Kendi elleriyle alışılmadık küpeler yaratmak için neye ihtiyacınız varKendi elleriyle alışılmadık küpeler yaratmak için neye ihtiyacınız var

20.05.2019

Kendi elleriyle alışılmadık küpeler yaratmak için neye ihtiyacınız var 89

Kendi elleriyle alışılmadık küpeler yaratmak için neye ihtiyacınız var?

Zamanımızda küpeler en çokpopüler ve favori mücevherler. Birçok kadın onları erken çocukluktan giyiyor ve erkekler son zamanlarda bu olağanüstü aksesuarı ihmal etmemiştir. Onlar için malzemeler çok farklı kullanılır - değerli metallerden ahşap ve plastik. Küpe bile yapabilirsin.

Ama küpelerin tarihi çok uzun veZengintir. Hatta bazıları, Adem ve Havva zamanlarıyla başladığına inanıyor. Eski Asya küpelerinde yaklaşık yedi bin yıl önce zaten yapıldığı kesin. Başlangıçta, onların giyilmesi sadece erkekler için bir ayrıcalıktı. Küpeler, onları her zaman belirli bir sosyal katmana veya sınıfa taşıyan kişinin aidiyetini sembolize etmişlerdir ve bunların önemi, tarih ve bölgedeki döneme bağlı olarak büyük ölçüde değişmiştir. Örneğin, eski Mısır ve Asur'da, küpeler yalnızca soyluların temsilcileriyle ve eski Roma'da sadece köleler tarafından giyilirdi. Orta çağlarda, küpe için moda daha sonra gitti, sonra geri döndü. Katolik Kilisesi'nin kulakları delmeyi yasakladığı bir dönem bile vardı; ancak, çingeneler, hırsızlar ve korsanlar gibi insan kategorileri yasaklara bakılmaksızın küpe takmaya devam etti. Rusya'da insanlar küpeler giymeyi de ihmal etmediler, dahası, dekorasyonun yapıldığı materyal bir kişinin sosyal statüsü hakkında öğrenilebildi. Odun ve bakır bir halkın izleriydi ve yakutlar ve zümrütlü küpeler asil ailelerin üyeleriydi.

Kostüm mücevher severler mağazalarda bulabilirBir küpe ilginç seçenekler çok, ama sen kendi elleriyle küpe yapmaya çalışırsanız, size en giyebilir, ya da onu arkadaşı vermek için takı güzel münhasır bir parça alabilirsiniz. Kendi hayal hiçbir şekilde sınırlı olabilir - bu sanat formunun severler ve her zamanki çevrimiçi mağazalar için çalışmalarında faydalı olacak malzemelerin geniş bir yelpazede sunuyoruz. Kural olarak, kendi ellerinizle küpeler yapmak için boncuklar ahşap, cam veya plastikten seçilir. iskelet dekorasyon ve bileşenlerinin bağlanmasını oluşturmak için gerekli yumuşak metalden yapılmış iğneler ve yüzükler, hangi aslında, bir küpe ve kulakta tutulur tarafından, sadece eski istenmeyen veya kırık küpe alabilir, özel mağaza ve kanca her türlü bulunabilir. Boncuklara ek olarak, ilk fikre bağlı olarak, şeritler, deri parçaları, tüyler, aksesuarlar da kullanılabilir - kalbinizin istediği her şey. Aletten kullanışlı pense ve penseler gelir. Eh, senin hayalini bırak ve sürecin tadını çıkar. Sonuç olarak, gardıroptan herhangi bir kıyafet altında değişen derecelerde karmaşıklığa sahip süslemeler alabilirsiniz.

Böyle harika bir malzemeye hakim olursanızplastik, eşleşen boncukları nerede bulacağınızı düşünmeden bile küpeler yapabilirsiniz. Onlar da, herhangi bir şekil, boyut ve renkten, moda olabilirler. Kendi içinde plastik, modelleme için sıradan bir plastisin özelliklerine çok benzemektedir. Ancak, yüksek sıcaklıkların etkisi altında, bu sentetik malzeme sertleşir ve sonra çok iyi kalıp tutar. İstenilen etki için evde, plastik bir ürün fırında yanmak için yeterlidir. Farklı renklerde plastikler ve farklı markalar herhangi bir sanat mağazasında satın alınabilir. Ayrıca, iğneye, kancalara ve halkalara sahip olmak, kendi ellerinizle çok güzel plastik küpeler oluşturabilirsiniz. Ellerin ısısının etkisi altında bulunan malzeme, çok yumuşak ve yumuşak hale gelir ve akla gelebilecek herhangi bir şekilde düşünülemez bir biçim verilebilir, dolayısıyla, sonuç yalnızca yazarın fantazi uçuşuna bağlıdır. Plastik her olası renkte olabildiğine ek olarak, ısıl işlemden sonra ek olarak boyanabilir. Plastikten küpeler nasıl yapılacağını bilmek, her zaman orijinal ve parlak görünebilir ve fantezilerinizden herhangi birini gerçekleştirebilirsiniz.

Kendi elleriyle alışılmadık küpeler yaratmak için neye ihtiyacınız varKendi elleriyle alışılmadık küpeler yaratmak için neye ihtiyacınız var

Related news

 • Evde Tavuk İskender Videosu
 • Epigastrik bölge, ağrı nedenleri
 • Patatesli Çıtır Börek Tarifi – Denenmiş Tarifi
 • Lovestock: evde yetiştirme ve bakım
 • Daha Az Deterjanla Daha Beyaz ve Daha Az Kırışık Çamaşırlar

 • Kendi elleriyle alışılmadık küpeler yaratmak için neye ihtiyacınız var 95

  Kendi elleriyle alışılmadık küpeler yaratmak için neye ihtiyacınız var


  Kendi elleriyle alışılmadık küpeler yaratmak için neye ihtiyacınız var 95

  Kendi elleriyle alışılmadık küpeler yaratmak için neye ihtiyacınız var 71

  Kendi elleriyle alışılmadık küpeler yaratmak için neye ihtiyacınız var 5

  Kendi elleriyle alışılmadık küpeler yaratmak için neye ihtiyacınız var 82

  Kendi elleriyle alışılmadık küpeler yaratmak için neye ihtiyacınız var 84

  Kendi elleriyle alışılmadık küpeler yaratmak için neye ihtiyacınız var 82

  Kendi elleriyle alışılmadık küpeler yaratmak için neye ihtiyacınız var 4

  Kendi elleriyle alışılmadık küpeler yaratmak için neye ihtiyacınız var 27

  Kendi elleriyle alışılmadık küpeler yaratmak için neye ihtiyacınız var 20

  Kendi elleriyle alışılmadık küpeler yaratmak için neye ihtiyacınız var 50

  Kendi elleriyle alışılmadık küpeler yaratmak için neye ihtiyacınız var 38

  Kendi elleriyle alışılmadık küpeler yaratmak için neye ihtiyacınız var 27