Maincrafter da elmas nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılar 2019

Maincrafter da elmas nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılar 2019
17.07.2019

Maincrafter da elmas nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılar 59

"Maincrafter" da elmas nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılar

Bugün elmas yapmanın nasıl yapılacağı hakkında konuşacağız"Maynkraft". Bu malzeme en değerli malzemedir ve onu eklemeler olmadan doğrudan yaratmak imkansızdır, ancak böyle mücevheri bulmak oldukça mümkündür.

Gerekli malzemeler

Maynakrafta elmas nasıl yapılırNasıl bir çözüm sorusunun çözümüne geçmeden önce"Maynkraft" da bir elmas yapın, bundan ondan gelen eşyaların çok güvenilir ve dayanıklı olduğunu bilmelisiniz. Bu malzemeyi bulmak için, demir toplamanız gerekiyor. Bir elmas yapacak. Olmadan, yapamayacağımız bir tezgah yaratmaya başlayalım. Bir blok ahşap toplarız, işçiliğin penceresine koyarız ve 4 pano alıyoruz. Elemanları hücrelerde düzenlenmiş halde hazırlayın ve bir tezgah oluşturun. Bir sonraki aşamada ahşap bir kazma üretiyoruz. Tezgaha dik olarak üç dikey hücrede, yatay olarak düzenlenmiş pek çok pano yerleştiriyoruz. Orta yatay slot altında iki çubuk var. Dikey olarak döşenmelidirler.

Top çıkarma

sonsuz elmas nasıl yapılırBir elmasın nasıl oluşturulacağı ile ilgili sorunu çözün."Maynkraft", daha önce elde edilen tahta eşdeğeri kullanılarak yapılabilecek bir taş toplama aracı olacak. Taş blokları toplamaya yardımcı olacaktır. Üçünü tezgah üzerine koyduk, üst yatay (3 hücre) doldurduk. Ayrıca, orta yuvanın altında, dikey olarak iki kutupumuz var. Şimdi köyde bir fırın arayalım veya onu 8 tane parke arasından yaratırız. Bir tezgah kullanıyoruz. İçindeki kare boş kalacak şekilde kaldırım taşlarını çevre boyunca uzatın. Pırlantalar ve demir toplayıcı aramaya yardım edin.

Olağandışı çözümler

endüstriyel bir elmas nasıl yapılır?

Şimdi bir başka önemli sorunu çözeceğiz,"Maynkraft" oyunu ile ilgili olarak, - endüstriyel elmas nasıl yapılır. Bu sadece Endüstriyel Elciliğin tadilatında mümkündür. Sürüm 1.63'den önce kullanılırsa, kompresöre gerekli elementi bir kömür topağı kullanarak yaratırız. Daha yeni yayınlarda tarifi aynı kalıyor, ancak elmasın olasılıkları arttı, çünkü şimdi endüstriyel analogu normalden farklı değil.

Gerekli elementi elde etmek için: kömür (64), çakmaktaşı (8), bir demir blok (tuğla veya obsidien ile değiştirilebilir) gerekir. Kompresör ve kırıcıyla çalışacağız.

İmalat beş aşamadan oluşur. Her şeyden önce kömürün tozunu kesiyoruz. Sonra, topu aynı elementten sıkıştırıyoruz. Bir kömür topağı yaratırız. Başlangıç ​​malzemesi olarak, daha önce elde edilen topu demir bir blok, bir tuğla veya obsidien alabilir. Sonuç olarak, gerekli mücevherler bir kömür bloğundan sağlanmaktadır.

Hakkında bir tane daha, daha az önemli soru var.oyun "Maynkraft": "Sonsuz elmas nasıl yapılır?" İlgili jeneratörü oluşturarak bu sonucu elde edebilirsiniz. Karakteri alt dünyaya gönderecek bir portal inşa etmeye başlayalım. İhtiyacımız olan şey: bir elmas blok, su, çit, elmas kazma, 2 tezgah, obsidien, daha hafif. Bir çukur kazma (1 x 1 x 4). Obsidien'den bir portal yapıyoruz. Dokuz blok yardımı ile bir küpeşte oluşturuyoruz. Portala götürülmelidirler. 2 blok su doldurun. Sıvının tam olarak portalın başlangıcına ulaşması gerekir. 2 çalışma tezgahı koyduk: ikincisi saniyenin tam karşısında, böylece sudan 1 blok ötede duruyoruz. Böylece "Maincrafter'da elmas nasıl yapılacağını ve bunun için neyin gerekli olduğunu bulduk.

Maincrafter da elmas nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılar 2019

Maincrafter da elmas nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılar 2019

Related news

 • Türkiye ile ABD, Suriye’de çatışmanın eşiğinde
 • Nexen lastikleri - üreticinin kalitesi garanti eder
 • Bluebird - Yunanistan havayolu
 • Erkek Arkadaşıyla Yan Yana Oturduğu İçin Tehdit Edildi ve İntihar Etti: MihribanİçinSusma
 • Kız Çocukları İçin Rengarenk Hırka Modelleri

 • Maincrafter da elmas nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılar 98

  Maincrafter da elmas nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılar


  Maincrafter da elmas nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılar 98

  Maincrafter da elmas nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılar 66

  Maincrafter da elmas nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılar 15

  Maincrafter da elmas nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılar 31

  Maincrafter da elmas nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılar 12

  Maincrafter da elmas nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılar 20

  Maincrafter da elmas nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılar 95

  Maincrafter da elmas nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılar 46

  Maincrafter da elmas nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılar 86

  Maincrafter da elmas nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılar 34

  Maincrafter da elmas nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılar 36

  Maincrafter da elmas nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılar 2

  Maincrafter da elmas nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılar 83