L. Andreev: Kusaka. Analiz unsurlarıyla özet 2019

L. Andreev: Kusaka. Analiz unsurlarıyla özet 2019
20.09.2019

L. Andreev: Kusaka. Analiz unsurlarıyla özet 68

L. Andreev: "Kusaka". Analiz unsurlarıyla özet

Andreev kusakLeonid Andreev, onunla birlikte olduğumuz bir yazar."Gostinets", "Petka at the cottage", "Kusaka" ve diğer pek çok öykü okunarak çocukken tanışmak. Onun yaratıcılık yiyecek, giyecek eksikliğinden acı çeken kader dertte olduğunu olanların, ağır oranını anlamak, hümanizmin ile nüfuz ve sadece başkalarının callousness ve taş kalplerinden edilir. Yazarın eserlerindeki ana karakterler sadece insanlar değil, aynı zamanda hayvanlardır. Çarpıcı bir örnek - 1901 yılında yazdığı hikayede sahipsiz bir köpek, Leonid Andreyev hikayesi, "Snapper" (bunun özeti bu makalede sunulmuştur). Duygusal, insancıl ve yaptıkları işlerden sorumlu olmak için okuyucuların kalbine dokunuyor.

L. Andreev, "Kusaka" İşin Özeti

Öyleyse, tarihin analiz ve anlaşılmasına geçelim,kısa öykü Leonid Andreev'de çekildi. "Kusaka" (özet, yazarın hikayeye koyduğu duyguyu derinleştiremediği) sokakta yaşayan herhangi birine ait olmayan bir köpek hikayesi. Hiçbir lakap, ev yok, sahipler ve sadece sempatik, bakım veren insanlar var, karşılayamıyor. Köpek çoğunlukla bahçesinin ünlü bir gizli köşesinde gizlenir. Bazen sokağa koşar. Sonra çocuklar taş atıp içine sopalar ve yetişkinler ondan sonra düdük çaldı. Köpek olan dacha nazik insanlarla tanıştığında şanslıydı.andreev l kusak'ın özetiNefret için nezaketle cevap verme fikri bunun içindetarih Andreev. Kusaka (hikayenin özeti şu ifade ile de bulaşabilir: "Bute - run kimseden herkes iyi beklemedi inanmıyorum.".) Yavaş yavaş kalbi erimeye insan sıcaklığını yanıt başlar. Arkadaşlıklar kız Loley ile köpeklerde ortaya ve tüm aile ile. Köpek maması, sevgi, ve onun takdir etmek ifade etmeye çalışır: çakılır, insanları görünce, biraz squeals radostvno, döner. Bununla birlikte, sonbahar gelir ve aile evden ayrılır. Kusaka yine yalnız kaldı. O zaten onun en sevdiği kişilerde çağrıda ischot, ancak hiçbir yanıt vermez. Yağmur yağmaya başlar. Gece düşüyor. Köpek umutsuzca uluyor.

andreev leonid kusak kısa özetHikaye fikri ve ana temyizi

Hikayenin ana fikri nedir? Özeti okuduktan sonra bile belirlenebilir. Andreev L:. "Snapper" - insanlar arasındaki iletişimde kayıtsızlık ve zhostokosti yol açar hayvanlara yönelik o duygusuz tavrı öyküsü. Değil hikayenin başında tesadüfen kucaklamak için köpek denilen bir sarhoş adam ile bölüm yerleştirilir, ama sonra aniden halkın açtığı hakkında tüm yanlışları hatırladı ve Kusaka çizme isabet hayvan kötülüğü Bacalı. Kuşkusuz, Leonid Andreev eserinde hümanizm çağırıyor. Burada sunduğumuz kısa bir özetle "Kusaka" da bu yüce hedefe hizmet ediyor. Aklandı ve alaycı köyde gülmek hangi üzerinde bir aptal ilyusha gösteren hikayenin sonunda bölüm ve yetişkinler ve çocuklar. Ne öğretiyor, dikkatimizi Leonid Andreev'in öyküsünde ne çiziyor? "Snapper", bunun bir özeti de teyit - Hayvanların davranış örneği olarak Ezop sözde dilin örnek görüntülenir ve insanların, kendi hatalarımı eksikliklerini alay etti. Başkalarına daha dikkatli olun, daha kinder ve daha merhametli olun - bu eserin yazarının ana temyizi.

L. Andreev: Kusaka. Analiz unsurlarıyla özet 2019

L. Andreev: Kusaka. Analiz unsurlarıyla özet 2019

Related news

 • PATİK İPİNDEN PETEKLİ PATİK YAPIMI
 • Kan grubunuza göre diyet
 • Çok İzlenen Videolar
 • CAM ŞİŞE DEĞERLENDİRME İLE ŞÖMİNE MAKETİ YAPIMI
 • SCADA

 • L. Andreev: Kusaka. Analiz unsurlarıyla özet 8

  L. Andreev: Kusaka. Analiz unsurlarıyla özet


  L. Andreev: Kusaka. Analiz unsurlarıyla özet 2

  L. Andreev: Kusaka. Analiz unsurlarıyla özet 84

  L. Andreev: Kusaka. Analiz unsurlarıyla özet 80

  L. Andreev: Kusaka. Analiz unsurlarıyla özet 93

  L. Andreev: Kusaka. Analiz unsurlarıyla özet 62

  L. Andreev: Kusaka. Analiz unsurlarıyla özet 15

  L. Andreev: Kusaka. Analiz unsurlarıyla özet 22

  L. Andreev: Kusaka. Analiz unsurlarıyla özet 50

  L. Andreev: Kusaka. Analiz unsurlarıyla özet 93

  L. Andreev: Kusaka. Analiz unsurlarıyla özet 20

  L. Andreev: Kusaka. Analiz unsurlarıyla özet 54

  L. Andreev: Kusaka. Analiz unsurlarıyla özet 100

  L. Andreev: Kusaka. Analiz unsurlarıyla özet 48

  L. Andreev: Kusaka. Analiz unsurlarıyla özet 79