Marigold dekorasyonu için muhteşem teknik - örme manikür 2019

Marigold dekorasyonu için muhteşem teknik - örme manikür 2019
17.07.2019

Marigold dekorasyonu için muhteşem teknik - örme manikür 79

Marigold dekorasyonu için muhteşem teknik - örme manikür

Kış sezonunun şaşırtıcı ve olağandışı bir eğilimi -Bu örme manikür. Zarif çivilerdeki çiftleşme harika görünüyor. Evde konfor ve rahatlık sunan bir atmosfere sahiptir. Yumuşak örme kazak giymek istediğiniz olağandışı bir manikür ile pencerede oturup bir fincan sıcak cappuccino iç.

Kısa zarif marigoldlar için tercih

Örme manikür tekniği denirmarigold üzerinde üç boyutlu şekillerin dekorasyonu ve yaratılması. Birçok kız, meslekleri nedeniyle çoğu tekniği tasarlanmış uzun boynuzları yetişme fırsatı bulamıyor. Örgü manikür ilginç bir özelliği, küçük kısa çivi daha çekici ve güzel görünüyor olmasıdır.

örme manikür

Her kız bunu nasıl yapmayı düşündüörme manikür. Tırnakları eşarplarda ve şapkalarda sarmak fikri yanlışlıkla göründü. Yeni güzellik trendi yurtdışında yaygınlaşıyor ve global bir yayılıma sahip. Hollywood'un yıldızları, müzisyenler, ünlü dansçılar gibi dekor. Örgü manikür şemaları ve desenleri çok çeşitlidir. Çeşitli örgü, elmas, oval, düz çizgiler, balıksırtı, katlanmış ve darbelere yün iplikleri vardır örgü. Sadece hayal gücünüzü göstermek zorundasınız ve örme manikür olağanüstü güzel ve seçkin olacak.

Renk paleti ve gerekli araçlar

Bilindiği gibi eski Mısır'da bile kızlartırnaklarını kına veya diğer faydalı bitkisel boyalarla boyayın, başkalarının dikkatini çekin ve çekin. Günümüzde manikür pazarı her zevke ve rengin birçok vernik sunuyor. Renk paleti sadece gökkuşağıyla değil aynı zamanda çeşitli parlak ve bedensel tonlarla da ilgilidir. Örme manikür jel-cila veya akrilik oluşturmak için, bir baz tabana, LED lambaya veya UV lambaya ihtiyacımız var. Çiviler bir baz jel ile kaplanmıştır. Daha sonra lambalarla kurutulur. Bunun üzerine farklı renklerde vernikler uygulanır. İki veya üç kat uygulamanız önerilir. Her biri de iyice kurutulur. Özel eşsizlik, yatak takımları ile yapılmaktadır. Örme manikürüne mat bir etki kazandırıyorlar. Çoğu durumda, çiftleşme bir yüzük parmağıyla yapılır. Ancak örtülü bir manikür iki parmağınızda - anonim ve gösterge niteliğinde veya beş parmağın hemen üzerinde uygulanır, dekor türleri vardır.

Teknik Tanımı

Manikür oluşturmaya başlamadan önce ellerinizle yıkanır.sabun, çivi önceki dekor temizlenir. Daha sonra manikür işlenir. Özel manikür makası ile geri itilir veya kesilir. Tırnak parlatıcıları veya özel tırnak törpü kullanarak istenen ideal şekli verilir. Ardından tırnak plakaları tamamen yağdan arındırılır.

Marigold bir taban kaplaması ile uygulanır. Böyle bir eylem manikürün dayanıklı ve istikrarlı olmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca, taban kaplaması marigoldun şok ve doğrudan UV maruziyetine karşı korur.

örme manikür tekniği uygulaması

Ardından istenilen renk seçilir ve tırnaklara dikkatlice uygulanır. Jel bir lambada kurutulur. Daha sonra prosedür, akrilik yoğunluğuna bağlı olarak 2-3 kez tekrarlanır.

Örme manikür uygulandıktan sonra tırnaklar tedavi edilir. Yapışkan tabaka çıkarıldı. Manikürünü yukarıdan geliştirmek için açık bir vernik uygulayabilirsiniz.

Ringa Ringa Dekorasyonu

Kadife boyunca düz bir çizgi çizilir.Hemen bir UV lambası altında kurutulur. Daha sonra aynı noktada aynı çizgi çizilir. Jel kurutulur ve aynı çiviye üçüncü bir şeride uygulanır. Sonuç üç boyutlu bir şekil olmalı. Daha sonra, her bir model hattının uygulanması üç kez tekrarlanmalıdır. Ancak vernik çok kalınsa, iki özdeş şeritle yapabilirsiniz.

cilalı örme manikür jeli

Esas olan, dekoru yaratan kızınÜç boyutlu örme manikürü beğendim. Kalıp yapma tekniği çizim vuruşlarını içerir. Çizilen hacim çizgisinin yanında kısa kesik çizgiler oluşturulur. Ayrıca bir UV lambası ile kurutulur ve iki kez polimerize edilir. Deseni bir Noel ağacı biçiminde devam ettirmek için vuruşlar kısa çubuklara paralel olarak uygulanır. Prosedür iki kez de tekrarlanacaktır. Öte yandan, ana dikey çizginin yakınında, noktalar çizilir. Sonuç olarak, dekore edilmiş manikürün dokunmuş Noel ağacı deseni ortaya çıkmalı.

Oval zincir dekorasyon

İsimsiz bir parmakla yuvarlak örme çiziyoruzmanikür. Böyle bir uygulama tekniği, sürekli bir zincir oluşturulmasını ima eder. Bu durumda çivi üzerine yuvarlak veya oval figürler çizilir. Yürütme prosedürü Noel ağacı paterni ile aynıdır. Her zincir üç kez tekrarlanır ve her tekrardan sonra bir UV lambası ile kurutulur.

örme manikür tekniği

Zincirin yanında dikey çizebilirsinizdüz çizgiler. Ve bu çizgiler boyunca küçük noktalar yerleştirilir. Zincirin çivi ortasına değil soldan ya da sağa uygulanması gerektiği unutulmamalıdır. Aksi takdirde, noktalar uymayabilir ve ortadaki zincir tırnağa sertçe itecektir.

Marigolds'ın dekorasyonu ve dekorasyonu

Örme manikür nasıl dekore edilir? Teknik farklı dekor kullanımına izin verir. Küçük rhinestones yardımıyla parlayan marigolds oluşturabilirsiniz. Çiğ damlacıkları gibi görünecekler. Kış döneminde bu dekor, örme manikürün şıklığını mükemmel bir şekilde tamamlar. Parıltı ve parlak parıltı uygulayabilirsiniz.

örme manikür nasıl yapılır

Genellikle hacme göre dekorasyon varrakamlar fimo. Sıradan veya su çıkartmaları yardımıyla olağanüstü bir tırnak sanatı yaratabilirsiniz. Parlak şeritler oluşturmak neşeli bir ruh hali yaratacaktır. Kesinlik ile söylenebilir - inanılmaz bir örme manikür herhangi bir dekor ile birleştirilir. Böyle mükemmel bir dekorasyon istisnasız tüm kızlar için uygundur.

Marigold dekorasyonu için muhteşem teknik - örme manikür 2019

Marigold dekorasyonu için muhteşem teknik - örme manikür 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • 2019 Yaz Sezonu Ayakkabı Trendleri
 • Bel Ağrısının İlacı: Tüm Dünya Yeniden Doğal Çözümlere Yöneldi
 • Akkor ampulü kim icat etti ve hayatımıza kim kazandırdı
 • İzmir Kumrusu Tarifi Videosu

 • Marigold dekorasyonu için muhteşem teknik - örme manikür 68

  Marigold dekorasyonu için muhteşem teknik - örme manikür


  Marigold dekorasyonu için muhteşem teknik - örme manikür 66

  Marigold dekorasyonu için muhteşem teknik - örme manikür 33

  Marigold dekorasyonu için muhteşem teknik - örme manikür 54

  Marigold dekorasyonu için muhteşem teknik - örme manikür 26

  Marigold dekorasyonu için muhteşem teknik - örme manikür 30

  Marigold dekorasyonu için muhteşem teknik - örme manikür 85

  Marigold dekorasyonu için muhteşem teknik - örme manikür 50

  Marigold dekorasyonu için muhteşem teknik - örme manikür 73

  Marigold dekorasyonu için muhteşem teknik - örme manikür 67

  Marigold dekorasyonu için muhteşem teknik - örme manikür 92