Kawasaki 250 D-Tracker: özellikler, fotoğraflar ve incelemeler 2019

Kawasaki 250 D-Tracker: özellikler, fotoğraflar ve incelemeler 2019 Kawasaki 250 D-Tracker: özellikler, fotoğraflar ve incelemeler

Kawasaki 250 D-Tracker: özellikler, fotoğraflar ve incelemeler

Motosiklet Kawasaki D-Tracker 250 motardırküçük bir motor kapasitesi ile. Model sınıfının en başarılısı olarak kabul edilir. Yol bisikletlerinin yakın akrabası Kawasaki hem kentsel hem de off-road koşulları için iyi. Güvenilir ve güçlü, sahiplerine doğru tedaviyle uzun yıllar hizmet edecektir. Motosikletin özellikleri, zayıf ve güçlü tarafları makalede daha ayrıntılı olarak açıklanacaktır. Ayrıca Kawasaki D-Tracker 250 ile ilgili incelemeler de sağlanacak.

Motosiklet Tarihçesi

İlk model 1998'de piyasaya sürüldü. 250 cubic santimetre hacimli diğer birçok motorsikletin aksine, şimdiye kadar "Kawasaki" üretildi. İlk versiyonlar ev kullanımına yönelikti. 2003 yılından beri, Japon motosikletlerinin üretimi Tayland'a taşındı.

kawasaki 250 d izci

Bu model Kawasaki KLX 250'nin bir kopyasıdır,sadece bazı değişikliklerle. Güçlü yol jantları, frenler ve sert süspansiyon önceki güçlerin yerine geçer. Kawasaki D-Tracker 250'nin bir haç ile bir kara bisikleti arasında çapraz olan motosiklet motors sınıfına ait olması. Motardy, Rus kentleri için ideal bir ulaşım aracı olarak düşünülür, çünkü ülkeler arası ve kros yoldaki yol bisikletlerinin kolaylığı vardır.

Kawasaki D-Tracker'ın ilk dizisi1998'den 2007'ye kadar olan konveyör, 8 litrelik bir yakıt deposu ve 30 beygir gücüne sahipti. Geliştirilmiş sürüm 2008'de satışa çıktı. Karbüratör ve fren diskleri değiştirildi. Ancak, beygir gücü sayısı 23'e düştü. Şu an Asya pazarında model açıklandı, Japonya'da D-Tracker'ın piyasaya sürülmesi 2016'da durdu.

kawasaki d tracker 250

Teknik özellikler Kawasaki D-Tracker 250

Supermoto Kawasaki 250 çok ayrılabilirpürüzsüz asfalt ya da arazi üzerinde sürüş esnasında keyifli izlenimler. Tek silindirli motor düşük devirlerde iyi bir çekiş sağlar. 249 kübik santimetrede beyan edilen hacim 150 km / saate kadar hız verir. Bununla birlikte, hız göstergesinin rahat göstergesi yaklaşık 120-130 km / s arasında dalgalanmaktadır.

Takviyeli fren diskli 17 inç jantlarmotosikleti mümkün olan en kısa sürede durdurun. 24 beygir gücü ile pürüzsüz hızlanma ve kendine güvenen bir bakım sağlanır. Dar şasi, arabalar arasındaki trafik sıkışıklıklarını gidermenize, onları birbirine bağlamanızdan korkmanıza izin vermez. Arka tekerleğin 9.1 inç'lik bir darbeyle süspansiyonu mükemmel düzgün vuruş sağlar. Koltuktaki düşük konuma rağmen, yüksek hızdaki hızlanma darbeleri bile hemen hemen hissedilmeyecektir.

karakteristik kawasaki d tracker 250

Motorun sıvı soğutması güvenilir bir şekilde koruraşırı ısınmadan, ısıda bile motosiklet arızasından korkmadan yol boyunca güvenle geçebilirsiniz. Altı vites manevra kabiliyetine sahip, ayrıca çok düzgün ve kolay geçiyorlar. Üreticiler bisikletin dayanıklılığını da üstlendi: alüminyum silindirin piston ve silindir arasında daha yoğun bir bağlantı sağlayan özel bir kaplaması var. Bu kurnazlık nedeniyle motorun ömrü önemli derecede artar.

Ekipteki ikisi için, muhtemelen yeterli değilyer, ama üzerinde bir sürücü çok rahat olacak. 300 kilometreyi aşan uzun yolculuklar için Kawasaki D-Tracker pek uygun değil, ancak bunun için turistik motosikletler daha fazla konfor sağlıyor.

"D-Tracker" ideal ilk motosiklet. Yeni başlayanlar için, yağmalamada gizlenmiş olan yeterli güç olacak. Kolay kullanım ve mükemmel frenler, ruh tekerleğinde ilk adımları atacaktır. Kentsel bir ortamda eşit değildir: araba ile kolayca geçer ve trafik sıkışıklıklarında fazla ısınmaz.

kawasaki klx 250 d tracker

Bir motosikletin avantajları

"D-Tracker" 'ın yerine gelen hız 100 km / saat değil. Sorunsuz, yavaş bir şekilde başlar, ancak pürüzsüz yüksek bir hareket hızı tutar. Motardaki dinamikler, övgü hak ediyor: Her 250 metrelik motosiklet böyle bir çevikliğe sahip değil. İyi bir süspansiyon yolu yumuşaklığını düzleştirir. 130 km / saat'lik bir hızda, yalan söyleyen bir polis memurunun farkına bile varmadan kolayca atlayabilirsiniz. Bisikletin soy ağacında kros motosikletleri olduğundan, kuru zemin ve hafif eğimli arazide kolayca binilebilir.

Onarım hakkında konuşursak, o zaman basit olur: Ucuz parçalar neredeyse her özel mağazada bulunabilir. Bisiklet çok yeni gelenler, plastik olma ve o arada, vakarla standları çile geçer beri. benzin tüketimi tankı yaklaşık 120-130 kilometre süren, ekonomiktir.

eksileri

Fakat motardaki minuses de var. Öncelikle, bu motosikletin küçük bir gücüdür. Deneyimli sürücüler, yeterli hızaşırtma hızına sahip olmadığını söylüyorlar. Uzun yolculuklar için maksimum 90 km / s'ye ulaşır. Motosiklet, 130 km / saate kadar hızlandırabilir, ancak sadece bir şekilde küçük parçalar halinde hızlanabilir. Öte yandan, bu çok özel bisiklet, belirli istekler için tasarlanmış ve amaçlanan amaçla değil de (örneğin, turistik geziler veya karayollarında yarışlar için) satın alırsanız, bu araçtan iyi iş istemek aptalca olur.

 kawasaki d tracker 250 spesifikasyonlar

Bir Kawasaki D-Tracker 250 satın alırken,onun gerçek çapraz bisiklet olmadığını hatırlayın. Kiri atlatmayacak, ama içinde tıkılıp kalacak. Bir dezavantaj ise tek bir sürücünün taşınmasıdır. Bir yolcu katılabilirsin, fakat onunla gitmek zor. "Kawasaki 250" koltukta iki kişi için tasarlanmamış ve bisiklet çok daha yavaş gidecek.

Kawasaki klx 250 D Tracker kuşkusuz gösterecekKendinizi niçin aldığınızı ve ne amaçla aldığınızı hayal ederseniz, en iyi taraftan kendiniz. Küçük küplerin yeni başlayanlar ve hayranları için, mükemmel uyuyor. Hafif, manevra kabiliyeti, güçlü iki tekerlekli taşımacılık güvenilir bir ulaşım aracı olacaktır. Eğer 130 ve daha yüksek bir hızda gitmek istiyorsanız, size uygun olmayacaktır.

Fiyat aralığı

Korunan Kawasaki 250'nin fiyatı100-200 bin ruble. 150 bin için en uygun şartlarda bir motosiklet satın alabilirsiniz. Yeni bir model alırsanız, yaklaşık 330.000 rubleye mal olacak.

Ana rakipleri

Kawasaki, Suzuki markasıyla işbirliği yaptı.Bu markaların motosikletleri rakip değil. Ancak Honda, Kawasaki 250 D Tracker'ı dikkat çekici bir rekabet haline getiriyor. Honda CRF 250L, küçük kapasiteli motosiklet pazarında ana rakiptir. Her iki bisikletin Japonya'dan gelmesine rağmen, farklılıklar çok önemlidir.

Honda enduro motosiklet olarak konumlandırılmışher gün ulaşım araçları. Popüler D-Tracker 250'ye karşı bir muhalefet olarak tasarlanan Honda CRF 250L, çok benzer özelliklere sahip. Tankın kapasitesi 7,7 litre, 4 valfli 1 silindirli bir motor ve bir enjeksiyon yakıt enjeksiyonu. Ama neden bazı motosikletçiler bunu Kawasaki'den daha güçlü olarak görüyor?

Bisikleti olan motor hakkında her şeySpor CBR-motosikletlerin efsanevi çizgisinden "Honda". Üretici deforme olmuş ve alttan daha iyi çekiş için yeniden yapılandırılmıştır. Bu yüzden otomobil sahiplerinin cevapları Honda'nın daha güçlü ve yönetilebilir olduğunu söylüyor. Ama görünüş, Kawasaki D-Tracker 250 için daha iyi. O gerçek bir kentsel dostum. Parlak renkler ve güçlü görünüm, onu metropolün sokaklarında yapıyor.

kawasaki d tracker 250 yorumlar

yedek parçalar

Herhangi bir motosiklet satın almadan önce, sürücüler sorulursoru: bunun için yedek parça bulmak zor mu? Bu sorun çok acil çünkü Bisikletlerin birçoğu yurt dışından ithal ediliyor, bu yüzden bu konudaki detaylar Rusya'da kolayca bulunmuyor. Model D-Tracker 250 marka Kawasaki ile işler nasıl?

Bu motosikletin yedek parçaları kolayca bulunabilirPratik olarak Rusya'nın herhangi bir şehrinde, özellikle de büyük. Herhangi bir nedenden dolayı, istenen parça hizmette değilse, bunu Asya veya Amerika'dan sipariş edebilirsiniz. Ancak en yaygın arıza parçalarının her zaman orada.

Kawasaki D-Tracker 250: değerlendirmeden edinildi

Mal sahipleri motosiklet hakkında nasıl konuşuyor? Kawasaki 250 hakkında değerlendirme sadece olumlu bulunabilir. Yeni başlayanlar için mükemmel bir kentsel motosiklet denir. Çalıştırması kolaydır, manevra kabiliyetine sahiptir, bu yüzden acemi motosikletçiler için mükemmel bir başlangıç ​​olacaktır. Bisikleti yüksek hızda bile anında durduran büyük bir fren sistemi sizi çarpışmalardan ve kazalardan koruyacaktır.

Ayrıca Kawasaki D-Tracker 250 ile ilgili sahiplerin cevaplarıBisikletin iyi bir ülke arası kabiliyete sahip olduğunu doğrulayın: yoldan kolayca sürülür. Geniş kros için standart tekerlekleri yeniden düzenlerseniz, motard zor arazinin üstesinden kolayca gelebilir.

kawasaki d tracker 250 owner yorumlar

Madencilerden, sahipleri,ikinci yıl için artık yeterli değil ve motosikletin küçük bir ivme. Üzerinde rahat sürüş 80 km / s hıza kadar mümkündür. Kawasaki D-Tracker 250'ye giden yolda motosikleti kenara çeken rüzgar yüzünden neredeyse imkansız. 100 km / saatin üzerindeki hızlarda, çok kararsız hale gelir.

sonuçlar

Kawasaki D-Tracker 250 mükemmel bir motosiklet iseBunu neden aldığınızı açıkça biliyorsunuz. Yeni başlayanlar ve enduro-bisiklet hayranları, yüzde yüz kadar gelir. Güvenilir, düşünceli bir tasarıma ve mükemmel teknik özelliklere sahip olarak, uzun yıllar sahibine hizmet edecektir. Düşük bir maliyet çok uygun maliyetli hale getirir. Birçok insan bunu çeşitli hileler yapmak için kullanır: küçük ağırlık Kawasaki D-Tracker'ı çok manevra kabiliyetine getirir.

Ama mantıksız yere koymayınumuyor. Bisiklet, uzun yolculuklara katılamamaktadır ve rekabete ya da spor bisikletlerine katlanmayacaktır. Kawasaki D-Tracker 250, şehir etrafında seyahat etmek için mükemmel bir motosiklettir.

Kawasaki 250 D-Tracker: özellikler, fotoğraflar ve incelemeler 2019

Kawasaki 250 D-Tracker: özellikler, fotoğraflar ve incelemeler 2019

Related news

 • Kia Sorento: ikinci nesil SUV yorumu
 • Bir siteyi sıfırdan nasıl açarız
 • Buğday Salatası Nasıl Yapılır
 • Gerçek aşk nasıl olur ile Etiketlenen Konular
 • Coloring ombre: hizmetlerin gözden geçirilmesi ve fiyatları

 • Kawasaki 250 D-Tracker: özellikler, fotoğraflar ve incelemeler

  Kawasaki 250 D-Tracker: özellikler, fotoğraflar ve incelemeler


  Kawasaki 250 D-Tracker: özellikler, fotoğraflar ve incelemeler

  Kawasaki 250 D-Tracker: özellikler, fotoğraflar ve incelemeler

  Kawasaki 250 D-Tracker: özellikler, fotoğraflar ve incelemeler

  Kawasaki 250 D-Tracker: özellikler, fotoğraflar ve incelemeler

  Kawasaki 250 D-Tracker: özellikler, fotoğraflar ve incelemeler

  Kawasaki 250 D-Tracker: özellikler, fotoğraflar ve incelemeler

  Kawasaki 250 D-Tracker: özellikler, fotoğraflar ve incelemeler

  Kawasaki 250 D-Tracker: özellikler, fotoğraflar ve incelemeler

  Kawasaki 250 D-Tracker: özellikler, fotoğraflar ve incelemeler

  Kawasaki 250 D-Tracker: özellikler, fotoğraflar ve incelemeler

  Kawasaki 250 D-Tracker: özellikler, fotoğraflar ve incelemeler

  Kawasaki 250 D-Tracker: özellikler, fotoğraflar ve incelemeler