Kuşgözlerindeki şık ve modern perdeler. Güzel, pratik, kullanışlıKuşgözlerindeki şık ve modern perdeler. Güzel, pratik, kullanışlı


Kuşgözlerindeki şık ve modern perdeler. Güzel, pratik, kullanışlı 49 02.02.2019, 14:05

Kuşgözlerindeki şık ve modern perdeler. Güzel, pratik, kullanışlı

Binaların modern tasarımı basitmobilyaların laconic formları, duvarların yaratıcı tasarımı, pencerelerin sade ama zarif bir dekorasyonunu öneriyor. Bu yönde birkaç ilginç tasarım çözümü var. Örneğin, Japon perde panelleri, silindir perdeler-resimler, dekoratif perdeler, panjurlar, vb. Ancak, belki de, pencere beziyle bezemenin en basit, ama çok etkili yollarından biri, deliklerde perdelerdir. Göz kapakları nelerdir? Bunlar kumaşa yerleştirilen ve yukarıdan takılmayan, hoş, hatta ve etkileyici bir perdelik oluşturan büyük metal halkalardır. Bu durumda, kumaş, yoğunluk, doku, renk ve kalınlıkta çok farklı olabilir. Kuşgözlü perdeler, hem yumuşak, hem de yoğun kumaşlardan, ince, şeffaf ve çok hafifden güzel görünür.

Böyle bir sabitlemenin evrenselliğiSadece pencerelerde değil, aynı zamanda odayı örten tekstil tuvallerinde de ve sıra dışı lambregranlar yaratın. Bu durumda, gözlerin üzerindeki perdeler operasyon için çok elverişlidir, perdede mükemmel bir şekilde kaymaktadırlar, atlamamaktadırlar, takılmaları çok kolaydır. Bunları asmak için yan braketlere basit bir bağlantıya sahip yuvarlak bir kornişe ihtiyacınız vardır, böylece gerekirse kolayca çıkarılabilir.

Benzer perdeler için bir kumaş seçerken, anaAksan dekoratif, desen, doku üzerinde yapılmalıdır. Sonuçta, basit bir bağlantı, üzerlerinde perdelerin ve desenlerin güzelliğini tam olarak gösterebilmenizi sağlar. İnce şeffaf kumaşlarda, göz farı, perdelerin hafifliği ve hassaslığı ile kabaca basitlik ve sabitliğin özü arasında bir kontrast oyunu yaratır.

Böyle bir tasarım düşünmeyinyaratıcı fikirlerin olasılığını dışlar. Örneğin, halkaların yardımıyla mutfakta sıra dışı kısa perdeler yapabilir veya lambrequins düzenleyebilirsiniz. Bunun için dikdörtgen üçgenler ince bir şeffaf organze veya örtüden, bacakların büyüklüğü yaklaşık bir metreden kesilir. Kumaş bir veya daha fazla renk alabilir. Parçaların her üç köşesinde göze takılıdır. Ardından, sürekli olarak birbiri ardına yuvarlak bir çubuk üzerinde yer alırlar. Renkli veya tek renkli kumaşlardan oluşan bir fantezi fırlaması ortaya çıkıyor.

Kendi elleriyle göz kapaklarındaki dikiş perdeleri yeterlidirBasit. Bir kumaş alırken, her bir perdenin uzunluğu için, üst kenarın yanı sıra yaklaşık 10 cm ekleyin. Perde salonda ayrıca göz farı almalısınız. Üst kesmeyi kapatmak için sıkı bir tutkal bandı da gereklidir, bu deliklerin dış çaplarından 2 cm daha geniş olmalıdır.

1. Öncelikle gerekirse perdelerin yan kenarlarını işliyoruz. Daha sonra, her bir panelin üst kesimi üzerinde, kenardan 1 cm geriye adım atın, sızdırmazlık bandını demir ile tutturun, pimlerle önceden tutturun. Bundan sonra, kumaşı bandın alt kenarı boyunca büküyoruz, santimetre boşluğunun içini büküyoruz ve dikişi mümkün olduğu kadar yakın bir yere katlıyoruz.

2. Halkaları tutturmaya devam ediyoruz. İlk ve sonuncu kenardan en az 3 cm mesafede bulunmalıdır. Toplam halka sayısı mutlaka olmalıdır. Orta rondelanın üst kenarı takviye empoze düzgün kesilmiş delik daire çapından biraz daha küçük olan bir iç çapa kalem kuşatmak, rondela üst üste ve oturana kadar bileşenlerini birleştirmek. Halkalar arasındaki mesafe, dokunun kalınlığına ve yoğunluğuna bağlı olarak 6 ila 10 cm arasında olabilir.

3. Halkalar yerleştirildikten sonra perde tabanının dikilmesi tavsiye edilir. Perdelerdeki perdeler kornişe bağlanır, dosyanın boyutunu belirleriz, daha sonra tekrar kaldırın, dikilir, dikişler düzeltilir ve perdeler nihayet camın üzerine asılır.

Perdeleri yıkarken, yıkamakaraba ve davul çizik ve dekoratif ayrıntıları yapmayacağım metal halkalara özel torbaya koydu orijinal halini muhafaza var.

Kuşgözlerindeki şık ve modern perdeler. Güzel, pratik, kullanışlıKuşgözlerindeki şık ve modern perdeler. Güzel, pratik, kullanışlı

Related news

 • Kına Gecesi Hazırlıkları
 • Göbek nasıl erir göbek eritme bel inceltme egzersiz kolay kilo verme
 • Evde kandil simidi tarifi
 • Gila Benmayor

 • Kuşgözlerindeki şık ve modern perdeler. Güzel, pratik, kullanışlı 11

  Kuşgözlerindeki şık ve modern perdeler. Güzel, pratik, kullanışlı


  Kuşgözlerindeki şık ve modern perdeler. Güzel, pratik, kullanışlı 35

  Kuşgözlerindeki şık ve modern perdeler. Güzel, pratik, kullanışlı 99

  Kuşgözlerindeki şık ve modern perdeler. Güzel, pratik, kullanışlı 95

  Kuşgözlerindeki şık ve modern perdeler. Güzel, pratik, kullanışlı 30

  Kuşgözlerindeki şık ve modern perdeler. Güzel, pratik, kullanışlı 14

  Kuşgözlerindeki şık ve modern perdeler. Güzel, pratik, kullanışlı 5