16.06.2019

Kendi ellerinizle aerosol kurabilirsiniz 51

Kendi ellerinizle aerosol kurabilirsiniz.

Kendi ellerimle aerosleigh yapabilir miyim? Bu soruya bir cevap arayalım. Evde kendi elleriyle inşa edilmiş güvenilir bir aerosleigh var mı? Her insan, ellerine ve kendisinin yapabileceklerine güvenmeye istekli değildir.

Ev yapımı aerosleigh'ler oldukça ilginç bir taşıma şeklidir. Gerçek şu ki, pervane pahasına hareket ediyorlar, insanlara da pervane deniyor.

Ellerinizle kar arabası

Çoğu zaman aerosleigh yapımı üç kayaktır. Bazen dört ayaklı, sonra sadece kar üzerinden değil, aynı zamanda su yüzeyinde de hareket ettirilebilir.

Karda nasıl koştuğunu hayal etova rüzgardan daha hızlıdır, kar yağışı arkanızda artar - bir aeroseli varsa, bu mümkün ve gerçekçi olabilir. Çok uygun, hızlı ve en önemlisi, basit bir ulaşım şekli. "Sizin" tekniğine sahip olan herkes kendi elleriyle bir aerosmith inşa edebilecektir.

kendinden emişli aerosleigh'ler

Onları nasıl kendiniz yapacağınızı düşünün. Malzeme bir ağaçtır. İnşaat üç parçalı olacak. Gövdenin boyuna kirişi ve arkadaki kayakları bağlayacağımız enine, çam çubuklarından yapılacaktır. 35 ila 40 mm ölçülerindeki çubukları alın, cıvatalarla sabitleyiniz. Yerleştirme düğümlerine dikkat edin, orada ağacın buruşmasını engelleyeceğinden, büyük çaplı rondelaların yanı sıra metal açıları da monte etmeniz gerekir.

Orada bir pikap olacakön kayak, motor ve arka kayakların bağlandığı yer (kayak süspansiyonu), parantez, metal plaka ve kareler sağlanmalıdır. Kayak yine tahtadır. Gövdenin ya da ön kısmının çivili olması gerekir. Kaputta bir bisiklet farlı ve yanlarda metal ayaklık takabilirsiniz. Sürücü koltuğu bir milimetre kontrplaktan bir parça kontrplaktan yapılabilir. Koltuk, bisiklete binmek için eyerden aldığımız iki yaya dayanmalıdır. Motoru sabitleyen çubukların farklı uzunluklarda olması gerektiğine dikkat etmek önemlidir. Arka çubuk daha uzundur, pervaneye karşı bir çit görevi görür.

Arka kayakta sözde gerekenleri yapmalısınız.zımbalar, domuzlar, bunları 30 ila 5 mm'lik çelik şeritlerden yapabilirsiniz. Kayak, yaklaşık 4 mm kalınlığında, kontrplak ile tutturulacak olan, üç kontrplak levha yardımı ile toplanmalıdır. Kenarlarda kontrplak barlar, tercihen meşe ile takviye edilmelidir. Kayak tabanları uzunlamasına kesilmeli ve saç telleri ile çevrilmelidir. Bu, karda gömülü olmayan aerosleigh'i durdurduğunuzdan emin olmak içindir. Ön kayak (dönüşü) aerosleighleri ​​kontrol edecektir.

ev yapımı aerosetler

Direksiyon kolonundan bir kablo aktarımına sahip olacağız. Motoru kontrol etmek için kolların kurulması gerekir: gaz kolu ve ateşleme zamanlama kolu. Kablolama bir motosikletten ödünç alınır, kablo veya tel olabilir, ancak esnek bir kabukta olmalıdır. Motor, traktörden bir başlatıcı PD-10 olacak, bunun üzerine bir motosikletten, örneğin IZh-56'dan hava soğutması için bir silindir kuracağız. Motorun üstünde yakıt deposunu takın. Yakıt yer çekimi ile sağlanacaktır. Hepsi bu - kendinden önce aerosleigh. Karla kaplı alanlar veya karla kaplı arazide kolayca kesilebilirler. Asıl mesele vicdan, sıkıca ve doğru bir şekilde herşeyi yapmaktır, hiçbir durumda aracınız hareket sırasında çökmez. Gördüğünüz gibi, kendi ellerinizle aerosmith yapabilirsiniz, sadece çaba sarfetmeniz gerekir.Related news

 • Portakal Suyu İle Zeytinyağlı Kereviz Videosu
 • Serçe çizmek nasıl
 • Küçük Havlu İğne Oyası Modeli Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Erkeklerin Evliliğe Bakış Açısı
 • Minicik ayaklar Havaianas ile büyüyor

 • Kendi ellerinizle aerosol kurabilirsiniz 11

  Kendi ellerinizle aerosol kurabilirsiniz


  Kendi ellerinizle aerosol kurabilirsiniz 73

  Kendi ellerinizle aerosol kurabilirsiniz 61

  Kendi ellerinizle aerosol kurabilirsiniz 10

  Kendi ellerinizle aerosol kurabilirsiniz 20

  Kendi ellerinizle aerosol kurabilirsiniz 11

  Kendi ellerinizle aerosol kurabilirsiniz 17

  Kendi ellerinizle aerosol kurabilirsiniz 61

  Kendi ellerinizle aerosol kurabilirsiniz 72

  Kendi ellerinizle aerosol kurabilirsiniz 45

  Kendi ellerinizle aerosol kurabilirsiniz 5

  Kendi ellerinizle aerosol kurabilirsiniz 9

  Kendi ellerinizle aerosol kurabilirsiniz 10

  Kendi ellerinizle aerosol kurabilirsiniz 96

  Kendi ellerinizle aerosol kurabilirsiniz 15