Merhem Rölyef. Yorumlar. talimat 2019

Merhem Rölyef. Yorumlar. talimat 2019

Merhem Rölyef. Yorumlar. talimat 8 16.03.2019, 05:34

Merhem "Rölyef". Yorumlar. talimat

Fiyatı "Rölyef" (merhem) olan ilaç başlıyor245 ruble'den itibaren, antihemoroidi belirtmektedir. İlaçların bir parçası olarak, köpekbalığı karaciğeri yağı mevcut. Bu bileşen, immünomodülatör, anti-inflamatuar, yara iyileşmesi, lokal hemostatik etkiye sahiptir. İlaçtan başka bir aktif madde olan fenilefrin hidroklorür, adrenomimetik grubun vazokonstriktör bileşiğidir. Bileşen, lokal kullanıma bağlı olarak vasküler klirensi azaltır, bu sayede düğümlerden çıkan akım ile hemoroidal dokuda kan dolaşımı arasındaki dengeyi normalleştirir. Bu aktivite anorektal bölgede kaşıntı, eksüda fenomenleri, seröz deşarj, hemoroiddeki şişlik ve diğer patolojileri ortadan kaldırır.

tanıklıkdin merhemi fiyatı

Hazırlık "Rahatlama" (uzmanların incelemeleri)Bu kanıt) anal fissür, hemoroid (iç ve dış yer), Anal kaşıntı için etkilidir. İlaç erozyonlar ya mikrotravmalara anüs için önerilir. anti-inflamatuar, yara iyileşmesinde, kan kesici merhem ve "Rölyef" yatıştırıcı özellikleri (derecelendirme doktorlar bu bilgiyi teyit) nedeniyle yanma ve hastalık perianal bölgeyi ve rektum eşlik diğer nahoş hisler, rahatsızlığı ortadan kaldırmak için bir semptomatik tedavi olarak kullanılabilir.

Kullanım metoduDini incelemeler

Merhem "Rölyef" (doktorların incelemeleri hakkında uyarıyorbu) boşaltma ve hijyen prosedürlerinden sonra kullanılmalıdır. Belirtileri hafifletmek ve dengeli bir terapötik sonuç elde etmek için, ilaçları düzenli olarak kullanmanız gerekir. Etkilenen bölgeye astar uygulama kolaylığı sağlamak için özel bir aplikatör kullanılmalıdır. Az miktarda bir ilaç anorektal bölgenin dış bölgesini tedavi eder veya anüs içine sokulur. Tavsiye edilen kullanım sıklığı günde en az dört kez. Tedaviyi sabahları, akşam saatlerinde ve her boşaltmadan sonra yapmak arzu edilir. Kullanımdan sonra, aplikatör ılık hareket suyu ile durulanmalı, kurutulmalı ve koruyucu bir kapak altına konulmalıdır.

Yan etkilerMerhem Reef Yorumlar

Merhem "Rölyef" (hastaların incelemeleribu) doktor tavsiyesi ile iyi tolere edilmektedir. Nadiren alerjik reaksiyon, aşırı duyarlılığa bağlıdır. İlaç dozajında ​​önemli miktarda fazlalık olması durumunda, aşırı pıhtılaşma olasılığı ortaya çıkar.

Kontrendikasyonlar

Merhem yok "Rahatlama" reçete edilir (doktorların incelemeleritromboembolik hastalık, granülositopeni, ilacın bileşenlerinin hoşgörüsüzlüğü ile bunu uyarmalıyım. Gebelik sırasında ve beslenme sırasında, fetüsün, annenin veya bebeğin muhtemel riskini ve algılanan fayda oranlarını değerlendirdikten sonra yaşam endikasyonları varlığında terapi önerilir.

Ek bilgi

Uygulamada hiçbir vaka kaydedilmemiştiraşırı doz. İlaç kullanırken ağza veya gözlere nüfuz etmemesine dikkat edilmelidir. İlaç, MAO inhibitörleri ile eş zamanlı olarak önerilmemektedir.

Merhem Rölyef. Yorumlar. talimat 2019

Merhem Rölyef. Yorumlar. talimat 2019

Related news

 • Tamir
 • Toprak Güveç Kokusu Nasıl Giderilir
 • Tığ İşi Dantelli Örgü Bayan Yelek Modeli
 • Gurami Çikolata: Tarif, Bakım, Beslenme ve Üreme
 • SEYAHAT
 • HTML etiketleri: düzen, programlama, tasarım

 • Merhem Rölyef. Yorumlar. talimat 26

  Merhem Rölyef. Yorumlar. talimat


  Merhem Rölyef. Yorumlar. talimat 11

  Merhem Rölyef. Yorumlar. talimat 93

  Merhem Rölyef. Yorumlar. talimat 10

  Merhem Rölyef. Yorumlar. talimat 4

  Merhem Rölyef. Yorumlar. talimat 58

  Merhem Rölyef. Yorumlar. talimat 61

  Merhem Rölyef. Yorumlar. talimat 43

  Merhem Rölyef. Yorumlar. talimat 5

  Merhem Rölyef. Yorumlar. talimat 95

  Merhem Rölyef. Yorumlar. talimat 77

  Merhem Rölyef. Yorumlar. talimat 67

  Merhem Rölyef. Yorumlar. talimat 10

  Merhem Rölyef. Yorumlar. talimat 75

  Merhem Rölyef. Yorumlar. talimat 66