galeriler resim Fotograf Kelly Rohrbach: Biyografi ve Kariyer
Kelly Rohrbach: Biyografi ve Kariyer 56 27.01.2019, 11:45

Kelly Rohrbach: Biyografi ve Kariyer

Bu yazıda harika bir kız, oyuncu ve model Kelly Rohrbach hakkında konuşalım. Biyografisini ve kariyerini tartışacağız, filmin zamanını ve oyuncuların kişisel yaşamını geçireceğiz. Size keyifli bir okuma diliyoruz!

biyografi

Kelly Rohrbach, 21 yaşında New York'ta doğduOcak 1990. Kızın babası büyük bir bankacı. Kelly'ye ek olarak, aile dört çocuk daha getirdi (iki kız kardeşi ve iki erkek kardeşi). Çocukluğunun gelecekteki tüm aktörleri Greenwich, Connecticut şehrinde geçirdi. Greenwich Academy kızlarının özel okulunda okudum. Golf kulübünü ziyaret etmekten zevk aldı.

Kelly Rorbach

Okuldan sonra kız spor bursu aldığı Georgetown Üniversitesi'ne girdi. Kelly, golfte kadın milli takımının bir üyesiydi.

Üniversiteden mezun olduktan sonra kahramanımız Londra'ya gitti. Orada eğitimine Londra Müzik ve Drama Sanat Akademisinde devam etti.. Boş zamanlarında K. Rohrbach yoga, golf ve doğa yürüyüşü yaptı.

Neredeyse bir yıl kız ünlü Hollywood oyuncusu Leonardo DiCaprio ile bir araya geldi. Ancak, 2016 kışında çift ayrılıklarını açıkladı.

Filme ve modelleme kariyeri

Kız çocuk oyunculuğu, "Yeni Norm", "İki buçuk insan" ve "Rizzoli ve Ils" gibi televizyon dizilerinde epizodik rollerle başladı. Hepsi 2013'te serbest bırakıldı.

Hollywood'da iki yıl çalıştıktan sonra Kelly RohrbachBir kariyer modeline devam etmeye karar verdi. İlk profesyonel fotoğrafçılığı Amerikan spor dergisi için yapıldı. Sonra "Yılın Çaylakı" oldu. Bu fahri unvan, geleneğe göre derginin editörlüğünden yılın en çarpıcı modelini alır.

Model Kelly Rohrbach iyi tanınmış çalıştıDavid Lachapelle, Sebastian Kim, Guy Arosh, Pamela Hanson ve diğerleri gibi fotoğrafçılar. Fotoğrafları dünyaca ünlü dergilerde (Glamour, Grazia, Harper's Bazaar vs.) yayınlandı. Kelly, Vogue, GQ, Elle ve Cosmopolitan'ın kapağının yüzü oldu.

Kerry RohrbachKız bir oyuncu olarak kariyerine devam ediyor. 2019 yılında, Amerikalı yönetmen Malabu Rescuers komedisinde önemli bir rol kazandı.

Filmografi

Genç yaşına rağmen Kelly oldukça popüler bir oyuncu ve model oldu. Filmografi Kelly Rohrbach'ın on eseri var.

2013'te yayınlanan üç dizide filme aldıktan sonraYıl, aktris projede çalışacak PET Squad Files. 2014 yılında “Aşk Akraba” filmindeki ana rollerden biri için onaylandı. Emily'nin imajını denedi. 2015 yılında komedimiz "Bezdelnik" de kahramanımız küçük bir rol aldı. Ve bir yıl sonra Broadcast City sitcom'da çıktı.

K. Rohrbach, 2016 kışında çekime başlayan komedi dizisi "Angie Tribeca" da epizodik bir rol üstlendi.

Şu anda güzellik, kariyerini sinema ve model endüstrisinde geliştirmeye devam ediyor.

Kelly Rohrbach: Biyografi ve Kariyerresim Goruntuler fotograflar

Related news

 • Neden gayri kabinesiz bir banka garantisine ihtiyacınız var
 • Bulaşık makinası kokusu nasıl yok edilir
 • Yatırım ortamı, değerlendirmesi

 • Kelly Rohrbach: Biyografi ve Kariyer 48

  Kelly Rohrbach: Biyografi ve Kariyer


  Kelly Rohrbach: Biyografi ve Kariyer 27

  Kelly Rohrbach: Biyografi ve Kariyer 47

  Kelly Rohrbach: Biyografi ve Kariyer 69

  Kelly Rohrbach: Biyografi ve Kariyer 29

  Kelly Rohrbach: Biyografi ve Kariyer 45

  Kelly Rohrbach: Biyografi ve Kariyer 21