Meincraftda bir enderman kimdir 2019

Meincraftda bir enderman kimdir 2019
09.05.2019

Meincraftda bir enderman kimdir 44

Meincraft'da bir enderman kimdir?

"Minecraft" çetelerin olduğu bir oyundurüç türe ayrılır: zararsız, nötr ve agresif. Eski oyuncu, herhangi bir koşulda, ölümle tehdit edilmiş olsalar bile, hiçbir şekilde zarar vermeyecekleri için oyuncuya saldırmayacaklardır. Tarafsız çeteler, dünyayı dolaşıp, kendi hareketlerini yaparak, onları provoke edene kadar oyuncuyu görmezden geliyorlar. Bu karakterlerin bazıları için, çok yakın gitmek için yeterli, bazıları vurulması gerekiyor. Fakat nötr bir mafyayı kışkırttın, o zaman agresif davranacak. Sırayla, agresif mafya, oyuncuyu görür görmez hemen ona saldırmaya başlar. Yani eğer seni görürse dövüşü kabul etmelisin. Her sınıf kendi seçkin örnekler vardır, ama, en ilginç sadece nötr arasında, ancak prensip olarak tüm çetelerin olasılığının en yüksek olduğu, endermena bunu sökmeye en ilginç. Meincraft'ta bu soner kimdir?

Wanderer Edge

maynkraft şirketinde enderman

Resmi olarak bu mafya Kenarın Wanderer denir,ama oyuncular genellikle endermen diyorlar. Gerçek şu ki bu oyunun İngilizce versiyonunda giydiği isim. Bu mafyanın geldiği yer yüzünden ortaya çıktı. "Meincraft" daki Enderman, çoğunlukla İngilizce versiyonunun End olarak adlandırıldığı Edge adlı dünyada görülür. Buna göre, oyuncular daha çok mod endermen olarak adlandırılır ve kökeninin yeri Endom'dur. Böylece, hemen hemen her adımda Ende'de onunla tanışabilirsiniz, ama aynı zamanda sıradan bir dünyada da onunla görüşme çok tehlikeli olabilir. Meincraft'da bir enderman nedir? Neden bu kadar tehlikeli?

Endermen'in özellikleri

maynecraft'da bir enderman nasıl yapılır

Ne zaman dikkat etmeniz gereken ilk şeyMeinkraft'da bir endermanın nasıl göründüğünü göreceksiniz, onun büyümesidir. Gerçek şu ki bu oyunda bu mafya en yüksek olanıdır. Büyümesi üç bloka eşittir. Kahramanın kendisi de dahil olmak üzere tüm diğer canlılar, gözle görülür ölçüde daha az büyümeye sahiptir. Öfkeli siyah renk, yanı sıra parlak mor gözleri, soncuya korkutucu bir görünüm verir. Ancak görünüşünden dolayı anlam ifade etmemektedir. Oyuncuya nasıl davrandığı, tarafsız bir mafya olduğu çok daha korkunç. Bunu hissederek, "Maynkraft" da soncuyu nasıl evcilleştirebileceğinizi öğrenmek isteyeceksiniz, ama ne yazık ki bunu yapmak imkansız. Yani ya çok dikkatli hareket etmeli ya da şiddetli bir savaşa hazırlanmalısın.

Endermenin davranışı

mayncecraft bir enderman evcilleştirmek nasıl

Yukarıda belirtildiği gibi, endermenDokunana kadar dokunmayacak tarafsız bir mafya. "Maynkraft" da bir enderman saldırganı nasıl yapılır? Bunu yapmak için, sadece ona vurmak zorunda kalacaksınız, ve hemen karşılığında size saldıracak. Ama bu sadece günün parlak zamanını ilgilendirir. Bu çete tarafını atlayabilirsin ve sana dokunmayacak. Ama her şey gecenin başlangıcında değişir. Burada, onu kızdırmak için endermen'e yaklaşmaya bile gerek yok. Ona işaret ettiğin anda, yani ona bak, o sana karşılık olarak bakacak, sonra arkasından ışınlanıp sana saldırmaya başlayacak. Bu yüzden geceleri endermen gözlerini görmemek daha iyi olur. Eğer bu gerçekleşirse, o zaman düşmanı gözünüzde tutmaya çalışmanız gerekir ki böylece size geri ışınlanamaz.

Endermen'in diğer özellikleri

Gecenin bu alışılmadık davranışına ek olarakBitişçinin zamanı, aynı zamanda, blok inşa etme konusundaki özlemiyle de ünlüdür. Bu mafya dünya çapında amaçsızca dolaşıyor, periyodik olarak bir blok seçiyor ve onu yeni bir mekana doğru düzenliyor. Enderman oyunda mevcut olan hemen hemen tüm blokları taşıyabilir. Elinde bir karahindiba ile özellikle komik görünüyor.

Meincraftda bir enderman kimdir 2019

Meincraftda bir enderman kimdir 2019

Related news

 • Kabaran saçlar için çözüm önerileri
 • ZEYTİNLİ KURABİYE
 • Düşük hakkında bilinmesi gereken her şey: belirtiler, nedenler, sonuçlar, önleme
 • MİCKEY MİNNİE MOUSE SEVENLERE 3 KENDİN YAP ROJESİ
 • ÖRGÜ PETEKLİ İKİ TARAFLI BEBEK BATTANİYESİ TÜRKÇE VİDEOLU

 • Meincraftda bir enderman kimdir 5

  Meincraftda bir enderman kimdir


  Meincraftda bir enderman kimdir 77

  Meincraftda bir enderman kimdir 74

  Meincraftda bir enderman kimdir 92

  Meincraftda bir enderman kimdir 22

  Meincraftda bir enderman kimdir 35

  Meincraftda bir enderman kimdir 78

  Meincraftda bir enderman kimdir 94

  Meincraftda bir enderman kimdir 56

  Meincraftda bir enderman kimdir 63

  Meincraftda bir enderman kimdir 6

  Meincraftda bir enderman kimdir 10

  Meincraftda bir enderman kimdir 92

  Meincraftda bir enderman kimdir 59

  Meincraftda bir enderman kimdir 91