Maincrafter daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilirMaincrafter daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilir

25.05.2019

Maincrafter daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilir 7

"Maincrafter" daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilir?

Gerçek hayatta kimse evini terk etmez.açık kapı ve pencereler, kilitsiz ve alarmsız. Sonuçta, çok fazla davetsiz misafir var, anı memnuniyetle toplayacak ve aşırı işle biriktirmiş olduğunuz her şeyi çalacak. "Maynkraft" da her şey gerçek hayatta olduğu gibi tamamen aynı - kendi evini inşa ediyorsun ve sonra kibirleri ve bazı pisliği yapmanı isteyen diğer kullanıcılardan - duvarını yıkmak, çalmak şeyler, şut pencereleri vb. Bunu başarmak için, yalnızca en karmaşık komutların yardımıyla konsoldan gerçekleştirilen privat işlevini kullanmanız gerekir. Dolayısıyla, bu makalede "Maincrafter" da nasıl bir ev inşa edileceğini ve nasıl ev inşa edileceğini öğreneceksiniz.

Ev inşaatı

Mayncekrafta bir ev nasıl barınır

Bir evin nasıl kilitleneceğini öğrenmek istersen"Maynkraft", o zaman öncelikle özelleştirmek için ne öğreneceksin. Bunu yapmak çok kolay değil, özellikle de güzel ve ihtişamlı bir şey planlıyorsanız. Tabii ki, her zaman dört duvar, bir tavan ve bir kat küçük bir ev inşa edebilirsiniz, ancak çoğu durumda herkes mükemmellik için gayret gösteriyor, bu nedenle birkaç katta evler inşa ediyor, hem iç hem dış güzel bitiyor ve böyle bir ev kaybetmek çok hakaret edicidir. Bu nedenle, evin inşası için bir yer seçmek ve daha sonra açıklanacak olan ikinci maddeye geçilmesi tavsiye edilir, daha sonra inşaata geri dönülür. Dolayısıyla, "Maincrafter" daki bir evi nasıl kilitleyeceğinizi öğrenmeden önce, altındaki alanın mühürleneceğini anlamanız gerekir.

Privat bölgesi

Maincrafter'da bir ev nasıl barınır? Bunu yapmak için, güvenli inşaat için kullanılacak kendi arazi parçanızı edinmeniz ve sonra inşaatınızı kullanmanız gerekecektir. Bölgenin özelleştirilmesi için neye ihtiyaç duyuluyor? Önce ahşap bir balta almanız gerekir - bu aletle zıt noktaları işaretlemeniz gerekir; biri zeminde, diğeri havada olacak. Oluşturdukları paralelkenar (doğal olarak, oyun modunda görünmez) ve kimsenin size zarar vermeye yönelik olmayan cezai faaliyetlerde bulunamayacağınız topraklarınız olacaktır.

bir anavatan evini nasıl barındırabilir 152

Ancak bunu özel yapmak içinÖzel konsol komut bölgesi talebini kullanın, ardından talebinizi verdiğiniz bölgenin adını belirtmeniz gerekir - daha sonraki işlemler için etkileşim kurmak için ona ihtiyacınız olacaktır. Böylece, son adıma geldiniz; burada, Maynkraft 152 evini ve diğer sürümlerini nasıl kilitleyeceğinizi öğreneceksiniz.

Özel ev

bir ekip evine nasıl ev sahipliği yapabilirim?

Nasıl güvende olacağına karar verme zamanı.ev. Takım "Maincraft" size tüm evi özel olarak dayatma fırsatı vermez, ancak bu sizin için gerekli değildir. İhtiyacın olan tek şey, kötü huyların içeri girememesi ve bunun için kapı ve pencereleri kurmanız gerekiyor. Ancak, herhangi bir problem yaşamadan açılırlar - bu da düzeltilebilir. Her açılış öğesinde - kapılar, pencereler, kapaklar - cprivate komutunu kullanın ve kimse bunları açamaz.

Maincrafter daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilirMaincrafter daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilir

Related news

 • Seramik Tabanlı Tencere Takımları 2019
 • Sağlıklı kan damarları: kardiyovasküler hastalıklar olmayan bir hayat
 • Bayramda Nişanlı Erkeğe Ne Alınır
 • Kolay Yöntemle Harika Bir Çiçek Deseni Çizimi
 • Papa Katolik Kilisesinin başıdır

 • Maincrafter daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilir 50

  Maincrafter daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilir


  Maincrafter daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilir 33

  Maincrafter daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilir 61

  Maincrafter daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilir 37

  Maincrafter daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilir 13

  Maincrafter daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilir 27

  Maincrafter daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilir 2

  Maincrafter daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilir 63

  Maincrafter daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilir 6

  Maincrafter daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilir 67

  Maincrafter daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilir 31

  Maincrafter daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilir 56

  Maincrafter daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilir 4

  Maincrafter daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilir 87

  Maincrafter daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilir 1

  Maincrafter daki evin güvenli bir şekilde nasıl temin edilebilir 2