Maincrafter ı bilgisayar dan tamamen nasıl kaldırırım. Talimatlar 2019

Maincrafter ı bilgisayar dan tamamen nasıl kaldırırım. Talimatlar 2019

Maincrafter ı bilgisayar dan tamamen nasıl kaldırırım. Talimatlar 10 19.02.2019, 06:33

"Maincrafter" ı "bilgisayar" dan tamamen nasıl kaldırırım. Talimatlar.

En sevdiğiniz (ve çok değil)Bir oyuncak, onu kaldırmanız gerekir. Bazıları "Minecraft" ın fazla alanı kaplamayacağını ve bilgisayarda tutulmanın korkunç bir şey olmadığını söyleyecektir, ancak değil. Sabit diskte "çöp" biriktirerek tüm işletim sisteminin çalışabilirliğini zayıf düşürürsünüz.

bilgisayarınızdan maincraft'ı tamamen nasıl kaldırabilirsiniz

hata

Aslında, tamamen nasıl olduğunu bilmek çok önemlidir"Maincraft" ı bilgisayardan ve diğer oyun veya uygulamalardan kaldırın. Oyunu bilgisayardan silerken karşılaşılan ilk ve en büyük hata, manuel arama yapıp "Maincraft" klasörünü çöp kutusuna gönderir.

Sabit diskinizde bir klasör bulduğunuzu düşünün.oyunu, sağ fare tuşu ile tıkladıktan sonra görüntülenen menüden "Sil" i tıkladı. Bu tabii ki programı bilgisayardan kaldıracaktır. Bununla birlikte, sistemde kalışının çok miktarda izi olacak ve Mainkraft'a prensipte dokunmazsanız ona neredeyse daha fazla zarar gelecektir. Eğer gerçekten durum buysa, o zaman iki seçeneğiniz var, nasıl düzelteceğiniz ve "Meincraft" ı bilgisayardan tamamen nasıl çıkaracağınız.

 1. Masaüstündeki "Geri dönüşüm kutusuna" gidin. Oyunun bulunduğu klasöre sağ tıklayın ve "Geri yükle" yi seçin. Bundan sonra, oyunun normal şekilde kaldırılacağını göreceksin, ki bunları aşağıda tartışacağız.
 2. Sepeti zaten temizlediyseniz, o zaman sizbazı üçüncü parti programlara ihtiyacınız var. CCleaner'ı bilgisayarınıza indirin ve yükleyin. Her durumda, sistemin bakımı için ona ihtiyacınız olacaktır. Başlatın ve "Kayıt Defteri" sekmesini seçin. Bir analiz yapın ve "Düzelt" düğmesini tıklayın. Program, Windows'un "Meincraft" ın "anıları" kalıntılarını kaldıracak.

Ana taşınmayı bilgisayarımdan nasıl kaldırabilirim?

Yeni sürüm

Şimdi "Maincrafter" 'ın nasıl kaldırılacağına bakalımbir bilgisayarla tamamen ve doğru bir şekilde. Oyunun son sürümlerinde standart bir kaldırıcı var. "Maincrafter" şirketten tamamen nasıl çıkarılır? Üç standart yol vardır.

 1. "Başlat" menüsünden. "Tüm Programlar" a gidin ve oyunla birlikte klasörü bulun. "Kaldır" veya "Kaldır" adlı dosyayı bulun ve üzerine tıklayın. Oyunun kendisi kaldırılacaktır.
 2. Üçüncü parti programların yardımıyla. Örneğin, CCleaner. Kurulumdan sonra "Araçlar" sekmesine gidin. "Programları kaldır" listesinde ilgilendiğiniz "Maincraft" ı bulabilir ve silebilirsiniz.
 3. Son yöntem, tamamen nasıl kaldırılacağıdır."Minecraft" ile bir bilgisayar, dahili araçları kullanıyor. "Başlat" a gidin ve "Denetim Masası" nı başlatın. İçinde "Programlar ve bileşenler" yardımcı programı ile ilgilenmeniz gerekir. Açılan listeden "Maincraft" ı seçin ve pencerenin üst kısmındaki "Sil" e tıklayın.

tamamen bilgisayardan mainkraft nasıl kaldırılır

Eski sürümler

Başlangıçta resmi bir "Maincrafter" yoktu.kaldırıcı. Yani, oyun sistemde yerleşik değildi ve onu gerçekten görmedi. Bu durumda şirketten "Maincrafter" tamamen nasıl kaldırılır? Bu da bir sorun değil. Sadece en başında belirtilen "hatalı" yöntemini kullanın. Oyun klasörünü kaldırın ve sistemi yalnızca yardımcı programlarla temizleyin.

Eğer bundan sonra bir sorun varsaSistem ve bilgisayarınızda "Maynkraft" indirdiğiniz sonra ortaya olanlar asmak süreç listesinde, oyunun kopyalama virüs tarafından enfekte edilmiş gerçeği düşünmek için bir fırsattır. Çünkü sunulduğunun "Maynkraft" hacker tarafından üretilen çeşitli "bulaşıcı" için ideal bir üreme ortamı olduğunu unutmayın. Bu durumda, güncellenmiş veritabanları ile bir virüsten koruma programı kullanın. Vakaların% 90'ında, Meincraft'ın tüm izlerini bilgisayardan kaldıracaktır.

Maincrafter ı bilgisayar dan tamamen nasıl kaldırırım. Talimatlar 2019

Maincrafter ı bilgisayar dan tamamen nasıl kaldırırım. Talimatlar 2019

Related news

 • Örgü Gül Yapımı Videolu Detaylı Gösterim
 • Hac kura sonuçları belli oldu İşte Diyanet İşleri Başkanlığının 2019 yılı hac kura sonuçları
 • Kördüğüm 220. Bölüm Özeti 14 Mart Fragmanı Yuvraj Nezarethanede
 • Givenchy 2019 İlkbahar Yaz Defilesinden Detay Avı
 • Dairenin resepsiyon-transferi eylemi: tasarım özellikleri
 • Ihtiyat

 • Maincrafter ı bilgisayar dan tamamen nasıl kaldırırım. Talimatlar 55

  Maincrafter ı bilgisayar dan tamamen nasıl kaldırırım. Talimatlar


  Maincrafter ı bilgisayar dan tamamen nasıl kaldırırım. Talimatlar 23

  Maincrafter ı bilgisayar dan tamamen nasıl kaldırırım. Talimatlar 68

  Maincrafter ı bilgisayar dan tamamen nasıl kaldırırım. Talimatlar 53

  Maincrafter ı bilgisayar dan tamamen nasıl kaldırırım. Talimatlar 80

  Maincrafter ı bilgisayar dan tamamen nasıl kaldırırım. Talimatlar 12

  Maincrafter ı bilgisayar dan tamamen nasıl kaldırırım. Talimatlar 54

  Maincrafter ı bilgisayar dan tamamen nasıl kaldırırım. Talimatlar 97

  Maincrafter ı bilgisayar dan tamamen nasıl kaldırırım. Talimatlar 17

  Maincrafter ı bilgisayar dan tamamen nasıl kaldırırım. Talimatlar 36

  Maincrafter ı bilgisayar dan tamamen nasıl kaldırırım. Talimatlar 100

  Maincrafter ı bilgisayar dan tamamen nasıl kaldırırım. Talimatlar 71

  Maincrafter ı bilgisayar dan tamamen nasıl kaldırırım. Talimatlar 60