Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer

Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer


Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer 85 25.02.2019, 11:47

Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer

Limasol Kıbrıs adasında en büyük ikinci kent,Güney kıyısında yer alır ve plajları ve mimari mekanları ile ünlüdür. Şehrin tarihi toplamı 4 bin yıldan fazladır ve birçok kültür ve çağa bağlanır. Şehrin topraklarında antik Yunanlıların ve Türklerin torunları bulunur. Merkezi noktalar Limasol - antik mimari, mükemmel iklim ve ilginç eğlence için çok sayıda fırsat.

Limassol gözde mekanları

Limasol en neşeli şehirlerden biri olarak kabul edilirAdaları, genellikle çeşitli festivaller düzenlenmektedir - çiçekler, şarap, hasat. Ve yeni yıl, yerel sakinlerin ve şehrin ziyaretçilerinin katıldığı parlak bir karnavayla başlıyor. İklim şehir burada 17 derecenin altına düşmez yıl, hava ve su sıcaklığının herhangi bir zamanda adayı ziyaret sağlar ve güneş neredeyse her gün parlar. Limasol Yüksek sezon Mayıs ve Ekim ayları sürer - Avrupa ve Rusya'dan turist çok dinlenmek ve Limasol manzaraları görmeye gelen bu süre içinde.

Şehrin etrafında bir yürüyüşle en iyi tura başlayıneski kale. Yer işaretlerine sahip bir Limasol haritası, 13. yüzyılda inşa edilmiş ve Richard the Lionheart'ın sevgilisi ile düğünüyle ünlü Limassol Kalesinin yerini gösterecektir. Kalede tarihi Orta Çağ Müzesi'ne zaman ayırıp gözlem güvertesinden açılan keyifli manzaraya hayran kalmalısın. Kale'nin karşısında aktif bir cami ve hamam hamamı var.

Limassol Haritası

Limasol'un gözde mekanlarının birçoğugezintileri gözlemlemek değil, sadece şehir etrafında yürüyüşler yapmak. Bu yerlerden birisi, birkaç kilometre boyunca uzanan antik settir. Bu pitoresk yer, sakin bir yürüyüş mesafesindedir ve çok sayıdaki çiçekli çalılıkları ve ağaçları ile ünlüdür. Güneş öncesi güneşin ışınlarının limana bakmasını isteyen deniz ve gemileri izlemekten daha hoş bir şey yoktur.

Limassol'un eteklerinde güzel bir yer var.Bizans tarzında görkemli bir bina - Ayia Napa'nın katedrali. Yapı, 20. yüzyılın başında Yunanistan mimar tarafından inşa edildi ve Rum Ortodoks mimarisinin güzel bir örneğini oluşturuyordu.

Limasol Kıbrıs Gezilecek Yerler

Limasol'un başlıca turistik yerlerini gezdikten sonra,Şehrin modern yaşamına dikkat etmekte fayda var. Çocuklu bir aile tatili için, hayvanat bahçesinden bir yürüyüş ya da su parkını ziyaret etmek mükemmeldir. Alışveriş severler, ana meydanın yakınında yerel pazarı mutlaka görmeli, tanınmış markalardan ve yerel üreticilerden kaliteli ürünler satın alabileceğiniz mağazalar ve alışveriş merkezlerinde gezinmelidir.

Şehrin zengin kültürel hayatı sizi sıkmayacakve her gün ilginç yürüyüşler yapıp tiyatroları ve müzeleri ziyaret etmeye izin verecek. Ve elbette, pek çok insanın neden Limasol'a geldiğini unutma. İlgi çekici noktaları - yumuşak deniz ve ılıman iklimi olan Kıbrıs, misafirlerinin rahatlaması ve rahatlaması için birçok güzel plaj sunuyor. Kesinlikle, bu yerde kalan uzun bir süre için hatırlanacak ve uzun bir süre için güçleri geri yüklemeye izin verecektir.

Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer

Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer

Related news

 • Twenty One Pilots Trench Albüm İncelemesi
 • Bacak İnceltmede Etkili Egzersiz Hareketleri
 • Çikolatalı Süslü Kurabiyeler Videosu
 • Sultan Lokumu Videosu
 • Alkol tüketimi
 • Fonksiyon ve diferansiyel hesabın tam incelenmesi

 • Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer 75

  Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer


  Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer 62

  Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer 45

  Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer 73

  Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer 50

  Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer 59

  Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer 16

  Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer 49

  Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer 98

  Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer 87

  Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer 35

  Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer 25

  Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer 5

  Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer 4

  Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer 94

  Limassol gözde mekanları: görülmeye değer bir yer 15