Mango Yaz 2017 Kampanyası 2019

Mango Yaz 2017 Kampanyası 2019
Mango Yaz 2017 Kampanyası


Mango Yaz 2017 Kampanyası İçin Bir Adaya Gidiyor

Mango yaz 2017 ” yüksek Yaz ”olarak adlandırılan  kampanyası için bir adaya doğru yola çıktı. İspanyol markası, ikonik moda fotoğrafçısı Dan Martensen’in, taze hazırlanmış güzellikleri, Arizona Muse, Sophia Ahrens ve Alanna Arrington’ı Mango’nun 2017 yaz yaz sezonunda en iyi önerilerinde bulunmalarına izin verdi.

Mango’nun yaz 2017 kampanyası, Helena Tejedor’un tarzı, dolaşmaya yarayan görüntülerden ve ultra kısa ve moda ilhamından oluşan bir yolculuğa çıkarıyor. Bunların arasında plaj kıyafeti de var. Ada keşfedilirken, Ahrens ve Arrington, Ahrens ve Arrington, deniz kıyısında ya da şehir merkezinde giymek isteyip istemediğine bakmaksızın bu sonMangokoleksiyonundan her bir giysinin ne kadar çok yönlü ve giyilebilir olduğunu bize gösteriyor.

Mango’nun Yaz 2017 koleksiyonu, kadınlara birkaç akşam önerileri bir yana,  şehirsel şık olmamasına rağmen, bize yaz aylarında en çok onaylanan parçaları sunarken bile, neredeyse olası herhangi bir moda senaryosu için uygundur.

Bununla birlikte, bu koleksiyonla ilgili en iyi şey, bize farklı giysilerin hepsini, kişinin kişisel moda anlayışına göre nasıl stil yapabileceğini gösteriyor.  Temiz kesikler, minimal tasarımlar,doğal ve özellikle beyaz kıyafetlerden hoşlananlar, aslında bütün yaz boyunca kumsalda olsun ya da sahilde olsun birçok gömlek, geniş pantolon ve kısa üst bulacak.

Koleksiyonun önerilerinin çoğunda, beyaz tığ işi ve sahneye hakim çizgilerin bulunduğu Mango’nun boho-chic vizyonları ilham almasına karşın, Mango’nun High Summer koleksiyonu, festival onaylı modaları araştırıyor, ancak daha “olgun” bir şekilde karşılaştırılıyor. Bershka gibi diğer sokak markalarından da ilham alıyor .

mango 2017 yaz koleksiyonu

mango 2017 yaz koleksiyonu

Mango’nun festivale dayalı giysileri asimetrik hemsler ve abartılı basamaklar gibi üst düzey eğilimleri, temelde her fırsatta unutulmaz görülecek çekici bir kontrast oluşturan, gingham ve çizgili motifler gibi daha çağdaş desenlerle karıştırıyor.

Festival benzeri motifleri  mayo çizgisinden de görülüyor; etnik esinlenilmiş bikiniler kesinlikle muhteşem görünüyor, mayo halter üstleri, modaya uygun tek parça halindeki parçalarla birlikte üst üste giyildiğinde kusursuz olurlar.

Akşam önerilerine gelince,Mango’nun yaz 2017 koleksiyonu, bir plaj elbisesi ve rahat bir mini elbise arasında şık bir melez karışım gibi görünen, taze, çeşitli renklerdeki elbiseler ile 1980 ‘lerden esinlenilmiş zarif kayma elbiseleri ile kaplıdır. Bunlar 2017 yaz modasında sahip olmamız gereken zorunlu parçalar.

Mango’nun Yaz 2017önerilerinin tamamı Mango.com’da satın alınabilir .


Mango Yaz 2017 Kampanyası 2019

Mango Yaz 2017 Kampanyası 2019

Related news Mango Yaz 2017 KampanyasıMango Yaz 2017 Kampanyası


Mango Yaz 2017 Kampanyası


Mango Yaz 2017 Kampanyası


Mango Yaz 2017 Kampanyası


Mango Yaz 2017 Kampanyası


Mango Yaz 2017 Kampanyası