Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım 2019

Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım 2019
20.09.2019

Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım 71

"Lesitin" ilacı. Talimatlar. tanım

"Lesitin" (kolin fosfogliserid) ilacı kabul edilirYiyeceklerin en evrensel katkı maddelerinden biri. Kompleks lipid kategorisine atıfta bulunur. "Lesitin" maddesi insan vücudundaki biyolojik zarların temelini oluşturur. Bu bileşen beyin dokusunun% 30'unu, karaciğerin% 65'ini, sinir çevresel liflerin% 17'sini oluşturur. "Lesitin" ilacı, hasar görmüş hücrelerin onarımı için vazgeçilmez bir "yapı malzemesi" dir. Buna ek olarak, bileşen hormon üretiminde ve normal kolesterol ve yağ değişiminde yer alır.

"Lesitin" ilacının karakterizasyonu, talimatıKaraciğerin obezitesinin arka planına karşı da dahil olmak üzere karaciğer yapısını eski haline getirme özelliklerini belirtir, safra salgısını düzenler. İlaç, safra kesesinde taş oluşumunu engeller, içme geçmişine karşı sirozu engeller.

İlaç, etkinlik üzerinde yararlı bir etkiye sahiptirkardiyovasküler sistem. "Lesitin" talimatı, aterosklerozun önlenmesi için kullanımı önermektedir. İlaç trigliserit konsantrasyonunu ve kolesterolü etkili bir şekilde normalleştirir, beyin aktivitesini geliştirir, sinir iletimine katılır (dürtü iletim süreci), merkezi sinir sistemine besin sağlar.

"Lesitin" ilacı sindirim sisteminde K, E, D ve A vitaminlerinin asimilasyon süreçlerinde uyarıcı bir etkiye sahiptir.

İlaç bebeğin oluşumu ve fetusun merkezi sinir sisteminin oluşumunda ve sonrasında yer alması nedeniyle gebe ve emzikli kadınların diyetinin vazgeçilmez bir bileşeni olarak görülüyor.

"Lesitin" ilacı böbrek aktivitesini önemli ölçüde iyileştirir, makrofajların ve lenfositlerin bağışıklık aktivitesini eski haline getirir, fazla vücut ağırlığının azaltılmasına yardımcı olur.

İlacın özellikleri, onu çeşitli koşullar ve patolojiler için bir gıda katkı maddesi olarak belirlememize izin veriyor.

Özellikle, "lesitin"başvuru, farklı kökenli yağlı karaciğer dejenerasyonu, siroz, hepatit (kronik ve akut), karaciğer hasarı (radyasyon ve alkol dahil) için öneride bulundu. İlaç, kan damarlarının aterosklerozu, kardiyovasküler patolojiler için endikedir. "Lesitin" talimatı dikkati dağınık olarak, işlevsel doğadaki nöro-zihinsel aktivite bozuklukları, hafıza kaybı, sinir sisteminin bulaşıcı ve travmatik doğadaki patolojilerini önerir. İlaç, sedef hastalığı, böbrek hastalıkları, alkolik polinörit, sinir sistemindeki dejeneratif hastalıklar için reçete edilir.

Yapılan çalışmalar sonucunda"Lesitin" özelliği kolesterol içeriğini düşürmek, hafızayı geliştirmek anlamına gelir. Ek olarak, Alzheimer hastalığında bir diyet ilavesinin etkinliği ortaya çıkmıştır. İlaç ayrıca, yoğun spor aktivitelerinin arkaplanına karşı kasların hızla iyileşmesine de katkıda bulunur.

"Lecithin" talimatının önerilmesi anlamına gelirgünde üç kez 350-700 miligram kapsül, toz veya granül içinde, günde bir çay kaşığı, bir sıvı içinde çözülmüş veya gıda ile karıştırılır.

Uygulama süresi doktor tarafından belirlenir. Kural olarak üç aylık bir kurs atayın. Gerekirse (bir uzman ile anlaşıldığı gibi), ilaç daha fazla ay için alınabilir.

"Lesitin" kontrendikasyonları vardır. Bireysel hoşgörüsüzlük için bir besin takviyesi yazmayınız.

Teratojenik ve mutajenik etkilerin olmamasına rağmen, birçok olumlu yanıt, ilacın uygulanması bir uzman ile anlaşılmalıdır.

Ilaç alırken istenmeyen belirtiler alerjik belirtiler, dispeptik reaksiyonlar, bulantı olabilir.

Doğum öncesi dönemde kullanım ve emzirme döneminde bir doktor tarafından kontrol edilmelidir.

Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım 2019

Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım 2019

Related news

 • Göz Çevresi İçin Bakım
 • Sezaryen sonrası taburcu ne olmalıdır
 • Denizin etkisi veya hangi sebeple denizciyi tanıması mümkündür
 • Yoldaki saçma kazalardan kaçınmaya yardımcı olmak için dört kural
 • Mantarlı Tavuk

 • Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım 5

  Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım


  Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım 33

  Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım 23

  Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım 70

  Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım 33

  Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım 21

  Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım 59

  Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım 97

  Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım 99

  Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım 41

  Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım 39

  Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım 75

  Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım 99

  Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım 13

  Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım 98

  Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım 55