Klasik Borschtın tarifi: aile sırları. Mercimek çorbası 2019

Klasik Borschtın tarifi: aile sırları. Mercimek çorbası 2019
26.08.2019

Klasik Borschtın tarifi: aile sırları. Mercimek çorbası 70

Klasik Borscht'ın tarifi: aile sırları. Mercimek çorbası

Yakın zamanda klasik borscht'ın tarifibir takım değişikliklere uğradı. Bu yüzden zamanımızda, birkaç kişi patatesiz bu lezzetli ilk yemeği hayal ediyor. Ama oldukça sık olarak pancar eklemeden pişirilir. Fakat klasik borschtın tarifi, pancar, lahana ve et sütünün ana maddesi olarak gösterilir. Lahana, pancar, raber yaprakları, ıspanak, borshevik ve kuzukulağı ile değiştirilebilir. Ayrıca mantar, kuru erik ve hatta kuru meyvelerin kullanılmasına izin verir.

Hazırlamak klasik kırmızı borscht iki olabiliryolları. Pancarların kesim ve ısıl işlemlerinde farklılık gösterirler. Bu, ana bileşen, daha sonra, yağ ve güveç ya da çorba şeritler veya dilimler halinde kesilir lahana pişmiş tavada geçişli soğan ve havuç ile eklenebilir. Ya havuç ile pancar ince bir rende üzerinde ovuşturdu ve daha sonra lahana, domates salçası veya taze domates, baharat ve otlar eklenir et suyu, pişmiş. Borsch hazırlamanın ikinci yolu kavurma ile pişirilen yemekleri yemesine izin verilmeyen insanlar için uygundur.

Borsch hazırlamak için ne kadar lezzetli olduğunun sırları aktarılırGenellikle nesilden nesile, anneden kıza ve kayınvalide ile kıza ait. En iyi aşçıların erkekler olduğu bilinmektedir, bu nedenle bazı ailelerde bu sırlar büyükbabadan toruna geçmektedir. Örneğin, klasik borscht için hazırlanan bir tarifi, patateslerin kesim şeklini açıklamakla birlikte, kullanımına izin vermez. Ve bu, modern geleneklerde pişirilmiş leziz bir birinci yemek hazırlamak için çok önemli bir andır. Patatesler küçük dilimler halinde kesilmelidir, büyük patates parçalarının kullanılması hazırlanan kaba kaba bir tat verir. Bunu aşağıdaki şekilde doğru yapın: önce soyulmuş kök mahsulü boylamasına plakalarla kesilir, ardından kesilir, böylece plakanın genişliği dilimin uzunluğu olur. Bir kök, tam bir hazırlık derecesine kadar pişirilir ve eninde sonunda bir püresi haline dökülür ve sosa eklenir.

İlk çanağın temeli bir et yemeği olabilir,ve sebze suyu. Farklı ulusal geleneklerde et suyu elde etmek için kemik, içki örtüsü veya et parçalarını kullanın. Şeffaf bir et suyu elde etmek için taze domuz eti, sığır eti, bütün tavuk veya mideyi alın. Ukrayna'da klasik borsch tarifi, domuz yağı ile sarımsak kullanılması zorunluluğu anlamına geliyor. Ayrıca, klasik gelenekler borscht'ın jambon, füme domuz pastırması, yağ ve hatta sosis kullanmasına izin verir. Moskova'daki Borsch, kaynatılmış jambon veya tütsülenmiş domuz eti brisketi ile elde edilen et suyu üzerinde hazırlanır. Donanmada borscht'ın temeli, pastırmayı bir et suyu içinde pişirerek elde edilen konsantre bir çift pişiricidir.

Yalın borsch hazırlanması,etli borsch nasıl pişirilir. Bu amaçla, pişmiş fasulye veya mantar yemekleri içindeki kuru erik yarım pişinceye kadar pişirilir. Sonra dilimlenmiş patatesleri ilave edin. Kaynamaya başladığında, köpüğü çıkarın ve ince kıyılmış lahana dökün. Aynı zamanda, sos hazırlıyorlar. Ne için, tercihen, tereyağı, pancar, soğan ve havuç, domates suyu, domates püresi veya taze domatesle pasifleştirilir. Lahana saydam olduğunda, sos dökün. Baharat ekleyin: körfezi yaprağı, tuzu, biber, şekeri kesip tadı, sarımsak, dereotu, maydanoz, yeşil soğan. Kapağı kapatın, tekrar kaynatın ve ateşi kesin. Borscht'a yarım saat kadar demlemek verin. Sunmadan önce, yeşilliklerle parçalayabilirsiniz. Ekşi krema, mayonez, hardal, yaban turpu, sarımsak ekleyerek yağsız ve sıcak bir şekilde yağsız borscht yiyebilirsiniz.

Klasik Borschtın tarifi: aile sırları. Mercimek çorbası 2019

Klasik Borschtın tarifi: aile sırları. Mercimek çorbası 2019

Related news

 • En trend Japon stili yatak odaları
 • Keyifle İzleyeceğiniz En Yeni Kore Dizileri
 • Siz Hangi Aşıklardansınız
 • Şenlik Başlıyor Kasım Ayında Burcunun Başına Gelecekleri Söylüyoruz
 • Kereviz kökü ve sapı pişirmek

 • Klasik Borschtın tarifi: aile sırları. Mercimek çorbası 18

  Klasik Borschtın tarifi: aile sırları. Mercimek çorbası


  Klasik Borschtın tarifi: aile sırları. Mercimek çorbası 79

  Klasik Borschtın tarifi: aile sırları. Mercimek çorbası 12

  Klasik Borschtın tarifi: aile sırları. Mercimek çorbası 61

  Klasik Borschtın tarifi: aile sırları. Mercimek çorbası 69

  Klasik Borschtın tarifi: aile sırları. Mercimek çorbası 100

  Klasik Borschtın tarifi: aile sırları. Mercimek çorbası 19

  Klasik Borschtın tarifi: aile sırları. Mercimek çorbası 55

  Klasik Borschtın tarifi: aile sırları. Mercimek çorbası 99

  Klasik Borschtın tarifi: aile sırları. Mercimek çorbası 85

  Klasik Borschtın tarifi: aile sırları. Mercimek çorbası 45

  Klasik Borschtın tarifi: aile sırları. Mercimek çorbası 15

  Klasik Borschtın tarifi: aile sırları. Mercimek çorbası 81

  Klasik Borschtın tarifi: aile sırları. Mercimek çorbası 93

  Klasik Borschtın tarifi: aile sırları. Mercimek çorbası 58