Magadan-Moskova: en iyi rotayı seçin 2019

Magadan-Moskova: en iyi rotayı seçin 2019


Magadan-Moskova: en iyi rotayı seçin 96 04.01.2019, 05:29

Magadan-Moskova: en iyi rotayı seçin

Magadan bölgesinin kalbi başkentidir -Magadan. Kroniğini çok uzun zaman önce başlatmadı. Daha önceleri, ekstraktif endüstrilerin işçilerinin yaşadığı küçük bir köydü. Sadece 1939'da şehrin durumuna yetişti.

Şehir uygun bir övünme olamaziklim: İlkbahar-yaz döneminde düşük ortalama günlük sıcaklıklar ve kış ve sonbaharda oldukça düşüktür. Bu yüzden yerel sakinlerin daha sıcak bölgelere tatile gitme arzusu çok büyüktür.

Mesafe Moskova-Magadan

Mesafe öncelikle bağlı olacaktırseçilen taşıma modu. Düz bir çizgide, neredeyse 6 bin km'dir, ancak böyle bir rota, bir cetvel kullanarak harita üzerinde çizilen bir çizgidir ve kilometre, harita üzerinde belirtilen ölçeğe göre hesaplanır. Hava trafiği haricinde hiçbir yolun doğrudan dağ, nehir, bataklık, dağ geçidi ve diğer engellerden geçmeyeceğini unutmayın.

Mesafeyi aşmanın üç yolu

Magadan Bölgesi - oldukça hızlıGelişmekte olan bir sanayi merkezi, bu bölge başarılı işadamları çekiyor. Bu nedenle, güneşli ülkeler için ayrılan dereler, bölgeye girmeye çalışanlara yaklaşık olarak eşittir.

Magadan Moskova

Rota Magadan-Moskova biri tarafından üstesinden gelebilirüç yol: toprak, hava ve su. Toprağın trende hareket etmemesi dikkat çekicidir. Bu ölçeğin yolcu taşımacılığı için hiçbir demiryolu yoktur. Bunların yakın gelecekte inşası da beklenmiyor.

Bir gezi planlanırken, Magadan ile Moskova arasındaki zaman farkının 8 saat olduğunu hatırlamak gerekir, aksi takdirde gecikme müzakerelerin kesintiye uğraması veya daha fazla hareket edilememesi ile doludur.

Zemin yöntemi

Oradan trenle ulaşmanın bir yolu olmadığı içinyol seçenekleri Magadan-Moskova güzergahında kalıyor. Ulaşım türüne, trafiğe ve yolcuların ihtiyaçlarına bağlı olarak, yol 10,000 kilometre ve neredeyse 6 gün boyunca uzanabilir.

Moskova saat farkı

Böyle bir hareket metodu sadece bunun için faydalıdır.Bütün bir aile ya da birkaç arkadaş seyahat ediyorsa, önemli ölçüde tasarruf etme fırsatı vardır. Dört yetişkin için, kendi arabanızla yapılan bir yolculuk, yaklaşık iki ekonomi sınıfı uçuşa eşit olacaktır.

Belki de seyahat ve otobüsle, ancak birden fazla nakil ve neredeyse bir düzine gün için minimum konfor seviyesi, her yolcu duramaz.

Moskova Magadan mesafesi

Dahası, tam olarak söylemek mümkün değildir.Bir rota olacak, çünkü bu, en uzun rotalardan biri, aslında tüm ülkeyi geçiyor. Bu nedenle, yolculuktan önce yeteneklerinizi ve teknik yeteneklerinizi doğru bir şekilde hesaplamanız gerekir.

solunum yolları

Yolda Magadan-Moskova en az altı çalışırhavayolları. Bu durumda mesafe 5,924 km, yolculuk süresi yaklaşık 8 saattir. Hava yolculuğu herkesin en rahatı. İlkbahar-yaz dönemi yaklaşımıyla, uçuşların maliyetinin çok daha pahalı olduğunu ve bu nedenle erken rezervasyonun size yardımcı olacağını unutmayın.

Magadan Moskova

Hava iletişimi hem düzenli hem de mümkünDoğrudan uçuşlar ve Novosibirsk, Vladivostok, Habarovsk, Petropavlovsk-Kamchatsky transferleri ile, böylece her yolcu, kendisi için en uygun seçeneği seçebilir.

Su iletişimi

Rota boyunca su yolcu taşımacılığıCoğrafi özellikler nedeniyle Magadan-Moskova mevcut değildir. Tabii ki, kargoyu beraberindeki kişilerle birlikte alma fırsatı var, ancak bu durumda kendi rotanızı oluşturmak gerekiyor. Gemiler sadece Nakhodka veya Vladivostok'a kargo teslimatı yapabilirler, ancak daha sonra diğer taşımacılığın kullanılması zorunludur.

Magadan Havaalanı

Tek rahat ve hızlıMagadan'dan Moskova'ya kadar olan mesafeyi aşmanın yolu uçak olarak kalıyor. Magadan havaalanı "Sokol" şehre 50 km mesafede yer almaktadır. Şehirden arabayla sadece 30-40 dakika ve sizlerle buluşmak için açık hava kapıları var!

Magadan Moskova

Uçuşlar Moskova'daki tüm havaalanlarına yapılır. Bu sayede, ilk varış havalimanından ayrılmadan başkentteki en iyi bağlantılı uçuşları seçmek mümkün. Yurtdışına gitmeye karar veren gezginlerin yanı sıra ülkenin farklı bölgelerinden Magadan'a gelen işadamları için de uygun.

Magadan-Moskova: en iyi rotayı seçin 2019

Magadan-Moskova: en iyi rotayı seçin 2019

Related news

 • Guatra Ne İyi Gelir: Guatr İçin Bitkisel İlaçlar
 • E Harfiyle BaЕџlayan ГњnlГјler
 • Hobi Fikirleri Yaratıcı El İşi Örnekleri

 • Magadan-Moskova: en iyi rotayı seçin 2

  Magadan-Moskova: en iyi rotayı seçin


  Magadan-Moskova: en iyi rotayı seçin 73

  Magadan-Moskova: en iyi rotayı seçin 67

  Magadan-Moskova: en iyi rotayı seçin 30

  Magadan-Moskova: en iyi rotayı seçin 8

  Magadan-Moskova: en iyi rotayı seçin 46

  Magadan-Moskova: en iyi rotayı seçin 8

  Magadan-Moskova: en iyi rotayı seçin 36