Kolon şekilli armut: çeşitleri ve fidelerin bakımı 2019

Kolon şekilli armut: çeşitleri ve fidelerin bakımı 2019
19.08.2019

Kolon şekilli armut: çeşitleri ve fidelerin bakımı 39

Kolon şekilli armut: çeşitleri ve fidelerin bakımı

Bir elma gibi güzel bir bahçeye,kiraz, vişnelerin tadını çıkartabilir ve açık havada bir aile akşam yemeğine sahip olmak, özel ev sahiplerinin çoğunun hayalidir. Çoğunlukla her tür meyve ağacının en az bir temsilcisini üretmeye çalışır, böylece çeşitli türler ve çeşitleri en zarif ciladan bile memnun kalır.

sütun armutKolon şekilli armut bir cüce ağacıdır. İnoküle edilir veya tohumlanırlar. Birincisi, bireysel dalları zaten büyüyen bir cüceye aşılayarak elde edilir. Ve tohumlar zaten doğal olarak yetişen ağaçlardır. Bu armutlar hava koşullarına daha az dayanıklıdır, ancak meyvenin kalitesi fidelerden daha az değildir. Ayva veya irgu bir fide için stok olarak kullanırsanız en başarılı aşılar olacaktır. Böyle bir kolon benzeri armut, inokülasyondan sonraki ikinci yılı için çiçek açar. Bu ağaçlar çok üretken, ancak maalesef sadece 7-10 yıl yaşıyorlar. Fidanın kendisi gerekli zamanda kesilmezse, 2,5 m yüksekliğe kadar büyüyebilir. Aşılı meyvenin görünüşü, gövdenin masif olması, dalların daha az büyümesi, farklı yönlerde büyümesi ve ürünün basit armutlardan çok daha bol olması beklenir. Tabii ki, bu doğru ve sürekli bakıma tabidir.Renkli armut

Armut sütunludur. sıralar

"Decora" güçlü tatlı ekşi kokusu ile kırmızımsı bir gölgede büyük meyveler vardır. Yaz sonunda hazırlanırlar. Uzun süre çalışmayacaklar, ama sonbahar sessizce uzanacak.

Kolon biçimli armut çeşitleri “safir” Yeni Yıl tatiline kadar güvenli bir şekilde uzanabilir. Meyve, "allık", çok sulu ve hoş bir aroma ile sarı-yeşil görünüyor.

"Yakovlev'in Favori", "hassasiyet", "sonbahar rüyası", ""Kuzeyliler", "ateş böcekleri" ve daha birçokları - hepsi bu bölgede iyi kurulmuş olan en başarılı üreme çeşitleri olan Moskova bölgesi için kolon biçimli armutlardır.

Moskova bölgesi için kolon şeklindeki armut

Meyve ağaçlarının bakımı

Aslında burada özel yetenekler yok.alır. Ağaç dikildiyse ekim yıllarında önemlidir, bu çiçekleri çıkarın. Bu, meyvenin gıdalarına enerji israf etmeden onu (kökten) kök salmasına olanak verecektir. Gelecek yıl armut meyvesi görünmeye başlamalı, sadece çok azı olacak (5 adete kadar). Endişelenme, bu oldukça normal. Lezzetli sulu ve kokulu meyvelerin her seferinde (yıl) daha fazla olacak. Çiçeklenme döneminde zorunlu olarak onları "inceltmek" zorundasınız, yani demetteki tüm çiçeklerden sadece iki tane bırakın. Böylelikle, ağacın size büyük armutlar yetiştirmesine izin verirsiniz.

Ağaçlarınızın çeşitli eşyaları bozmaması içinzararlıları, bahçede dereotu, çiçekler marigold, melissa yetecek kadar. Kolon şekilli armut bakımı çok iyi bir şekilde karşılar ve kimyasal tedavileri zayıf bir şekilde tolere eder, bu nedenle ekolojik yollarla parazitlerin ortaya çıkmasını engellemek onun için gerekli olan şeydir. Bu güzelliğin çeşitleri, siteniz için doğru olanı seçmek için yeterlidir. Tüm meyveler çok sulu ve lezzetlidir - hiç kimse kayıtsız kalmayacaktır! Bahçenizde toplayın ve sitenizin güzel olmasına izin verin!

Kolon şekilli armut: çeşitleri ve fidelerin bakımı 2019

Kolon şekilli armut: çeşitleri ve fidelerin bakımı 2019

Related news

 • Rusyanın ev sahipliğini öven Ronaldo: Başımız dik ayrılıyoruz
 • Bademli Çilekli Muhallebi Tarifi
 • Ispanak Sote Nasıl Yapılır Resimli Anlatım
 • Trabzonda kaçak silah atölyesine operasyon: 10 el yapımı tabanca, 161 fişek, 25 şarjör ele geçirildi
 • Yağlı Sivri Biber Turşusu

 • Kolon şekilli armut: çeşitleri ve fidelerin bakımı 86

  Kolon şekilli armut: çeşitleri ve fidelerin bakımı


  Kolon şekilli armut: çeşitleri ve fidelerin bakımı 49

  Kolon şekilli armut: çeşitleri ve fidelerin bakımı 50

  Kolon şekilli armut: çeşitleri ve fidelerin bakımı 42

  Kolon şekilli armut: çeşitleri ve fidelerin bakımı 26

  Kolon şekilli armut: çeşitleri ve fidelerin bakımı 99

  Kolon şekilli armut: çeşitleri ve fidelerin bakımı 62

  Kolon şekilli armut: çeşitleri ve fidelerin bakımı 14

  Kolon şekilli armut: çeşitleri ve fidelerin bakımı 75

  Kolon şekilli armut: çeşitleri ve fidelerin bakımı 38

  Kolon şekilli armut: çeşitleri ve fidelerin bakımı 90

  Kolon şekilli armut: çeşitleri ve fidelerin bakımı 79

  Kolon şekilli armut: çeşitleri ve fidelerin bakımı 42

  Kolon şekilli armut: çeşitleri ve fidelerin bakımı 13