Kia Cadenzayı incele 2019

Kia Cadenzayı incele 2019 Kia Cadenzayı incele

Kia Cadenza'yı incele

Kore otomobilleri Rusya'da oldukça popüler ve Kia markası neredeyse fiyat kategorisinde lider. Bu derlemede, araba Kia Cadenza hakkında konuşacağız.

Sürücü ve uzmanlara ilk kez bu model2009 yılında Riyad'da (Suudi Arabistan) bir sergide sunuldu. Araba kamuoyuna sunulduktan sonra seri üretim üzerine çalışmalar sürdü, birkaç ay sonra salonlar ilk örnekleri satmaya başladı. Dağılım Rusya'da yapıldı.

Cadenza modeli: kısa açıklama

Kia Cadenza, iş sınıfında bir otomobil,sedanın arkasında üretiliyor. Genel kütleden oldukça etkileyici bir boyuta, en fazla beş metreden (4965 mm) daha az duruyor. Yükseklik 1475 mm'yi ve genişliği - 1850 mm'yi aşmaz. Zemin boşluğu 137 mm, dingil mesafesi 2845 mm, ön ve arka iz neredeyse aynı, fark 1 mm (sırasıyla 1601 ve 1600 mm). Yakıt deposu kapasitesi 70 litre olup, bu sınıfın bir temsilcisi için oldukça yeterlidir. Bagaj bölmesinin standart boyutları - 451 litre.

2009'dan 2013'e kadar, bu arabanın 3 modifikasyonunu yayınladı. Dış görünüşte önemli bir farklılık yoktu, ancak teknik kısımda değişiklikler vardı.kia cadenza

dizayn

Kia Cadenza hakkında değerlendirme yapınSürücüler, şık ve modern tasarımı onaylarlar. Aracın dış kısmı cesur ve parlak görünüyor. Böyle bir arabayı özledim ve bakmazsınız. Şirket, olağan çözümlerden ana hatlarıyla ayrılmamaya çalıştı. Ve bu oldukça anlaşılabilir. Araba sportif bir karakterle şık çizgileri birleştiriyor. İşte böyle sürücüler.

Aracın ön kısmı gerçek stilde yapılır"X". Ortada, aracı yırtıcı ile ilişkilendiren kaplan burun şeklinde bir radyatör ızgarası var. LED ışıkları Kia Cadenza alışılmadık bir damlaya benziyor ve bir krom astarla çerçevelenmiş sis lambaları uyumlu bir şekilde tampona karışıyor. Arka kısım daha az abartılı değil, aynı zamanda bireysellikten yoksun değil. Tamponun altında, tasarımda sadece iyi uymayan iki egzoz borusu var, aynı zamanda hareket sırasında hoş bir "sersemletici" ses üretiyor.

Yorumlar kia cadenza

İç mekan geniş ve konforludur. Burada stilini her ayrıntıda görebilirsiniz. Mutlu araba sahipleri, uzun bir yolculuk sırasında bile rahatsızlık duymuyorlar.

Teknik göstergeler

Her yeni motor ile, yakıt tüketimiDeğerlendirmelerin kanıtladığı gibi giderek daha da arttı. Son neslin Kia Cadenza kapasitesi önemli ölçüde arttı. Örneğin, en "ham" ekipman 200 litrelik bir güç göstergesi olan bir motora sahipti. a. Böyle bir araba yalnızca 9 saniye içinde hızla 100 km / saate kadar hızlandırabilir. Ve maksimum hız 200 km / saat'i aştı.

Değişikliği en güçlü ile alırsakmotor, sonra gücü 300 beygir gücüne eşitti ve "yüze" ivme, altı buçuk saniyede gerçekleştirildi. Otomobil 240 km / saate kadar hız alabilir. Bu konfigürasyon şehirde 12.3 litre yakıt harcıyor. Bu modeldeki tüm araçların tam elektronik ile donatıldığını, bir el freni bile sadece bir düğme olduğunu belirtmek gerekir. Şanzıman Otomatik.

Komple set özellikleri

Farklı komple setlerde "cips" var. Örneğin, lüks dolumda iç siyah kontrol paneli ile iyi bir kontrast içine giren beyaz deri ile kesilir. En uygun sürüş için gerekli olan modifikasyonda, bir kruvaziyer kontrolü ve kör alanlar için bir sensör bulunmaktadır. Ekipman ne olursa olsun, otomobil başarılı çıktı, hatta Kore olduğunu bile söyleyemezsin. Böyle bir otomobilin maliyeti 35 bin dolardan başlıyor.kia cadenza hakkında değerlendirme

Sedan Kia Cadenza 2016 tanıtımı

Durdurulan şirkette durmadan Kiaoldu ve zaten 2016'ya yakın, K7 denilen yeni sedan Cadenza, duyurdu. Model, öncekinden daha kötü değildi, bazı yönlerden daha da iyiydi. Yaklaşık korunmuş boyutlar.

En güçlü motor 290 beygir gücüne sahiptir, ayrıca bir otomatik ile donatılmıştır. Toplamda 3 komple set üretilecek, ancak daha fazlası planlanacaktır.
Yeni araba acil bir durum aldıfrenleme ve kör alanları gölgeleme. Güney Kore'de bu arabanın siparişi çoktan başladı, bu yüzden fiyat 25 ila 32.5 bin dolar arasında değişiyor. Şu anda Rusya'da otomobil satışı.

Kia Cadenzayı incele 2019

Kia Cadenzayı incele 2019

Related news

 • Siyah fasulyeli kek tarifi
 • Plastikten Pencereler Şirkete
 • Tüketici davranışı teorisi
 • Karanlık güçlerden korkmuyorsan, kıyafet maskeli kıyafet için harika bir kıyafet
 • DTÖnün Ekonomik İşlevleri

 • Kia Cadenzayı incele

  Kia Cadenzayı incele


  Kia Cadenzayı incele

  Kia Cadenzayı incele

  Kia Cadenzayı incele

  Kia Cadenzayı incele

  Kia Cadenzayı incele

  Kia Cadenzayı incele

  Kia Cadenzayı incele

  Kia Cadenzayı incele

  Kia Cadenzayı incele

  Kia Cadenzayı incele

  Kia Cadenzayı incele

  Kia Cadenzayı incele

  Kia Cadenzayı incele

  Kia Cadenzayı incele

  Kia Cadenzayı incele

  Kia Cadenzayı incele

  Kia Cadenzayı incele

  Kia Cadenzayı incele

  Kia Cadenzayı incele

  Kia Cadenzayı incele