğrudan rakipleri de yer aldı.

michelin pilot süper spor xl

Michelin Pilot Sport 4S, kuru asfaltta en yüksek hızda tam bir duruşa ihtiyaç duyuyor 34 metre, rakiplerinden en iyi lastikler ise 0.83 m fren mesafesine sahip.

Kuru yol yüzeyinde tam bir duruşa biraz daha düşük bir hızda frenleme 27.73 metre mesafede gerçekleşir. Rakiplerin benzer bir hızdaki fren mesafesi 2,5 metreyi aşmaktadır.

Michelin Pilot Sport 4S lastikleri 3 km uzunluğundaki sargılı bir yolda kontrol edilebilirlik testinde en iyi sonuçları gösterdi.

Sınıfında, lastiğin ömrü en uzunlardan biridir, buna ek olarak, bu model 50 bin kilometrelik bir bariyere dayanan tek modeldir.

Bu lastiklerin ayırt edici özelliği, otoyol boyunca sürüş sırasında yüksek sürüş konforu ve daha az gürültü seviyesi olarak adlandırılabilir.

Michelin Pilot Super Sport lastikleri: açıklamalar, artılar ve eksikler, incelemeler 2019

Michelin Pilot Super Sport lastikleri: açıklamalar, artılar ve eksikler, incelemeler 2019

Related news

 • Şeyma Şubaşının makyajında kullandığı ürünler
 • Çocuklarda Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Belirtileri ve Teşhisi
 • Soğan Halkası Nasıl Yapılır
 • LORLU POĞAÇA
 • Brüt yatırım ve dış ekonomik faaliyetin uygulanmasındaki önemi

 • Michelin Pilot Super Sport lastikleri: açıklamalar, artılar ve eksikler, incelemeler 96

  Michelin Pilot Super Sport lastikleri: açıklamalar, artılar ve eksikler, incelemeler


  Michelin Pilot Super Sport lastikleri: açıklamalar, artılar ve eksikler, incelemeler 53

  Michelin Pilot Super Sport lastikleri: açıklamalar, artılar ve eksikler, incelemeler 42

  Michelin Pilot Super Sport lastikleri: açıklamalar, artılar ve eksikler, incelemeler 81

  Michelin Pilot Super Sport lastikleri: açıklamalar, artılar ve eksikler, incelemeler 85

  Michelin Pilot Super Sport lastikleri: açıklamalar, artılar ve eksikler, incelemeler 10

  Michelin Pilot Super Sport lastikleri: açıklamalar, artılar ve eksikler, incelemeler 39

  Michelin Pilot Super Sport lastikleri: açıklamalar, artılar ve eksikler, incelemeler 28

  Michelin Pilot Super Sport lastikleri: açıklamalar, artılar ve eksikler, incelemeler 13

  Michelin Pilot Super Sport lastikleri: açıklamalar, artılar ve eksikler, incelemeler 36

  Michelin Pilot Super Sport lastikleri: açıklamalar, artılar ve eksikler, incelemeler 88